Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξύπνησα το πρωί με καούρες στο στομάχι. Σηκώθηκα, πήγα στον καθρέπτη, έβγαλα το μπλουζάκι και είδα την κοιλιά μου να είναι πρησμένη, λες και ήμουν παρ’ ολίγον γεροντοκόρη, έγκυος με εξωσωματική, στον έκτο μήνα, περιμένοντας πεντάδυμα.
Λογικό, σκέφτηκα, δύο συνεχόμενες φόλες δεν χωνεύονται με τίποτα. Όταν λέμε με τίποτα, εννοούμε με τίποτα. Ούτε με σόδα, ούτε με αυτά τα λικέρ που σου φέρνουν σε κάτι χασαποταβέρνες, στο τέλος και αφού είχες φάει πριν ένα αρνί, δύο γουρουνόπουλα και τρεις σούβλες κοκορέτσι.
Έτσι, αφού φρεσκαρίστηκα, ξαμολήθηκα πάλι στην Φυλής, ψάχνοντας μία πουτάνα, η οποία δεν θα μου πρόσφερε απλά λίγες στιγμές σεξ, αλλά εξιλέωση και την ευκαιρία για ρελάνς.
Πήρα σβάρνα όλα τα σπίτια και κατέληξα στο Νο 200, της οδού Φυλής. Ένα μπουρδέλο, στο οποίο δεν είχα περάσει ποτέ.
Η τσατσά μου παρουσίασε την Κορίνα, ένα πολύ μέτριο milf, με μέτριο πρόσωπο και μέτριο, με κοιλίτσα, σώμα.
Ειλικρινά, δεν με ένοιαξε καθόλου, αφού το μόνο που ήθελα ήταν να κάνω καλό σεξ και επειδή διάβαζα, κατά καιρούς, καλές κριτικές για τις υπηρεσίες που πρόσφεραν οι κυρίες στο συγκεκριμένο σπίτι, έκανα σκόντο στην εμφάνιση, πλήρωσα 20€ και πέρασα στο δωμάτιο.
Γδύθηκα και την περίμενα γυμνός, παίζοντας το καυλί μου. Αυτή, έπειτα από λίγα λεπτά, ήρθε στο δωμάτιο, με χαιρέτησε, έβγαλε τα εσώρουχά της και αφού μου έκανε κάποια χάδια, τα οποία χρέωσε ως προκαταρκτικά, μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα απλό τσιμπούκι.
Μόλις ένιωσα έτοιμος, της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό, όπου άρχισα να την γαμάω, με αυτή να είναι τελείως αμέτοχη, γυρνώντας παράλληλα το κεφάλι της, σε αντίθετη κατεύθυνση από το δικό μου, μην τυχόν και επιχειρούσα να την φιλήσω, κάτι που δεν είχα σκοπό να κάνω, αφού η κυρία δεν ήταν του γούστου μου.
Στην συνέχεια της είπα να γυρίσει για πισωκολλητό, όπου μόλις της τον έβαλα, αυτή πήγε να κάνει την γνωστή, πλέον, κούρμπα, με το κορμί της, προσπαθώντας να σχηματίσει γέφυρα, αποφεύγοντας με αυτό τον τρόπο πιθανή, δική μου, βίαιη διείσδυση και δυνατό σπρώξιμο.
Αν είναι δυναμόν, σκέφτηκα. Όχι άλλα πλυντήρια, δεν τα έχω ανάγκη. Το γεφύρι της Άρτας το δέχτηκα, αφού κουβαλούσε και μία ιστορία. Το γεφύρι των στεναγμών το ανέχτηκα, αφού και εγώ είχα ένα σαράκι και έναν κρυφό καημό. Την γέφυρα της Κολοκυνθούς, όμως, δεν υπήρχε περίπτωση να την δεχτώ με τίποτα.
Ίσιωσα την κούρμπα και άρχισα να σπρώχνω δυνατά. Αυτή έδειχνε να την ενοχλεί ο τρόπος μου και δυσανασχετούσε διακριτικά. Σε κάποια φάση δεν μπορούσα να χύσω και βγήκα από μέσα της, αρχίζοντας να τον παίζω.
Την ρώτησα αν μπορούσα να την χύσω στα βυζιά και μου απάντησε αρνητικά. Άρχισε να με λούζει κρύος ιδρώτας, καθώς κατάλαβα, ότι όχι απλώς θα έτρωγα φόλα, αλλά θα έφευγα και άκαπνος, αφού δεν θα τελείωνα καν.
Της είπα να γυρίσει πάλι στα τέσσερα, μήπως και καταφέρω να χύσω. Αυτή ξάπλωσε τελείως και εγώ ήμουν από πάνω της, σπρώχνοντας και προσπαθώντας να χουφτώσω τα βυζιά της.
Αφού ήταν εντελώς άβολη, η συγκεκριμένη στάση, της είπα να στηθεί στα τέσσερα και να κλείσει τα πόδια της, με εμένα να ξεκινάω, εκ νέου προσπάθεια να χύσω, κάτι που κατάφερα μετά από αρκετό σπρώξιμο και άγχος.
Μόλις τελείωσα, η Κορίνα το μόνο που μου είπε, ήταν ότι της έστριβα τα βυζιά. Εγώ δεν απάντησα καθόλου και πήγα προς τον νιπτήρα για να βγάλω την καπότα και να πλυθώ.
Δεν είχε καμία σημασία, αφού η τρίτη συνεχόμενη φόλα ήταν γεγονός, κάτι το οποίο με στεναχώρησε και στάθηκε αφορμή για τις επόμενες περιπέτειες που θα διαβάσετε στις επερχόμενες κριτικές.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mr. White

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2016
Τρας κατασταση, ωραια κριτικη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1