Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 93 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 273409
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον μια που αρχισαν να γραφουνε κι αλλοι για την Σιμονα να επισπευσω κι εγω λοιπον να γραψω για την νεαρα , καθοτι της εχω τρελη αδυναμια καθοτι την γνωριζω απο μεσα Νοεμβρη περιπου που πρωτοηρθε στην Αθηνα και απο τοτε την εχω τιμησει πανω απο 10 φορες διοτι τοτε στεγαζοτανε σε αλλου στυλ στουντιο στο οποιο ειχε πιο ελαστικη τιμολογισει , Η καταγωγη της κοπελας ειναι απο την γειτονα χωρα λιγο πιο πανω απ την Κερκυρα ΜατάκιΜατάκι τα γατονια του σαιτ θα καταλαβουν τι εννοω , απ την γειτονα χωρα λοιπον κι εχει ζησει αρκετα χρονια στην Γερμανια καθοτι εχει περασει κι απο διαφορα ιδρυματα μασσαζ και studio στην χωρα της Μερκελ και του λουκανικου , γι αυτο και μιλαει απτεστα Γερμανικα σαν δευτερη γλωσσα !!!
Το σωματοτυπο της ειναι μοντελε λεπτα ποδια , υπεροχο 2αρι νεανικο στηθος , φυσικοτατο ΓλώσσαΓλώσσα. μερικα ταττου να κοσμουν το μπρατσο της και αλλα σε καρπο και στερνο , αλλα το απιστευτο ατου της ειναι ο κωλαρινος της , ο οποιος ειναι φαρδυς καλοσχηματισμενος και ολοστρογγυλος οπως ακριβως πρεπει , κι οπως οι αψογει αυτοι κωλοι βιτρινας που εχουν οι μοντελες και οι κουκλες βιτρινας !!!
Δεν εχει μονο κωλο κουκλας βιτρινας ομως , εχει και προσωπο ομορφης κουκλαρας με απιστευτες ματαρες και ωραιο ζεστο χαμογελο , ειναι απιστευτο οταν σε τσιμπουκωνει αυτη η τυπισσα και σου ριχνει ματιες με αυτο το πονηρο καβλωτικο βλεμμα και με αυτες τις γατισιες πονηρες ματαρες !!!!
Ασπαμε ομως και στα του αγωνα , με το που φτανω και παρκαρω το οχημα εξω απ το στουντιο , εχει μια αλανα αριστερα του στουντιο , ειχα παρει τηλεφωνο την κυρια και μου ειχε πει οτι ειναι η φιλη σου η Σιμονα ΓλώσσαΓλώσσα , Ανεβαινω πανω καβλαντιζω λιγο με Σιμονα πληρωνω το 70αρι στην τσατσογρια για αφιλτρο πνευστο και βουρ στην δωματιαρα με το κοκκινο ντουζακι και τους καθρεφτες , κανω λοιπον το ντουζακι μου και περιμενω μπανιαρισμενος στο κρεβατι με την πετσετα τυλιγμενη πανω απ τον Chicha μου, ο οποιος ειχε ηδη αρχισει να αιματονεται στην ιδεα και μονο οτι θα μπει παλι σε γνωριμο στομα που τοσο τον περιποιειται και γνωριζει ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο !!!
Ετσι λοιπον μπαινει η νεαρα ξαπλωνει διπλα ξεκιναμε τα γλωσσοφιλα και μετα απο λιγο ξεκινα να βαζει το χερι της κατω απ την πετσετα και να ανοιγει το περιτυλιγμα με το στομα της , η πιπα της ειναι σε πολυ ικανοποιητικο σημειο , εμπειρη στα πνευστα θα ελεγα , με αρκετες προσπαθιες για deepthroat , ιδικα αν εχει ορεξη και ειναι ξεκουραστη θα κανει αρκετες κατακορυφες βουτιες πανω στον πεο σας , με αυτα και με αυτα ξεκινησα κι εγω την πινελαδα απο μερους μου , σαλιο και κανα 2 δακτυλα διακριτικα και με ωραιο τροπο ωστε να αρχισει να κατεβαζει υγρα , κι οταν ειδα οτι ειναι ετοιμη και το μωρο σπαρταραει περασμα καποτουλι και βουρ για το καλοσχηματισμενο της μουνακι !!!
Στην αρχη συνηθως την βαζω σε σταση cowgirl να ιππευει το αλογο και να ριχνουμε και τα φιλακια μας , μετα κλασσικα reverse cowgirl ωστε να βλεπω την πισω οψη της κωλαρας της να ανεβοκατεβαινει στον γιαννουκο μου , και μετα απο λιγη πιπα ξανα την εστησα ορθια μπροστα απ τον καθρεφτη και την σφυροκοπαγα ανελεητα με μικρα μπατσιδια στα κωλομερια της Ναι!Ναι!Ναι! !!!
Ειχα ακομα αντοχη στον αγωνα διοτι πριν παω εκει ειχα καταθεσει κι αλλου οποτε αντεχα αλλο λιγο πριν της τα ρειξω , αφου την παιδεψα για αρκετα λεπτα ορθιοι στηριζομενη στον καθρεφτη την επιασα και την εβαλα στο κρεβατι στα τεσσερα , που ειναι η αγαπημενη μου σταση να την περνω καθοτι το γνωριζει και η ιδια , και καθοτι εχει πολυ καλο στηιμο τουλαχιστον με μενα κανει μια πολυ καλη κουρμπα οταν την περνω στα τεσσερα , καμοια φορα της τοποθετω και μαξιλαρι κατω στην κοιλια και την βαζω μπρουμιτα για να περισσοτερη ωρα το κωλι της ανεβασμενο και να της πιεζω την μεση κατω οσο μπορω , ε με αυτα και με αυτα αφου την ταλαιπωρησα αρκετα ωρα στην σταση αυτη , την γυρισα και σε σταση πλαγια για να περνω λιγο ακομα τα καυτα της φιλια και καπου εκει βγαζω το καποτιδιο και της τα ριχνω στην στεγνη γραμμωμενη κοιλιτσα της κι εκει το φιλικο ματσακι Germain vs Mexico Chicharitou σημειωσατε χ ημιχρονο διπλο τελικο Ναι!Ναι!Ναι! !!!
Αυτα λοιπον για την νεαρα κορασιδα εκ γερμανιας Simona , αξιζει πιστευω να περασει καποιος μαζι της διοτι ειναι απ τις λiγες πλεον στουντιακες που την ιδρωνουν την φανελα μεχρι και στις καθυστερησεις του αγωνα , αν περασετε απο εκει και σας καλυπτει η εικονα αξιζει κατ εμε να περασεις με αυτο το ντελικατο μωρο , αυτα μεχρι στιγμης οταν βρω λιγο χρονο θα αναιβασω και μια δευτερη κριτικη για Εμμανουελα απο Κωσταν/λεως 132 που δοκιμαστηκε κι αυτη με πολυ καλες εντυπωσεις , μεχρι τοτε μονο Murrati και Chi vediamo piu dopo ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.272
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PEODAS, ILIAS1339 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2016
Ωραίος φίλτατε chicharito Χαμόγελο ( 'mein" Schatz / δηλ. ειναι .. der Schatz )- Α… στο bou ανοιξε και θρεντ με υψηλου επιπδου μαθηματα γερμανικων δωρεαν ..Μεγάλο χαμόγελο
31 Ιανουαρίου, 2016
Αφιλτρο πνευστο και ακομα κλαιω........θεουλης!!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2