Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας ολοκληρωσω την τριλογια των κριτικων μου για την τελευταια μου επισκεψη στην Αθηνα με την εμπειρια μου με τη Λαουρα...

Οπως προαναφερα ημουν ηδη αρκετα αποκαμωμενος απ' το ταξιδι απ' τη Θεσ/νικη, το διπλο προγραμμα με την Κιρα και το απλο με τη Βικτωρια, αλλα ηθελα απο περιεργεια να κανω κ μια συντομη βραδινη μπουρδελοτσαρκα στη Φυλη πριν αναχωρησω για το ταξιδι της επιστροφης...

Καταρχας, περασα απ' το Περγαμου 1 για την Αιντα, αλλα ειχε σχολασει καθως η ωρα κοντευε 8 το βραδυ...
Μετα πηρα στη σειρα τα σπιτια της Φυλης.. Δεν ενθουσιαστηκα απο καμια, μεχρι που μπηκα στο Φυλης 67...
Τα κοριτσια ηταν δυο και χαριεντιζονταν στο κουζινακι, και περιμεναμε να σκουπιστει η μια που 'χε μολις βγει απ' το ντουζ.. Φαινοντουσαν πολυ ευδιαθετες κι ολο γελουσαν..!
Τελικα, μετα απο λιγο βγηκε η μια, Μαιρη νομιζω τη λεγανε, πιτσιρικα σχετικα καστανοξανθη με καλο σωματακι κ μικρα βυζακια.. Κ μετα βγηκε η Λαουρα ολογυμνη, για την οποια ειχα διαβασει στο φορουμ κι ειναι οντως κουκλαρα, 24 χρ. μελαχροινη γαλανοματα αρκετα ψηλη γυρω στο 1,70 με ωραιο αδυνατο κορμι και πολυ ωραιες καλοσχηματισμενες φυσικες βυζαρες..!
Θα μπορουσε ανετα να δουλευει σε στουντιο, σε σιτυτουρ ή και μοντελο ακομα καθως εχει την απαιτουμενη κορμαρα, αλλα παραδοξως δουλευει για 20 ευρω στη Φυλης..!
Εχω την εντυπωση οτι μου θυμιζει το σωμα καποιας γνωστης πορνοσταρ, αλλα δεν μου 'χει ερθει ακομα...
Ψαχνοντας παντως, βρηκα αυτην εδω που της μοιαζει αρκετα στο σωμα κ τα βυζια..!

http://bustyalli.everestcash.com/nude/sweet-alli/index.php?id=lanasbb

Δεν ξερω αν συμφωνειτε, οσοι την εχετε δει...
Οπως καταλαβαινετε, παρολο που ημουν πτωμα, δεν αντεξα, κι υπεκυψα στον πειρασμο να τη δοκιμασω κι αυτην..!
Τα προγραμματα τα ξερετε υποθετω με 20 ευρω ειχε κ 69, αλλα οχι ελευθερο στοματικο, στα 30 κι οι δυο μαζι..

Οντως, οπως περιγραφουν κι αλλες κριτικες, στο (μιζερο) δωματιο δεν ηταν τοσο ευδιαθετη, οσο εξω στο σαλονι..
Ηταν αρκετα μελαγχολικη θα ελεγα... Εχει κι ενα τατου στο χερι, που γραφει "Η ζωη ειναι πονος" αν θυμαμαι καλα, αλλα μου 'πε οτι δεν αναφερεται στη δικη της ζωη, αλλα γενικα..
Τεσπα, να μη σας πω κ παρα πολλες λεπτομερειες, γενικα ειναι καπως απομακρη, χωρις να 'ναι κι εντελως ψυχρη.. Δε σε πολυκοιταει στα ματια, αποφευγει τα φιλια στο προσωπο κτλ..
Στην πιπα παντως ηταν αρκετα καλη, τοσο που κοντευα να τελειωσω στο πρωτο τριλεπτο..! Μετα ανεβηκε πανω μου αδιαμαρτυρητα, οπου παλι ηταν καλη και μετα ιεραποστολικο και στο τελος κ 69, οπου ομως δε μου αρεσε κ πολυ η οσμη κι η γευση του αιδοιου της να πω την αληθεια.. (εδω να σημειωσω, οτι απ' την ωρα που την πρωτοειδα στο σαλονι κι ελεγε οτι μολις βγηκε απ' το ντουζ ειχε μεσολαβησει πανω απο μισαωρο, καθως ολοκληρωσα την τσαρκα κι επεστρεψα)

Στο τελος με ξενερωσε, οτι εκει γυρω στο δεκαλεπτο κι επειδη δυσκολευομουν να τελειωσω, μου 'πε οτι πρεπει να φυγει γιατι αλλιως θα της φωναζουν... Κι οτι το 20ευρω ειναι για 10 λεπτα...
Εδω διαβαζω αλλες κριτικες να λενε για 15 λεπτα.. Τωρα τι να πω, δεν ξερω τι ισχυει.. Κι αν ειναι δικη της ευθυνη ή της τσατσας..
Παντως, δεν τελειωσα τελικα μ' αυτα κ μ' αυτα.. Αν κ ειναι κ δικη μου ευθυνη.. Κουραση, 4ο γαμησι μεσα σε 5 ωρες κι οτι μου 'ρθε νωριτερα κ κρατηθηκα... Αλλα θα θελα να μενε ακομα 5 λεπτα στο δωματιο, κι αν δεν τελειωνα κ τοτε να λεγα "ενταξει, εγω φταιω"..!
Τεσπα, με λιγα λογια, απο εμφανιση φυσαει, απο υπηρεσιες εχει θετικα κι αρνητικα...
Παντως για 20 ευρω εγω θα την ξαναδοκιμαζα, αλλα θα διευκρινιζα απο πριν οτι θελω 15 λεπτα..!

Μου ειπε οτι ειναι πολυ πιθανο να την ξαναπετυχω στο ιδιο σπιτι οταν ξανακατεβω Αθηνα.. Μου ειπε οτι δουλευει ηδη εδω κ 5 χρονια κι απορω πως δεν ειχε υποπεσει στην αντιληψη μου τοσο καιρο..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Invisible Man

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 30 Ιανουαρίου, 2016) 30 Ιανουαρίου, 2016
Το περιεχόμενο της κριτικής σου δεν ταιριάζει με τον τίτλο που έδωσες,θα ήταν ακριβής αν πρόσθετες κι ένα ''αλλά''... Τελοσπάντων,λίγες είναι οι ιερόδουλες που το βλέπουν επαγγελματικά,και το παίρνουν πατριωτικά να μην φύγει άχυστος ο πελάτης πριν εξανλήσουν όλες τις δυνατότητες,παραβλέποντας όλα τα χτυπήματα στην πόρτα από την υπηρεσία,κι αυτό συνήθως συμβαίνει με αυτές που υστερούν σε εμφάνιση.Οι κατά γενική ομολογία μουνάρες κατά βάθος προσβάλλονται προσωπικά,και θεωρούν ότι μάλλον είσαι κρυφοαδερφή που δεν χύνεις με την πάρτη τους... Money Mouth
30 Ιανουαρίου, 2016
Γι' αυτό δεν την ξέρεις παρότι δουλεύει πάνω από 5 χρόνια στη Φυλής, που και πολύ της είναι.
Γιατί είναι ΦΟΛΑ.
Και τα βυζιά είναι φτιαγμένα, δεν είναι φυσικά.

Καπέλο
ΠΛ
ΠαΛούκι Λουκ
13 Ιουνίου, 2016
Φόλα,ξεπέτα,κακή επαγγελματίας.Χρόνια τώρα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3