Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη στη Ζανέτ έγινε πριν αρκετό καιρό. Οκτώβριο - Νοέμβριο . Το κυριότερο κριτήριο που την τίμησα ήταν οι ναζιάρικες και υποσχόμενες φωτογραφίες της. Από κοντά ήταν πιο εντυπωσιακή . Τα μαλλιά της όταν την τίμησα τα είχε ριχτά και φουντωτά . Πρόσωπο και στήθος όπως τα βλέπετε στις φωτογραφίες . Μου είπε ότι είναι ρωσίδα. Σε γενικές γραμμές μια πολύ όμορφη κοπέλα. Χώρος καλός αν και πολύ μακριά χωρίς μετρό εκεί κοντά. Μόνο στη Δάφνη και απο εκεί λεωφορείο 237 και κατεβαίνεις στη στάση "Αεροπορία" επί της Ηρώων Πολυτεχνείου . Τρέχα γύρευε, ταξίδι ολόκληρο δηλαδή. 70€ για 69 πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο . Μετά το ντουζάκι και την αναμονή έσκασε η κοπέλα. Αρκετά επικοινωνιακή και με ύφος κουλ αν και μου φάνηκε ψιλοπροσποιητό. Προκαταρκτικά όχι πολλά, αν και περισσότερο ανέλαβα δράση εγώ, όπως συνηθίζω . Δεν έδειξε και τόσο έντονη συμμετοχή στα προκαταρκτικά μου. Γλωσσόφιλα δεν έδινε δυστυχώς, παρά ένα μόνο φιλί στο στόμα άνευ γλώσσας . Λύπη
Πίπα συμπαθητική , γλείψιμο στα αρχίδια όχι , απλά τα χούφτωσε και τα φίλαγε. Μετά κάναμε 69 , απολαυστική και πεντακαθαρή , Στο σεξ συνεργάσιμη και με καλή συμμετοχή με φωνές και υπερβολικά λόγια ψωλαρά μου, ουάου και κάτι τέτοια Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Συνοψίζοντας δεν ήταν κακή , δεν τη λες ξεπέτα, αλλά όχι και κάτι το ιδιαίτερο- τσόντα . Από τότε δεν την ξανατίμησα, και δύσκολα πιστεύω θα το κάνω . Μου έβγαζε έναν επαγγελματισμό ,μια απόσταση και μια τάση καθοδήγησης του πελάτη.
Δε ρώτησα για ελεύθερο ή πρωκτικό

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού