Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 155965
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νικη Ελληνιδα το πολυ 25 ετων,πολυ χοντρη και ογκωδης με τεραστια βυζια ισως τα μεγαλυτερα που εχω δει,συμπαθητικη φατσουλα και γενικα ναζιαρα στο σαλονι...ξερει οτι τα βυζια της ειναι το μονο ατου της οποτε και τα μοστραρει καταλληλα στο σαλονι συν τις πολλες φιλοδοξιες που σου δημιουργει με τα λογια της.Καπως ετσι μπηκα κι εγω αν και εχω πει απο χρονια οτι δεν ξαναμπλεκω με Ελληνιδα σε τετοια μαγαζια γιατι πολυ απλα ειναι για τις κλωτσιες ολες τους.40ε για γυμνο τσιμπουκι...

Μπηκε προσχαρη στο δωματιο και ηταν επικοινωνιακη απο την αρχη θελοντας να συνεχισει το ζεστο κλιμα που ξεκινησε απο το το σαλονι.Εγω ξαπλωμενος στο κρεβατι τον επαιζα και στη θεα αυτου του βουνου απο πανω μου να πω την αληθεια μαλλον το πηρα λιγο ως πλακα το ολο σκηνικο και ειπα να δουμε που θα βγει...
Εβγαλε το σουτιεν και χυθηκαν οι βυζαρες και επεσε κατευθειαν για πιπα...χουφτωσα τα βυζια της τα οποια κρεμουσαν μεχρι το κρεβατι και ηταν πραγματια ασηκωτα σαν βαρακια ετσι οπως τα χουφτωνα...Λιγο με χαϊδεψε στο σωμα και ξεκινησε μια φιλοτιμη πιπα χωρις ιδιαιτερη τεχνικη αλλα ανα μερικα δευτερολεπτα τον καταπινε ολοκληρο παιρνοντας ενα απολυτα αηδιασμενο υφος καθε φορα που ερχοταν να σκασω στα γελια Μεγάλο χαμόγελο...και επειδη οπως ειπα εκανα και λιγο πλακα οταν τον καταπινε την τραβουσα και τα 2 αφτια και γελουσα,τσιμπουσα και τα μαγουλα της δυνατα.Επισης γλειφει και αρχιδια

Μετα πριν τη γαμησω ηρθε ξαπλωσε καπως πλαγια επανω μου και αρχισε να με φιλαει παθιασμενα στο στομα αλλα στην προσπαθεια μου να τη χαϊδεψω το μουνι αντιδρουσε αν και φορουσε ακομα το βρακι.
Ξαπλωνει βγαζει το βρακι και της το χωνω και προσπαθω να τη γαμησω διοτι τα παχια μπουτια και κωλομαγουλα ηταν σαν εμποδιο...ζεστο μουνακι το οποιο αμεσως εγινε μουσκεμα και χαλαρωσε αρκετα,εκανε και κατι σκηνοθετημενα ααχχχ βαααχχ...
Αλλα το ολο θεαμα ηταν καπως περιεργο και δεν καυλωνα οποτε τη λεω γυρνα για πισωκολλητο...μια ελαφρια δοση μποχας ηρθε απο μουνι και κωλο οπως συνηθως με τις Ελληνιδες αλλα και παλι ηταν τοσο τεραστιος ο κωλος που επρεπε να ανοιξω τα κωλομαγουλα και να καρφωνω τερμα μεσα για να πουμε οτι τη γαμαω καπως...

Καταλαβε κι αυτη οτι δε γουσταρα καθολου,την ζητησα να τη χυσω στη μαπα αλλα αρνηθηκε αλλα μετα απο λιγο μου προτεινε να τη χυσω στο στομα και δεχθηκα Γλώσσα
Ξαλωσα τον επαιξα λιγο,αυτη ειχε παρει θεση σκυφτη πανω στον πουτσο μου οποτε τον γραπωσε δυνατα στο στομα της και τον ξεζουμισε κανονικα και γελουσε...βεβαια αμεσως πηγε στο νιπτηρα και τα εφτυσε.
Μετα με ρωτουσε με αγωνια αν ηταν καλη και τετοιες μαλακιες

Συμπερασμα...φιλοτιμο κοριτσι αλλα για να τη γαμησει καποιος αυτη και να την πληρωσει κιολας πρεπει να εχει πολυ μεγαλη δοση ανωμαλιας.Το μονο της προσον ειναι τα τεραστια βυζια της τα οποια αντικειμενικα ειναι πολυ χαλια,ειναι απειρη στο σεξ και δε βοηθαει καθολου το σωμα της,δε μπορεις να τη χειριστεις με κανενα τροπο.Ετσι για μια φορα τυπικα και για χαβαλε ας πουμε ενταξει αλλα για παραπανω δε λεει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2016
Όνομα κοπέλας
Νίκη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crucifix, topscorer, GAMEOVER

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2016
Ποσα κιλά τρελα κουβαλάς?Πως μπορείς κ γαμας τέτοια μπαζοκλανα?Προσκύνημα
03 Φεβρουαρίου, 2016
Δεν την έστελνες για Body line!!! Αυτή μπορεί να νομίζει οτι με το σεξ αδυνατίζει. Ο άντρας ναι η γυναίκα οχι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2