Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823735
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
1/3 προσωπικά για μένα μέχρι στιγμής για το γνωστό και δημοφιλές στούντιο, αφού η απογοήτευση με την εμφάνιση και όχι τις υπηρεσίες, το τονίζω από την αρχή, ήταν πολύ μεγάλη! Διαβάζοντας τις κριτικές και βλέποντας τη βαθμολογία είχα σχηματίσει την εντύπωση ότι η Μαρίνα είναι μια νταρντάνα με βυζάρες. Ωστόσο, οι φωτογραφίες και τα σχόλια με ξεγέλασαν διότι η Μαρίνα έχει πολλά παραπανίσια κιλά σε σημείο, που κάνει πολλές δίπλες στην κοιλιά της. Στο μόνο που δεν ξεγελούν οι φωτογραφίες είναι πως η Μαρίνα όντως έχει καύλα πρόσωπο, αλλά από σώμα... άστα να πάνε!
Προφανώς η απογοήτευση βλέποντάς τη ήταν μεγάλη, ωστόσο η ομάδα δεν εγκατέλειψε το γήπεδο και έδωσε τελικά τον αγώνα, όπου ξεκαθαρίζω πως η Μαρίνα το έχει και με το παραπάνω! Πολύ καλή και βαθιά πίπα, αφού προηγήθηκε "καραμέλωμα" αρχιδιών και γλυψίματα και ερωτικά χάδια. Πολύ καθαρή και δεκτική σχεδόν σε όλα και μέσα σε λογικά πλαίσια. Στα του κυρίως αγώνα, έχει ρεπερτόριο σε πολλές στάσεις , τον τρώει καλά και ξέρει να σε φτιάχνει καθ' όλη τη διάρκεια, ενώ όσον αφορά στην τεράστια, βέβαια, κωλάρα της τον πήρε μέσα δίχως λιπαντικό, κρέμες και συναφή, μόνο με τα υγρά από το μουνί της, που με καύλωσε υπέρμετρα. Αρκετή ώρα από πίσω δεν παραπονέθηκε λεπτό, όσο και εάν αυξανόταν η ένταση, μέχρι που ήρθε το τέλος...
Συμπέρασμα: Πολύ καλό γαμήσι, πολύ καλή πίπα, έχει διάθεση, αλλά πρέπει επειγόντως να χάσει κιλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust, old man, xprncseeker και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2016
Αγόρι μου.. Καταρχήν για τα κιλά μου λέγε οτι θες.. Το πως ειμαι ξερω καλυτερα απο εσένα και αυτο ειναι το μονο σίγουρο! Αλλα αφου αναφέρεις τις κριτικές μου θα έπρεπε να τις ειχες διαβάσει κιόλας που στις τελευταίες τέτοιες εχει αναφερθεί οτι εχω παρει αρκετά κιλά.. Πράγμα οποίο δεν εχω καμία ανάγκη να εξηγήσω το πως και το γιατι.. Και εδω παλι θα κάνω μια αγαπημένη μου ερώτηση ... Απο γραφιο με πηρες;; Που και στα γραφεία οταν η κοπέλα δεν ειναι αυτο που περίμενες μπορείς να την ακυρώσεις .. Τι να λεμε τωρα για τα στούντια που μας βλέπετε πριν αποφασίσετε αν θα περάσετε η οχι..! Τόσο για την εμφάνιση μου επειδη όπως καταλαβαίνω δεν σε πείραξε αφου μπήκες στο δωμάτιο και έδωσες και 100€.. Αλλα τωρα που γράφεις την κριτική θυμήθηκες τλκ κατα ποσο σε ενόχλησε ...
Μεχρι εδω ολα τα δέχομαι οκ;;
Τωρα ομως να πούμε για τις υπηρεσίες μου επειδη εδω εχω να πω εγω και οι μισοί Αθηνα.. Καταρχήν πελάτης μου να φύγει απο το δωμάτιο πριν τελειώσει ;!;!!; Αυτο εχει να γινει πολλα χρονια! Όποτε σκέψου καλα τι γράφεις και που..
Αντε τωρα καλη σου μερα .. Και αλλη φορα να κοιτάς τις κοπέλες στο σαλόνι
07 Φεβρουαρίου, 2016
Και δεύτερο σχόλιο επειδη μολις κοίταξα το προφίλ σου και κατάλαβα οτι ξαφνικά πριν 1 μερα αποφασησες να γράφεις κριτικές .... Ενώ ξερεις τα μαγαζιά και τα επίπεδα πολυ καλα..
07 Φεβρουαρίου, 2016
Δεν την ειδες ρε φιλε στο σαλονι οτι ειναι χοντρη? ποιος φταιει για αυτο? αλλη φορα να προσεχεις
F
filakovios
07 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτα ειναι γουστα ρε φιλαρακι....

Η μαριννα ειναι μουναρα με την κυριολεξια της λεξεως ειναι γυναικαρα με κεφαλαια γραμματα και απο υπηρεσιες top gear
Για μενα οτι καλυτερο κυκλοφορει και αν την κυκλοφορεις και εξω να λες απο μεσα σου "δεστε τι μουνι γαμαω ....και μετα πηγαιντε και παιξτετον.....λιγουρια"
07 Φεβρουαρίου, 2016
Μην ασχολισε αγαπη.. Αν δεν ειχα πιει δυο τρία ποτά το πρωι ουτε εγω θα ασχολιόμουν με καποιον που δεν του σηκωνόταν αλλα εκανε πρωκτικό
07 Φεβρουαρίου, 2016
ναι σιγα μην ειναι και τοπ μοντελ ρε φιλε κινγκΜαλακίαΜαλακία
F
filakovios
08 Φεβρουαρίου, 2016
Το εχω γραψει παλιοτερα και εγω σε σχόλιο !!Ηταν απο τις γυναικες που εχω σκασει 200 Ε στο στουντιο για χαρη της , αλλα την τελευταια φορα που την είδα χαλαστηκα ! Κριμα γιατι ηταν μουναρα !!
Παντως πιστευω οτι δεν αρεσει ουτε στην ιδια η εικονα της και θα τα χασει τα κιλα, οποτε θα γινει παλι το no 1 !!
10 Φεβρουαρίου, 2016
Πάντως ρε μάγκες , δε λέω, καλή η ενημέρωση, αλλά μερικές φορές γράφουμε λες και το σχόλιο δεν αφορά ανθρώπους που έχουν αισθήματα και οι οποίοι μπορεί και να πληγώνονται. Άλλος περισσότερο και άλλος λιγότερο. Αφού την είδες φίλε μου και μπήκες, σημαίνει ότι δεν σε χάλασε και τόσο. Για να πήρε τα κιλά το κορίτσι μπορεί και να είχε και κάποιο θέμα, είτε υγείας είτε να πέρασε μια στενοχώρια. Ας προσέχουμε λίγο όχι το "τί" γράφουμε, αλλά το "πώς" το γράφουμε.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8