Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198260
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
4.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
4.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Καλησπέρα πρώτα απ όλα σ όλους τους συναγωνιστες. Λοιπόν για το λόγο ότι τα τελαυταία 2 χρόνια διαμένω κοντά στη Λ.Συγγρού πράμα που σημαίνει ότι έχω υπάρξει και εγώ πελάτης αυτού του σύγχρονου μπαρ, θέλω αρχικά ν αναφέρω ότι το μαγαζάκι σου θυμίζει κάτι από εξωτερικό όπως βλέπουμε Αμέρικα, είναι λίγο πιο μπροστά για τον ελληνικό χώρο...τέσπα πριν κάμποσο καιρό έκανα την τελευταία μου επίσκεψη στο μαγαζί το επίπεδο των κοριτσιών ήταν λίγο πεσμένο σε σχέση μ αυτό του θυμόμουν (είχα να το επισκεφθώ περισσότερο από χρόνο) , αφού μπαίνω μέσα κάθομαι σ ένα πασάκι στα δεξιά μου μαζί με τν φιλαράκο μου πέρνουμε τα αλκόολια μας (πολύ σωστό ποτό) στη συνέχεια αφού ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες με 2-3 κοπέλες δεν μας άρεσε καμία ιδιαίτερα εκτός από μία λατίνα ονόματι Βιολέτα απ ότι είδα ο συναγωνιστής από κάτω έιπε περί τίνος πρόκειται, στη συνέχεια κερνάω κάποια ποτά στο κορίτσι όλα καλά όλα ωρέα μέχρι που ήρθε ένας σερβιτόρος (στα παλιά χρόνια ούτε για τσιλιαδώρος δν θα έμπαινε σε τέτοιο μαγαζί) τεσπα και μου λέει πρέπει να σηκωθείτε από εδώ γιατί θα κάτσει μια παρέα πηγαίνετε στη μπαρα παρακαλώ, δν στράβωσα γιατί δν φταίει το παιδί, ότι του λένε κάνει. Ήταν όμως πολύ άσχημη κίνηση, πάω στον υπεύθυνο ενας αρκετά νεαρός σε ηλικία τύπος αλλά θα έλεγα πολύ τσακαλάκος, του είπα τι έγινε και αυτός προς εκπληξή μου προσπάθησε κατευθείαν να μας ευχαριστήσει μου είπε ότι είχε γίνει μια κράτηση κτλπ κτλπ, όμως το παλικάρι ξηγήθηκε μας έβαλε πίσω σ έναν καναπέ και μας κέρασε μια γύρα απ ότι πίνουμε αυτό μου έμεινε πολύ αν και νεαρός μάγκας θα έλεγα ξηγήθηκε αντρικά αλάνικα , τέλος στο ζουμί ανέβηκα πάνω εγώ φίλος μου και η Βιολέτα την οποία την πήραμε παρτούζα (μας είχε καρακαυλώσει και τους δύο Κεφάλι σε τοίχο!) το κορίτσι είναι πολύ δυνατό πρώτα απ όλα σε καυλώνει με το βλέμμα και στο τρίο που είχαμε συμπεριφέρθηκε άψογα ούτε βιάστηκε ούτε τπτ κάποια στιγμή και αλήθεια αυτό ξέχασα ότι είναι η δουλειά της , επίσης ήταν ένα γαμήσι που ευχαριστήθηκα και σίγουρα θα ξαναπάρω Βιολέτα με καυλώνει μόνο που την σκέφτομαι Μεγάλο χαμόγελο Συγγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να περιγράψω όσο καλύτερα γίνεται εκείνο μου το πέρασμα από το Χ
Talibanakos44
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
3.311
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Mindreader, STAVROS6969

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2016
Tύπε το πέρασμά σου καλά το περιέγραψες,για την βιολέτα δεν μας είπες και πολλά τι έγινε πάνω Ναι!Ναι!Money MouthΕμμμμ.
29 Ιανουαρίου, 2016
Εγώ δεν έχω να πω κάτι τα είπε ο άλλος η Λατίνα είναι φοβερή
29 Ιανουαρίου, 2016
H Βιολετα παιδια ειναι κορυφη.Ακομα αναπολω τα Κατσικογάμης μας!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3