Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 93 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 273330
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Σιμονα την ειχα ξαναδει σε μια τσαρκα και ειχα ενθουσιαστει απο την εμφανιση της, οποτε ξαναπηγα να την δω.
Προκειται για μια κοπελα νεαρη, λεπτη, με μικρο-μεσαιο ωραιο στηθος, ποδια πιο λεπτα/αγυμναστα απ'οτι μου αρεσουν, κοιλιτσα ωραια, κωλαρα λεπτη αλλα τουρλα και πανεμορφο προσωπο. Εχει ματαρες και ειναι ομορφη, σεξυ και γλυκια, ολα μαζι. Επισης εχει αρκετα τατου.
Ακουσα το προγραμμα, ρωτησα και για ελευθερο στοματικο που με ενδιαφερει κι ελαβα αρνητικη απαντηση, παραξενο που η ακριβως απο κατω κριτικη λεει οτι εκανε.
Τελικα ειπα να περασω με αυταρχικο ξεροντας οτι δεν θα παιξει γλυψιμο, επαιξε και ενα παζαρκι στα 70Ε.
Τα δωματια ειναι πολυ ομορφα, ευρυχωρα και εχουν και μπανιο-τουαλετα ολα. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι το μπανιο ηταν βρεγμενο και γλυστραγε πολυ με τις παντοφλες, με ειδοποιησε η υπηρεσια βεβαια.
Ηρθε η κοπελα, διαλεξαμε δονητη και τον φορεσε. Τα αγγλικα της δεν ειναι καλα, τα ελληνικα φτωχα και τα γερμανικα της πλουσια, αλλα συνεννοηθηκαμε μια χαρα. Μου ειπε οτι δουλευε Ντομινα στη Γερμανια. Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια, οπου επεσε μια ξενερα αφου ειχε τριχουλες στα ποδια. Σε σχολιο μου αργοτερα δεν ειδα να δινει και πολυ σημασια. Αναρωτιεμαι, πως γινεται;; Αρχισε να μου τον παιζει και να χαιδευει τ'αρχιδια, να μου χαιδευει την περιοχη επισης με την τακουναρα της... Συνεχισαμε με δαχτυλακι. Επεμενα σε καποιο γλυψιμο μπαλων ή κατι τετοιο αλλα αυτη ανενδοτη. Μετα μπηκε με το στραπ. Καναμε μερικες στασεις, ενδιαμεσα μου τον επιανε και τον επαιζε ωραια ενω χαιδευε την περιοχη και με κοιταγε με τις ματαρες της... Εγλυφα τα βυζακια, γενικα πολυ ανετη σε τετοια παιχνιδια. Το τελος ηρθε σε μια τετοια φαση.
Τα ειπαμε λιγο κι εφυγε.
Γενικα περασα καλα και αυτο που μου εμεινε ειναι η προσωπαρα της! Κουκλα.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού