Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από φαγοπότι και αρκετό ούζο έπεσε η ιδέα στο τραπέζι να πάμε για κατάθεση.
Περάσαμε πρώτα από ένα στούντιο αλλά τζίφος. οπότε κατευθυνθήκαμε προς φυλής πλευρά και στο εν λόγο μαγαζί μετά από λίγο ψάξιμο.
Στο πρόγραμμα πέρα από τα κλασικά έχει και ελεύθερο στοματικό. προσωπικά το αποφεύγω.
Όσο για την Βανέσσα είναι το πολύ 1.55cm, 45gk, καστανό μακρύ ίσιο μαλλί, λίγο πεσμένο στήθος B+ περίπου, καταγωγή δεν θυμάμαι, μιλάει καλά ελληνικά πάντως.
Μου αρέσουν τα μινιόν το ούζο έκανε και αυτό την δουλειά του οπότε είπα να περάσω στο δωμάτιο.
Κεφάλι σε τοίχο! Τι το ήθελα? Πίπα το ακριβώς αντίθετο του dt, ίσα ίσα το κεφάλι, οκ λέω δεν το έχει η κοπέλα σε αυτό τον τομέα οπότε πάμε παρακάτω.
Παρότι έβαλε αρκετή κρέμα όταν πήγαινα να ανεβάσω στροφές πόναγε, κατά την διάρκεια του αγώνα είχε αρκετά αχ. άλλα γιατί πόναγε άλλα γιατί της άρεσε
ή και τα δύο μαζί, έ είχε και μερικά ααααααααχχχχχχχ όταν της τον έχωνα τέρμα μέσα δυνατά και απότομα.
Δεκτική σε αρκετές στάσεις πάντως, πρώτη στάση με αυτήν όρθια να κοιτάει τον καθρέφτη μετά την γυρνάω την πιάνω από τα κωλομέρια την σηκώνω και την γαμάω στα όρθια,
καλή άσκηση για δικέφαλα πάντως μετά έκανα και λίγο κωπηλατική, συνέχεια του αγώνα στο κρεβάτι όπου την ξαπλώνω και της σηκώνω τα πόδια της στους ώμους μου, εκεί ακουστήκανε
και τα πρώτα ααααααχχχχχχ, τελευταία στάση στα πλάγια να κοιτάμε καθρέφτη και μετά από λίγο τελείωμα με Μαλακία γιατί όλο τον αγώνα τον βγάλαμε στο ρελαντί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Rokko28
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.067
Πόντοι:
5.160
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, satyrus

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2016
μετα τις 11 το βραδυ ορμαω...ΧαμόγελοΧαμόγελο
30 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχα πως και ετσι?Τι σου αρεσε?
31 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την ξέρω καλα την κυρία ...απλως μου την θυμισεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3