Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Μαρινα εχω συναντηθει 3 φορες στο παρελθον και μαλλον τοσες θα μεινουν.Να εξηγησω.Τελευτεα φορα τον Σεπτεμβριο. Ειχα καβλες, ορεξη για κασκαντεριλικια δεν ειχα. Λεω ας παω στη μαρινα που ειναι και γνωστη. Ολοι ξερουμε οτι ειναι πολυ πιθανον να μην σηκωνει τηλεφωνα πολλες φορες και οτι το να την πετυχεις θελει και λιγο τυχη. Εγω την ειχα. Κανονισαμε για απογευματακι και τσουπ σκαει στην ωρα της με ενα φορεμα , και απο κατω ΤΙΠΟΤΑ....Χμμμ; Της λεω ετσι κυκλοφορεις εξω?? Και γελαγε...Θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει που λεμε.
Τωρα το ζουμι, η μαρινα ειναι καβλιαρα και γουσταρει δυνατο σεξ σε φαση που καπου χανει λιγο.Πλεον δεν ξερω καν αν δινει γλωσσοφιλα, εμενα απλα μου εβγαλε τη γλωσσα εξω και αρχισε να κανει κατι σαν φιλι παντου στο προσωπο μου...Δεν τρελαθηκα. Πριν προλαβω να καταλαβω τι παιζει τον ειχε βγαλει εξω και τον εφτυνε(προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου)....Δεν λεω πιανει, πετρα εγινε και μια χαρα περασαμε. Αλλα ρε παιδι μου λιγο πιο χαλαρα, λιγο πια αισθησιακα δεν βλαπτει.. δεν γυριζουμε τσοντα για το youjizz ετσι κι αλλιως... Γενικα εγω τη φαση να ερχεται η αλλη και απλα να γαμιεται δεν τη γουσταρω(πλεον) θελω και λιγο αισθημα.Ειμαι μαλακας? Ισως... Ζηταω πολλα ? Ισως...Παντως αν εξερεσουμε το vfm της που ειναι μακραν το καλυτερο, προτειμω κατι πιο ακριβο σε πιο gfe καταστασεις. Σιγουρα δεν ειμαι ο μονος και αυτος ειναι ο λογος που μου τελειωσε με την Μαρινα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.849
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, sgk5150, VAZO34 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2016
Είσαι λίγο άδικος ( αν και δεν την εχω γνωρίσει τη κοπελα ). Τα Dates αυτού του ειδους ειναι του στυλ να πάω να ξεσκισω. Αυτο τουλαχιςτον αρεσει στους περισσότερους. Εάν ειςαι ειδική κατηγορία μπορεις να της το εξηγήσεις . Φαντάζομαι να το καταλάβει και να σε παίξει όπως θες. Δοκίμασε το.
09 Φεβρουαρίου, 2016
Δυστυχως δεν το καταλαβε τις 2 απο τις 3 φορες.Της ελεγα παρτο λιγο πιο αργα, λιγο πιο αισθησιακα,τιποτα αυτη εκει να τρεχει με 5η λες και εχει να το κανει 2 χρονια... Ειναι τετοιο το στυλ της και δεν θα το αλλαξει.Απλα δεν ειναι το δικο μου.Προς θεου δεν το λεω για κακο ισα ισα εγω την συστηνω ανεπιφιλακτα
09 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αυτη ετσι λειτουργει μολις σε δει ορμαει λες και δεν υπαρχει αυριο ,αν δεν εχει ορεξη απλα δεν απανταει στα τηλ.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3