Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327228
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετα την πολυωρη επισκεψη στο Ισμηνης 2 για την Kira Hot κι οντως ηδη αποκαμωμενος απ' το πολυωρο ταξιδι απ' τη Θεσ/νικη και τη διπλη συνεδρια που προηγηθηκε, ειπα να κανω κ μια τσαρκα σε αλλα στουντιοκοριτσα που 'χα σταμπαρει...
Πρωτα πηγα στο Μελαντιας 50, οπου ειδα την Τζορτζινα, που 'ναι υπερβολικα αδυνατη για τα γουστα μου.. Στις φωτο φαινεται καλυτερη...

Και παω κ στο Αριστοτελους 6 στη Συγγρου για να δω απο περιεργεια τη Βικτωρια, χωρις προθεση να περασω κ χωρις να 'χω δει την προηγουμενη κριτικη...
Αλλα με το που ειδα αυτες τις τεραστιες βυζαρες της, ενεδωσα στον πειρασμο να τη δοκιμασω..!

Μου θυμισε πολυ τη Lucie Wilde που 'ναι σ'αυτο το βιντεο με την Kyra Hot..!

http://ddfbusty.com/preview/19591/stacked-stress-busters.html

Οι μεγαλυτερες βυζαρες που 'χω δει ποτε απο κοντα γυμνες ή με μαγιο σε νεα κι αδυνατη..! Δε λεω τωρα για χοντρες κ γιαγιαδες με τα κρεμασταρια...
Μου 'πε οτι ειναι 5αρια κι ετσι θα 'ναι υποθετω..

Η βαθμολογια που βαζω ειναι 10 για τις βυζαρες και 6 για προσωπο κ σωμα, καθως ειναι απλα ενα συνηθισμενο 20χρονο πιπινι κατα τ' αλλα, περα απ' αυτες τις εξωπραγματικες, ασυνηθιστες, φυσικες βυζαρες..!
Ελληνικα μιλουσε πολυ καλα.. Δεν ξερω αν προλαβε να τα βελτιωσει σε δυο μηνες απ' την περασμενη κριτικη..
Ολα καλα στην αρχη, καθως επαιζα κ χουφτωνα σαν τρελλος τις βυζαρες της και καναμε κι ισπανικο με πολλη καλη ανταποκριση απο μερους της, αλλα μετα ηρθε το ξενερωμα..
Δεν ηθελε να μπω μεσα της σε καμια σταση, γιατι την ειχα πολλη μεγαλη μου ειπε..!
Προσπαθησε να με τελειωσει, παιζοντας με το χερι κι ενω εγω εγλυφα τις βυζαρες, αλλα δεν τελειωσα καθως λιγο μετα το δεκαλεπτο αρχισε να λεει οτι πρεπει να φυγει..
Αντε να δεχθω οτι μπορει να πονουσε, αλλα γιατι τοση βιασυνη..; Τοση πολλη δουλεια ειχε..; Εγω δεν ειδα κανεναν να περιμενει εξω στο σαλονι...
Κριμα για τις βυζαρες παντως..! Γιατι με τετοια θεϊκα προσοντα θα μπορουσε να κανει παπαδες..!
Πολυ καλο το ισπανικο μεν, αλλα ξενερωμα οτι δεν καναμε σεξ ουσιαστικα..
Εχει συμβει κ σ' αλλους αυτο ή μονο σε μενα πουλησε τον παπα..;

Τεσπα, για κολλημενους βυζολαγνους, οπως εγω, ειναι σιγουρα μια αξεχαστη εμπειρια, καθως στο ισπανικο πραγματικα τον εκρυβε μεσα στα βυζια της..! Για τους υπολοιπους δεν θα την προτεινα με τιποτα..!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Υπηρεσίες
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
454
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Katourokavlas, mauros gatos(1) και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2016
ΦολάραΝαι!Προσκύνημα
31 Ιανουαρίου, 2016
Καραφολαρα.Πρώτη φορά το ακούω να πληρώνεις 50αρι και να μην γαμας.Όχι και σωσιας.είναι σαφώς χοντρούς.λίγο ακόμα και οι κοιλιές θα χυθούν.τη σώζει η μικρη ηλικία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2