Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141832
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Τζένη την γνώρισα πριν λίγο καιρό κάπου εκεί στις γιορτές.Είναι κάπως νταρτνάνα γυναίκα και σου βγάζει κάτι για τη γυναίκα που είναι στο διπλανό διαμέρισμα και θες να βρεθείς στο κρεβάτι μαζί της...
Κάποιες φορές οι αναζητήσεις μου στρέφονται σε μιλφ κατηγορία...Κάτι τέτοιο παίχτηκε με την εν λόγω γυναίκα...
Ξανθιά με μαλλιά μέχρι τους ώμους,πρόσωπο καθημερινό,σώμα με κάποια κιλά που έχουν τοποθετηθεί αρμονικά στο σώμα της και μέτριο στήθος.
Κάτι μου έλεγε από τις άλλες φορές πως θα περάσω καλά μαζί της...Βέβαια τις προηγούμενες φορές ήταν σε ρόλο σερίφισας και μάλλον ξεγελάστηκα...
Με τοποθέτησε σε ένα δωμάτιο παλαιό,θέλει ανακαίνιση το μαγαζί,η πόρτα δεν έκλεινε καλά...Μπάνιο για να κάνεις διασχίζεις όλο το σπίτι και μετά φτάνεις...Έτσι "παίζεις" και λίγο κρυφτό σε περίπτωση που συναγωνιστής κινείται μέσα στο χώρο!
Εντάξει αυτά τα ξεπερνάμε και πάμε τώρα στη συνεύρεση...
Ξεκινήσαμε με κάποια φιλιά στο στόμα,αμέσως το σταματήσαμε και ξεκινήσαμε το μασάζ.Κάνει καλό μασάζ δε μπορώ να πω και μάλλον ξέρει...Διαλέγεις άλλωστε χαλαρωτικό,δυνατό...Δεν αφήνει σημείο κάνει παντού ακόμη και στα δάχτυλα...
Και μετά από ένα ολιγόλεπτο μασαζ περάσαμε στο κυρίως...
Πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό.Μέτριο στοματικό με ελάχιστη περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή και λίγο καραμέλωμα στα α@@@κια.
Σεξ σε δύο στάσεις καθώς το δωμάτιο δε βόλευε και πολύ.Πρώτα από πάνω μου να κινείται σε αργούς ρυθμούς και στη συνέχεια στα τέσσερα όπου με πιο δυνατό σφυροκόπημα μας βρήκε το τέλος.
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο,με συνόδεψε μέχρι το μπάνιο,ξεπλύθηκα και στη συνέχεια αποχώρησα...

Συμπερασματικά την Τζένη την περίμενα λίγο πιο τούμπανο καθώς είναι γυναίκα νταρντάνα και σου δίνει την εντύπωση πως μέσα στο δωμάτιο θα τα δώσει όλα...Δε μπορώ να πω πως δε συμμετείχε ή ήταν καμμία αδιάφορη,απλά ήταν μία εμπειρία που θεωρείτε απ'τις μέτριες και δεν θα αφήσει κάτι το αξιοπρόσεκτο...!

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζένη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζένη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού