Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επηρεασμένος από τις κομπορρημοσύνες των πολιτικών (απ’ όπου και ο τίτλος) και από την εντυπωσιακή ικανότητα τους να αυξάνουν μόνο την εντροπία της υπέροχης αυτής χώρας και να δημιουργούν χάος (μετανάστες, μπλόκα στους δρόμους κλπ) προσερχόμουν στην κορασίδα με έντονες αμφιβολίες για την έκβαση της συνάντησης. Φιλοσοφικά τα διλλήματα με πρακτικά όμως αποτελέσματα.
Η πόρτα στο σύνηθες ξενοδοχείο του πρακτορείου άνοιξε και ξεπροβάλει η όμορφη Λένα με μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες που όντως την κολάκευαν. Βέβαια ότι και να φόραγε θα την κολάκευε αφού η φύση ήταν απλόχερη μαζί της. Πολύ ωραίο σώμα αδύνατο, απέχοντας από το ανορεξικό, γυμνασμένο, σφικτό και καλλίγραμμο, βυζί πλαστικό καλοφτιαγμένο, σκληρό όμως στην αφή (-) αλλά εξαιρετικό στην όραση. Πρόσωπο όμορφο με υπέροχα μάτια όπως στις φωτογραφίες και χαμόγελο ζεστό, μεσογειακό και όχι του Βορρά απ’ όπου και η καταγωγή της. Αντιπροσωπευτικές είναι οι φωτογραφίες του ΕΝ και όχι του bou, κυρίως η 6η, μια και έχει το μαλλί καστανό με μπούκλες πλέον.
Καλωσόρισμα με γέλια και θετική διάθεση, αγκαλιές, φιλιά σαν παλιοί γνωστοί και εκεί που με γδύνει στα όρθια ζητάει τα χρήματα. Δεν με ενόχλησε γιατί όλοι ζητάνε τα όφελος τους προκαταβολικά στην μεταχρεοκοπημένη αυτή χώρα. Τακτοποιεί και κρεμάει τα ρούχα μου ενώ προχωρώ στο μπάνιο για να νίψω, το σώμα μου τας χείρας μου και την συνείδηση μου.
Η Λένα δεν σπαταλά τον πολύτιμο χρόνο που έχεις αγοράσει με αντίτιμο τις χάρες της. Επιτίθεται, σαγηνεύει, αστειεύεται, γελά και σε κερδίζει. Εντυπωσιάζεσαι από αυτό το όμορφο και λάγνο πλάσμα που έχεις παλλόμενο στα χέρια σου. Θα αναφέρω στα αρνητικά όμως την κίνηση της να μου φορέσει πλαστικό για την συγκλονιστική σκηνή του προσκυνήματος αλλά μετά την σύντομη διαμαρτυρία μου το πέταξε γελώντας. Ο πρώτος κύκλος έληξε προσπαθώντας να γευτώ όσο γίνεται περισσότερο τα κάλλη της.
Το διάλλειμα ήταν σύντομο, με σύντομη κουβεντούλα και με προτροπή από την κρινόμενη να ξαναμπούμε στον αγώνα. Μασάζ με λαδάκια και σαχλοκουβεντούλα «τι σου αρέσει στην ζωή σου» δεν υπήρξε. Υπήρξε αντίθετα μια συντονισμένη επίθεση στις ερωτογενείς μου ζώνες για εγρήγορση. Η Lena ήταν ζωηρή και ακάματη αλλά κάπου η αρνητική διάθεση που αναφέρθηκε στον πρόλογο, κάπου η ηλικία, κάπου η αγχωτική ημέρα, κάπου δεν ξέρω εγώ τι δεν έφτανα στο ποθητό αποτέλεσμα. Και τότε μου πετάει: Do you like CIM; It is extra. Και της απαντάω: If you can do it it’s all yours. Ε λοιπόν ο αγώνας τότε άρχισε. Αυτό το όμορφο κεφάλι να πηγαινοέρχεται αρμονικά σαν πιστόνι κινητήρα σπορ αυτοκινήτου σε επαρχιακή διαδρομή, το σώμα της να σφίγγεται ασφυκτικά και η ίδια να επιμένει χωρίς ίχνος κόπωσης ή διάθεσης να εγκαταλείψει. Και να, ως εκ θαύματος ξεχάστηκαν οι αγρότες, ξεχάστηκαν οι πολιτικοί που δεν είναι ικανοί ούτε τον σκύλο τους να πλύνουν, και βλέπω σε όραμα μια Πρωτοχρονιά όλο βεγγαλικά! Το θέαμα κάποια στιγμή τέλειωσε αλλά η Lena εκεί να επιμένει και να μην με αφήνει. Την σηκώνω τότε με το ζόρι και με κοιτάζει με τα υπέροχα μάτια της και με ένα πλατύ αφοπλιστικό χαμόγελο … na zdravie!
Η Ουκρανία έχει ίσως τις πιο ωραίες γυναίκες του κόσμου. Η Ελλάδα είναι σίγουρα από τις πιο ωραίες χώρες του κόσμου. Ο συνδυασμός αποδείχτηκε εκρηκτικός σήμερα. Μακάρι να ξανάρθει η κοπέλα. Μου είπε για το καλοκαίρι. Εμείς εδώ θα είμαστε πάντως …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
210
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, PSAXTIRI, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2016
Άρτιο πόνημα! Ως ενημέρωση και ως γραφή! Καπέλο
29 Ιανουαρίου, 2016
Καλογραμμένη κριτική Κουλ
29 Ιανουαρίου, 2016
Συγχαρητήρια για την γραφή σου !Καπέλο
29 Ιανουαρίου, 2016
Εξαιρετο πορνοδοκιμιο.
29 Ιανουαρίου, 2016
Τα καλά σας λόγια με αγγίζουν. Δηλώνω ταπεινός συνοδοιπόρος στα δαιδαλώδη αυτά μονοπάτια.
29 Ιανουαρίου, 2016
Ωραια κριτικη φιλε μου, αλλα πες μας λιγο για τις φωτο. εσυ λες ακριβεις, αλλα αλλοι λενε οτι ειναι μεγαλυτερη και σε καμμια περιπτωση η λολιτα που θελει να παρουσιαστει στις φωτο. ποσο την κανεις?
29 Ιανουαρίου, 2016
Η καλύτερη κριτική που έχω διαβάσει !! Μου δημιούργησε την ανάγκη να γράψω σχόλιο για πρώτη φορά... Τα θερμά μου συγχαρητήρια MrΜατάκι
30 Ιανουαρίου, 2016
Εξαίρετη πένα
30 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το κορίτσι είναι 26,5
30 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μπορώ να εκτιμήσω με ακρίβεια την ηλικία της. Μπορώ όμως να σου πω ότι στο ημίφως που την συνάντησα ήταν όπως στις φωτογραφίες του ΕΝ που εμφανίζεται με μαύρα εσώρουχα.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10