Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 01.15 . Μετά από μικρή βόλτα περνώντας απο την Λιοσίων με το αμάξι είδα το φώς ανοιχτό και σταμάτησα να δω ποια δουλεύει. Η υπηρεσία είπε ότι έχει κοπέλα(λέμε τώρα) που κάνει τα πάντα εκτός κώλου. Μετά απο μερικά λεπτά εμφανίστηκε στο σαλόνι ένα μιλφογκίλφ ξανθό με μαλλί μέχρι τους ώμους με κανονικό σώμα 2άρι βυζί , φορούσε ένα διχτυωτό μπλε φόρεμα .Αρκετά παιχνιδιάρα στο σαλόνι , την θυμάμαι και απο άλλους οίκους αλλά δεν την είχα τιμήσει ποτέ. Έχει και ένα μικρό μισοσβησμένο τατού στο δεξί μπράτσο και φακίδες , πολλές φακίδες στο σώμα της.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Τι κάνεις κούκλος είπε με το που μπήκε στο δωμάτιο , με πλησίασε και με αγκάλιασε χουφτώνοντας τα κωλομάγουλα μου. Της κατέβασα το φόρεμα και άρχισα να γλύφω τις ρόγες της ενώ με το χέρι μου έτριβα το μουνάκι της κάτω απο το στριγκάκι της. Της έβγαλα το φόρεμα και το στρίνγκ και την έστησα στα γυρισμένη στα τέσσερα και στηριζόμενη με τα χέρια της στον τοίχο και έσκυψα απο πίσω της να της γλύψω το μουνάκι , λίγο πρόλαβα γιατί γύρισε και με τραβούσε να πάμε στο κρεβάτι.
Μου είπε να ξαπλώσω , ξεκίνησε με την γλώσσα της και με έγλυψε σε όλο το πάνω μέρος του κορμιού μου και κατέβαινε όλο και πιο κάτω , μου έκανε για κάνα 2λέπτο κάτι σαν ισπανική και κατέβηκε πιο κάτω όπου για πάρα πολύ ώρα ασχολήθηκε με το γλείψιμο/ρούφηγμα αρχιδιών , στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της πίπα αρκετή καλή αλλά όχι όσο υγρή θα την ήθελα.

Πέρασμα προφυλακτικού και κατευθείαν στήσιμο στα τέσσερα , καλό στήσιμο , την άρχισα κατευθείαν σε έντονους ρυθμούς και το γέρικο κορμί της άντεχε , μάλιστα συνέχεια φώναζε νταβαϊ αναστενάζοντας , αλλαγή στάσης την έβαλα ανάσκελα , αρχικά με έδεσε με τα πόδια της και με τραβούσε με τα χέρια της να μπω πιο βαθιά στο μουνί της ενώ τα ρομαντικά γλωσσόφιλα πήγαιναν σύννεφο , στην συνέχεια ανέβασα τα πόδια της πάνω απο τους ώμους μου , εδώ λίγο αγκομαχούσε αλλά απτόητη φώναζε νταβαϊ , της είπα να την χύσω στο στόμα , ναι έλα απάντησε.

Έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα απο πάνω της και πλησίασα τον πούτσο μου σε απόσταση αναπνοής απο το στόμα της , έκανε μια απότομη κίνηση και άρχισε να τον ρουφάει σε γρήγορους ρυθμούς ενώ με το χέρι μου έπαιζα το μουνάκι της , πήρα τον πούτσο μου στο χέρι μου και άρχισα να τον παίζω αυτή είχε ανοίξει το στόμα της είχε βγάλει την γλώσσα της έξω και κλασσικά φώναζε νταβαϊ , τι να κάνω και εγώ της τα έδωσα , με ρούφηξε μέχρι τελευταία σταγόνα ώσπου ο πούτσος μου “μαράθηκε ’στο στόμα της ...δεν με άφησε όμως εξακολουθούσε και με ρουφούσε μέχρι που ο πούτσο μου μετά απο μερικά λεπτά έγινε πάλι κάγκελο και εκεί που με ρούφαγε και ήμουν έτοιμος να χύσω στο στόμα της δεύτερη φορά σταμάτησε και είπε ωραία ήταν , δεν σου άρεσε και εσένα? Ναι απάντησα και εγώ , την ρώτησα αν θα δουλεύει βράδυ και μου είπε ότι θα δουλεύει λίγο....Αν θυμάμαι καλά (ας με διορθώσει) ο θειος chris 71 είχε αναφέρει ότι θα δουλεύει Πέμπτη – Παρασκευή ? δεν θυμάμαι καλά.

Σηκώθηκα πλύθηκα , αυτή σκουπίστηκε με μωρομάντιλο , ήρθε με φίλησε στο μάγουλο και με καληνύχτισε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20λέπτο , δεν βιάστηκε καθόλου , είχε καλή συμμετοχή και διάθεση , καλή επιλογή για μιλφογκιλφάκιδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Ίνκα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.607
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2016
Συμφωνα με τα λεγομενα των υπηρεσιων η Ινκα θα εργαζεται Πεμπτη,Παρασκευη και Σαββατο 3 βαρδια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1