Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εχοντας ακουσει για μια καινουρια κοπελα στο Διδυμου 18 υπογειο,ειπα να περασω να δω ιδιοις ομασι.Στο συγκεκριμενο σπιτι ειχα τιμησει αρκετες φορες την Αννα με τα υπεροχα ματια οποτε οταν εμφανιστηκε στο αδειο απο κοσμο σαλονι,η Ναταλια,δε το σκεφτηκα και πολυ.Η Ναταλια ειναι μια ψηλη κοπελα,με μαλλι ως τους ωμους,τατουαζ μπροστα κατω απο τον ωμο,μετριο προσωπο για τα γουστα μου,μπουταρες και 3 αρια βυζια που ειναι ελαφρως κρεμασμενα.Δε συγκαταλεγεται στις βυζαρουδες για τους βυζολαγνους.Η κοπελα μπηκε αρκετα γρηγορα στο δωματιο την ωρα που πλενομουν και αμεσως πηγε και αραξε στο κρεβατι περιμενοντας βαριεστημενα.Πηγα κοντα της και της ζητησα να ερθει ορθια κοντα μου στα για προκαταρκτικα ,οπως μ αρεσει παντα.Μετα απο καποια χλιαρα εκ μερους της προκαταρκτικα,με ρωτησε αν θελω προφυλακτικο για τη πιπα.Της απαντησα θετικα και ξεκινησε στοματικο.Εγω ειχα παρει ορθιος θεση διπλα στο καθρεφτη κι αυτη καθιστη στο κρεβατι,ετσι ωστε να τη κοιταω κατα τη διαρκεια.Εκει παλι ηταν τυπικη.Βαθια πιπα,δε λεω,αλλα μου εχει μεινει αξεχαστα με την Αννα να με κοιταει πονηρα,να κλεινει το ματι και να παιζει.Αλλη αισθηση.Αισθανεσαι βασιλιας κι αυτη το ζει πραγματικα.Η Ναταλια κατα τη διαρκεια της πιπας με ρωτησε αν θελω να με φιλησει εδω,δειχνοντας τους ορχεις.Της απαντησα καταφατικα και ξεκινησε απο μονη της χωρις να το ζητησω προηγουμενως,να γλειφει ωραια.Μετα με ρωτησε πως θελω και την εβαλα να ξαπλωσει.Ξεκινησα χαλαρα στην αρχη και επειδη δεν ανταποκρινοταν καλα αλλα μαλλον αδιαφορα,της ζητησα να περασει τα χερια της στη πλατη μου.Αμεσως ανταποκριθηκε.Μαλιστα ελεγε και κατι λογια ξενερωτα,βαλτο ολο μεσα και τετοια.Λογω κουρασης απ τη δουλεια το σφυροκοπημα συνεχιστηκε αρκετη ωρα απο μερους μου με παραλληλα κοιταγματα στον καθρεφτη.Εκει αρχισε να συμμετεχει και καπως καλυτερα αφου με κοιταγε στα ματια αλλα εριχνε κι αυτη λοξες ματιες στον καθρεφτη για να βλεπει τη φαση,αφου με εβλεπε να κανω το ιδιο.Μετα απο ομολογουμενως αρκετη ωρα της ειπα να χυσω και εβγαλα το προφυλακτικο και ξαπλωσα και της ειπα να ερθει διπλα μου,κατι που εκανε αμεσως.Με ρωτησε μονο αν θα τελειωσω στο στομα της,αλλα ι δε ζηταω ποτε τετοια υπηρεσια αν και η τσατσα τη διαφημιζει στο σαλονι,για οποιον ενδιαφερεται.Ξεκινησα εγω με το χερι αλλα αμεσως της ειπα να παρει τη κατασταση στα χερια της,κατι που εκανε με προθυμια.Εκει ειχαμε μια μεγαλης διαρκειας καταπληκτικη handjob απο μερους της,κατι που με εξεπληξε ευχαριστα.Μαλιστα τη καθοδηγουσα,πιο πανω,οχι τοσο χαμηλα στο κορμο και αμεσως εκτελουσε συμμετεχοντας ωραια και χωρις να δυσανασχετησει καθολου.Εκει ηρθε και το τελος,με τη Ναταλια να ειναι κολητα ξαπλωμενη διπλα μου και εγω ειχα αφεθει τελειως ατα χερια της και ειχα περασει το δικο μου χερι στο σωμα της και τη χαιδευα.Πολυ ωραια εμπειρια.Μου εδωσε χαρτι να σκουπιστω,και ανησυχη καπως με ρωτησε αν περασα ωραια.Της απαντησα ενα ψυχρο ναι για να μη τη δυσαρεστησω,και αποχωρησε.Εν κατακλειδι,μου αφησε μια γλυκοπικρη εμπειρια το ολο σκηνικο.Παντα ζηταω και παιρνω το κατι παραπανω με τις κοπελες.Κατι που γουσταρουν κι αυτες λογω σωματος μου οπως μου λενε,κατι οτι εχουμε χημεια,παντα παιρνω το κατι παραπανω.Με τη διαφορα ομως οτι αυτο γινεται με τα στανταρακια μου και δυστυχως οσο περναει ο καιρος,τα στανταρακια χανονται.Οποτε οι δοκιμες ειναι επιβεβλημενες.Σε καμια περιπτωση ομως η Ναταλια δεν ειναι φολα.Στον γυρισμο για το σπιτι,σταση για ανεφοδιασμο Αχαρνων και Ζωζοπολεως γωνια οπου εφαγα 3 σπανακοπιτες.Πολυ καλες και συνεχη ροη κοσμου.Πρωτη φορα δοκιμασα φαγητο εκει.Φαινεται εχει πολυ κινηση οποτε εχει και φρεσκα πραγματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.648
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, aselgeia, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2016
Καινούρια κοπέλα είναι στο συγκεκριμένο μαγαζί μόνο. Δούλευε μέχρι πριν λίγο καιρό στο Φωκαίας 17 (ισόγειο). Μόνο καινούρια κοπέλα δεν είναι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1