Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651579
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο την εβδομαδα που μας περασε. παρελαση των κορασιδων και το στανταρακι μου απασχολημενο φυσικα.μαλακια μου που δεν τηλεφωνησα πιο πριν.Κεφάλι σε τοίχο!
επειδη ομως μου ειχε μεινει απωθημενο να δοκιμασω την Αλισια κι ηταν ελευθερη οταν πηγα λεω αντε ας κανουμε τη χαρη του φιλου μας(ξερει αυτος)κι ας τιμησω το μιλφονι αφου εχω καιρο να τιμησω μιλφ.

εμφανισιμη σαρανταρα η κυρια,με τα πιασιματακια της(οχι πολλα),τη χαλαροτητα της χωρις να ειναι κατι ασχημο και πολυ χαλια,δυαρακι βυζι κι ωραιο προσωπο με τα καβλωτικα γυαλακια της.

εισοδος λοιπον στο δωματιο με ολα τα απαραιτητα κομφορ,σφραγισμενες πετσετες,μεγαλη ντουζιερα,a/c και καναπε για περισσοτερη ανεση απο το μασαζοκρεββατο.
σε λιγο ερχεται η Αλισια και ξεκιναμε με ενα γρηγορο γυρο καθως ημουν φορτωμενος.τσιμπουκι απλα τελειο,τον καταπινε ολοκληρο και δεν αφηνε εκατοστο.αρχιζε το γλυψιμο απο την κωλοτρυπιδα και συνεχιζε με ρουφηγμα αρχιδιων ωσπου να χαθει και ο κορμος του πεους μεσα στο στομα της. η απολυτη καβλα.σε 5 λεπτα με τελειωσε και τα πηρε ολα στο στομα της. αφου τα εφτυσε και πραξαμε κι οι δυο τα δεοντα ξαπλωσα για χαλαρωση στο μασαζοκρεββατο.

μασαζακι μετριο με οχι πολλη δυναμη κι απ οτι καταλαβα ή βαριοταν στο κομματι αυτο της συνεδριας ή δε το χει.τελος παντων τη συγκεκριμενη στιγμη δε με πολυενοιαζε κιολας,αφου μετα απο 15 λεπτα περασαμε στο δευτερο γυρο.
ξεκινημα του δευτερου γυρου λοιπον με αυτη τη θεικη πιπα της που ξυπναει και πεθαμενο.τα γλωσσοφιλα εδιναν κι επαιρναν κι οταν η καβλα εφτασε στο αποκορυφωμα σηκωνομαι,περναω σκουφι και τη βαζω πανω στο κρεββατι του πονου ανασκελα και εισβαλλω κατ ευθειαν στη μικρη περιοχη.δουλεμενη κωλοτρυπα αλλα με καλη αισθηση.μετα απο λιγο τη γυριζω να ειναι σκυμμενη μπρουμητα πανω στο κρεββατι και την παιρνω κι ετσι απο πισω παλι.συνεχες σφυροκοπημα και το τελος ερχοταν.εκοψα λιγο μηπως παρατεινω τη διαρκεια αλλα ματαια. εχυσα μεσα στην κωλαρα της και το ευχαριστηθηκα στο επακρο για δευτερη φορα.

ηταν μια καλη συνεδρια λοιπον,κυριως στο δευτερο μερος της,το μασαζ οπως ειπα δεν ειχε πολλη διαρκεια και δεν ειναι για μενα το δυνατο της σημειο,αλλα εκει που σε αποζημιωνει 100% ειναι στο σεξ. τα παντα ολα που λενε χωρις αναστολες.
αυτα απο μενα συναδελφοι,να ειστε καλα και να γαματε ακομα καλυτερα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.886
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, anon. και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού