Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304260
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέο μέλος και είπα να πω και εγώ την γνώμη μου μιας και δεν έχει κάτι πρόσφατο.
Νάνσυ...Ααααχ Νάνσυ...2η φορά με την Νανσυ και μόνο καλά λόγια έχω να πω!
Την πρώτη φορά μπήκε στο δωμάτιο με είδε να τρέμω από το κρύο και αμέσως ήρθε να με ζεστάνει
Πολύ καλή και τότε αν και μάλλον δεν ήταν η μέρα της και έβγαζε μια νευρικότητα και την μετέδιδε
έφυγα λίγο ξενερωμένος αλλά δεν το έβαλα κάτω! 2η φορά λοιπόν είπα να την απολαύσω περισσότερο
περιμένω λίγο στο σαλόνι διότι ήταν με συναγωνιστή μπαίνει και μια παρέα 3 ατόμων κόκαλα και οι 3ης τους
και λέω γαμησετα άντε βγάλε Άκρη με τα πολλά οι τύποι φύγανε και λέω -ωρεα λίγο πιο Prive φάση το
παράβολο και μέσα στο δωμα!Μετα από λίγο ήρθε η Νανσυ με την κρέμα της,μασαζακι social είπαμε για τα ταξίδια μας
μερικά αστεία άλλα επειδή την ψόφησα στο πρόλογο και επειδή το πέος ήταν είδη σηκωμένο και το πίεζα μπρούμυτα
είπα να γυρίσω ξεκινάμε 69 με μια ωραία πίπα και ένα καλό καραμελωμα!Αλλαξαμε αρκετές στάσεις αλλά λόγο
ότι είχα πάει και στο 5 από δίπλα αργούσα να κατεθεσω!ΥΔΡΟΣΑΜΕ το τελείωμα ήρθε με εκείνη να καλπάζει πάνω μου
και με αρκετά γέλια για το πως είχαμε ιδρώσει έτσι!!! Πολύ καλός χαρακτήρας τελικά Έρωτας επαγγελματίας σε αυτό
που κάνει χωρίς να στο παίζει κάτι!!!Θα την προτιμήσω πάλι σίγουρα!Στα του χώρου παιδιά ήμαρτον με το πόσο κεντρικά
είναι και το 5 αλλά και το 8 κάθε φορά κυκλοφορώ σαν τον κλεφτεί με fullface ειδικά όσοι είμαστε των γύρο περιοχών
θέλει λίγο προσοχή στα αδιάκριτα βλέμματα Κεφάλι σε τοίχο!

Πιστεύω να μην κούρασα με την κριτική μου όπως είπα και στην αρχή νέος μέλος είμαι οπότε θα προσπαθήσω να το βελτιώσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Reddotkilling
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
722
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sarouman, xontrosee

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2016
γλωσσοφιλα η Νανσυ?εισαι σιγουρος?
07 Φεβρουαρίου, 2016
Οχι αδερφε σορρυ και εγω τωρα το ειδα αλλα δεν ξερω πως να το διορθωσω
07 Φεβρουαρίου, 2016
Η κοπέλα είναι πρώην αγορακι η είναι απλώς φήμη?
09 Φεβρουαρίου, 2016
φιλε Reddotkilling εχεις παει και στο 5 απεναντι αν ναι με ποια
P
partouzalatris
10 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σορρυ φιλε τωρα ειδα το σχολιο σου!! Ναι εχω παει με μπεατρις και με τζοανα αμα δεν κανω λαθος στο 2ο ονομα η οποια μαλλον
δεν εχει ξαναπατησει εκει γιατι μπορω να πω πως την ειχα ερωτευτει!!!Γενικα το 5 ειναι λιγο πιο προσεγμενο απο το 8 αλλα
δεν παυει να ειναι πανω στα αδιακριτα βλεμματα της κατεχακης!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5