Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Χριστίνα είναι μια μέτρια σε ομορφιά κοπέλα αλλά την συγκεκριμένη μέρα και ώρα ήταν αυτή που μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Δηλώνει αν θυμάμαι καλά Ρωσίδα γύρω στα 32 με ωραία πόδια-μέση-κοιλιά αλλά μικρό και πεσμένο-νερουλιαστό στήθος. Έχει ύψος γύρω στο 1.65-1.67 είναι μελαμψή στο δέρμα και ενώ το πρόσωπο βγάζει μια μικρή αγριάδα, στην ομιλία και στις κινήσεις τις είναι γλυκιά και προσεκτική να μην κάνει κάτι που θα σε δυσαρεστήσει.
Στα ενδότερα η πίπα της ήταν μέτρια χωρίς να την λές κακή αλλά και χωρίς καμία προσπάθεια για deepthroat. Ανάμεσα στις 2-3 στάσεις που αλλάξαμε το μόνο που μου άρεσε ήταν το στήσιμο της στα 4 όπου είχα θέα τον ωραίο της κώλο παράλληλα με την γραμμωμένη της πλάτη και τις ωραίες της γάμπες. Έχω αδυναμία στα ωραία πόδια και την γυμνασμένη πλάτη. Γλώσσα Επίσης στο ιεραποστολικό προσπαθούσε να κλείσει τα πόδια της ωστε να μήν έχω την τέλεια διεισδυση. Μετά την κατάθεση είπαμε 2 κουβέντες με φίλησε και έφυγε.
Να σημειώσω πως το συγκεκριμένο δωμάτιο δίπλα απο τον χώρο της τσατσάς ήταν αρκετά σκοτεινό. Λίγο περισσότερο φώς στα δωμάτια δέν βλάπτει!!
Σε ερώτηση αν θα την ξανατιμούσα μπορεί ναι μπορεί και όχι.
Καλή συνέχεια μάγκες.
ΥΣ. Η κοπέλα δέν πρέπει να είναι αυτή για την οποία υπάρχουν είδη κάποιες παλίες κριτικές στον συγκεκριμένο χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, xilnik

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού