Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τετάρτη πρωί,και οι καύλες είχαν βαρέσει κόκκινο!

Έφυγα από το όμορφο περιστέρι(όπου κατοικώ μόνιμα τα τελευταία 25 χρόνια)με το λεωφορείο της γραμμής Α13 με μοναδικό προορισμό το ρομαντικό μεταξουργείο...Έρωτας

Ήθελα να βρώ ένα μίλφ που να κάνει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα με ένα 10ρικο...!!!Οι επιλογές μου ήταν πολύ λίγες.....σε κάποια στιγμή θυμήθηκα ότι τα πρωινά στην ιάσσωνος 1Α δουλεύει η Μίλα η Τσιμπουκλού!!Κουλ
Την συγκεκριμένη κορασίδα την είχα δοκιμάσει πριν ένα χρόνο περίπου,όταν δούλευε βέργας 3 και έκανε φούλ πρόγραμμα με ένα 20άρικο!Τότε είχα περάσει καλά μαζί της!Ναι!
Βέβαια τώρα κάνει απλό πρόγραμμα στο 10άρικο!!Κάνει όμως επιλεκτικά ακάποτα τσιμπούκια μόνο σε καθαρούς έλληνες...Ματάκι

Την Μίλα όταν την είδα στο σαλόνι εχθές το πρωί έπαθα ένα σόκ...!!!
Έχει πάρει τουλάχιστον δέκα κιλά από πέρσι!!Κεφάλι σε τοίχο!
Παρόλλα αυτά...έδωσα το 10άρικο στην ευγενική υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο!
Το δωμάτιο που επέλεξα δυστηχώς δεν δούλευε το ερκοντίσιον και έκανε πολύ κρύο,ευτυχώς όμως που ήταν καθαρό και είχε κρεμάστρα(καλόγερος)για τα ρούχα μου.Ξεντύθηκα και περίμενα στο κρεβάτι...μετά απο λίγο ήρθε και η Μίλα και έκατσε δίπλα από έμένα....άρχισε να με γλείφει στο σώμα μου...πέσανε και κάποια γλωσσόφιλα....δάκτυλο στο μουνάκι δέχτηκε,αλλά για πολύ λίγο! Στάση 69 κάνει αλλά εγώ δεν δοκίμασα.Money Mouth

Για κυρίως πιάτο πήρε την πούτσα μου ακάποτα μέσα στο στόμα της και άρχισε ένα ζεστό με όλο σάλιο τσιμπούκι!!Την είχα γραπώσει από το κεφάλι και την τσιμπούκωνα με δύναμη..της έκανα νόημα να βάλει τα αρχείδια μου μέσα στο στόμα της...και το έπραξε χωρίς αντίρηση...Γλώσσα
Για δέκα ολόκληρα λεπτά,τσιμπούκωνε και έγλυφε αρχίδια.....έγλυφε αρχίδια και τσιμπούκωνε...τσιμπούκωνε και έτρωγε αρχίδια....έτρωγε αρχίδια και τσιμπούκωνε...και άντε πάλι από την αρχή...ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!

Τέλος,δεν άντεξα άλλο,κουράστηκα από αυτόν τον μαραθώνιο τσιμπουκοδρομίας....και έχυσα όλο το καυτό μου σπέρμα μέσα στο ζεστό της στόμααα...!!!!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2016
Όνομα κοπέλας
Μίλα
jon smith
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.869
Πόντοι:
5.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2016
σκεψου ποσα πακιστανια εχει τσιμπουκωσει πριν τσιμπουκώσει εσενα.....μπράβο μαγκα
05 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

apolona1 Η 'ΜΙΛΑ' -ΔΕΝ- ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΕΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ....!!!!!Γερο-μύστης

ΜΟΝΟΟΟΟ ΕΛΛΗΝΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ματάκι

Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2