Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βολτίτσα στο εξωτικό και ευάερο μετάξι.....Στόχος ήταν η Ζακλύν...την είχα πρωτοδεί στο κ166 ισόγειο..αλλά τότε είχα στανταράκι την αλέξια και την απαξίωνα....αλλά πάντα την είχα στο πίσω μέρος του μυαλού.Η Ζακλύν είναι μια βουλγάρα πιτσιρίκα ζουμερώτατη,με κωλάρα και μπουτάρες...όχι χοντρή όμως..μελαχροινή πάντα με μαύρο εσώρουχο...πεντακάθαρη και ορεξάτη....Εδωσα αμέσως το πορνοπαράβολο,στον δροσερό τσάτσο...και ετοιμάστηκα......Η μικρή δεν άργησε να έρθει...αμέσως σηκώθηκα και άρχισα να χαιδεύω τις μπουτάρες της και τη κωλάρα της στα όρθια...πολύ καθαρή επιδερμίδα και λεία....της χαίδευα τη κωλάρα και εκείνη σάλιωσε το πουλί μου και άρχισε να το παίζει απαλά...καυλωτικό ε?...μου ρίχνει μια σπρωξιά και πέφτω πίσω στο κρεββάτι...όρμηξε επάνω μου..και άρχισε να με γλείφει παντού..αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα..στην αρχή ήταν χαλαρά...με κοιτάει και μου λέει..θες να με φιλίσεις μωρό μου...και χώνει τη γλωσσάρα της στα βάθη της στοματικής μου κοιλότητας...φοβερά γλωσσόφιλα...μοσχομύριζε....παίρνει μαντηλάκι..και μου καθάρισε τη βάλανο προσεχτικά κοιτώντας τη αν ήταν καθαρή..αφού το διαπίστωσε,ξεκίνησε μια τσιμπουκάρα,που λίγες...πολύ λίγες μου έχουν κάνει..χωρίς καθόλου δόντι υγρό βαθύ μέχρι το λάρρυγγα..εκπληκτικό τσιμπούκι...ένιωθα τα χείλη της και τη γλωσσάρα της εντονότατα..ήξερε να τα χρησημοποιεί άψογα...δε γνωρίζουν όλες δυστηχώς...το απολάμβανα..και ταυτόχρονα χαίδευα τη ξυρισμένη και μεγάλη ευωδιαστή μουνάρα της..φρεσκοξυρισμένο και απαλό..βελούδινο....τη γύρισα μετά μου έβαλε το προφυλακτικίο αστραπιαία και άρχίσαμε ενα τρελλό πισωκολλητό..χτυπώντας της τα κωλομάγουλα δυνατά...όπου και καραγούσταρε...βρώμικα λόγια φτυσίματα και κραυγές το σκηνικό...μες τη καύλα....ήθελα όμως πάλι να γευτώ αυτή τη τσιμπουκάρα που πολύ ελάχιστες κανουν...αφέθηκα λοιπόν..και ήρθε το τέλος σπαρταριστά...σηκώθηκε..με ευχαρίστησε,ακι ξαναδώσαμε ραντεβού εκέι η στο άλλο μαγαζί που δουλευει στο λεωνίδου 28.......ΕΥΓΕ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Ζακλύν
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, TZOYLI, DeanCorso και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2016
Μυστη με τα αρχιδια ασχολήθηκε καθόλου? Που την έχυσες στόμα, τα κατάπιε ή τα έφτυσε? Στο Λεωνιδίου που δουλεύει είναι στο πάνω ή στο κάτω και σε ποια βάρδια?
01 Φεβρουαρίου, 2016
Το καλύτερο deep throat στο μετάξι, πολυ σωστη κριτικη φιλε μου....Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2