Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τρίτη βάρδια λοιπόν στο Μεταξουργείο κι είσοδος στο τσαρδί αυτό. Η γνωστή μαύρη Τζούλια η οποία ήταν ήδη στο σαλόνι, φόραγε κάτι εσώρουχα ροζ χρώματος κι ήταν μέσα στην καύλα, κι ενώ άλλες φορές μου περνά κάπως αδιάφορη, είπα να την τιμήσω. Είσοδος στο δωμάτιο τέρμα αριστερά εντός κουζινακίου.
Η κοπέλα είχε δωμάτιο πριν από εμένα κι έτσι περίμενα για κάποια λεπτά.
Είσοδος της Τζούλιας κι ενώ μου έκανε παράπονα χαμογελαστή για τον προηγούμενο πελάτη, πως φρίκαρε η γριά υπηρεσία από την καθυστέρηση.
Βγάζει σουτιέν και βρακί το οποίο και κρέμασε στην κρεμάστρα δίπλα από το δικό μου Ναι!
Κι ανεβαίνει στο κρεβάτι, είχα ήδη τρελαθεί με την παρουσία της κι άρχιζα να χουφτώνω και να γλύφω με μανία τα βυζία της ενώ εκείνη μου έπαιζε το καβλί, σε μια φάση άρχισε να γαργαλιέται κι ομολογώ πως με πείραξε λίγο αυτό αλλά αγνοώντας συνέχισα. Μου περνάει καπότα κι ενώ είχα ξαπλώσει, άρχιζα να εξερευνώ με το ένα μου χέρι τις πτυχές της και με το άλλο την είχα πιάσει από το κεφάλι ... το τσιμπούκι της αρκετά καλό, χωρίς χέρι και με έντονα καθίσματα στην στοματική της κοιλότητα, κράτησε για αρκετά λεπτά σε έντονους ρυθμούς ... μπράβο της. Συνέχεια την στήνω στα τέσσερα για να μπορώ να χαζεύω και να χουφτώνω την αδυναμία μου, που είναι ο κώλος. Είχε κι ένα τατουάζ απαξιωμένο πάνω από τα κωλομέρια της. Άριστο στήσιμο από την γαζέλα και έντονο διαρκές γαμήσι από μέρους μου θωπεύοντας τα κωλομέρια της, και οι πρώτοι αναστεναγμοί δεν άργησαν να έρθουν ... σε αμείωτους ρυθμούς συνέχιζα να γαμάω ώσπου την γυρνάω κανονικά. Το ένα πόδι της στον ώμο μου όμως γρήγορα της το ''έκοψα'' αυτό αν και τα πόδια έτσι όπως τα είχε δεν δεν άφηναν για μακροβούτια εντός του αιδοίου της. Συνεχίζω να γαμώ για κάποια λεπτά ... ώσπου βγαίνω από μέσα της, άρχιζα να χρειάζομαι την βοήθεια του χερίου της κι έτσι στέκεται μπροστά μου και τον παίζει ενώ παράλληλα μου χούφτωνε τους όρχεις, εγώ να έχω πιάσει τα ωραία της πόδια και να τα χαιδεύω. Την ξανά βάζω κανονικά και μετά από μερικά λεπτά έχοντας πιάσει την μέση της έχυσα μέσα της με μανία και με μουγκρητά που θα άκουσε μέχρι κι υπηρεσία. Σηκώνεται με αποκαλεί '' Μάστορα'' ντύνεται και φεύγει .... Ντύνομαι κι εγώ κι όντας λαχανιασμένος ακόμα συνέχισα την βόλτα μου. Πραγματικά έτρεξα πολλά χιλιόμετρα μέσα στο αιδοίο της.
Εν ολίγοις η Τζούλια είναι μια από τις δυο μαύρες του Μεταξουργείου, είναι σε χαρακτήρα πιο καυλιάρα από την Σακίρα όχι όμως και τόσο όμορφη, δεν είναι σε καμία των περιπτώσεων αδιάφορη και μπάζο, δεν θα κλάψεις αν μπεις μαζί της. Μεταξύ Σακίρας και Τζούλιας σε μαύρη, η επιλογή είναι Τζούλια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, satyrus

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2016
Μυστη γλύφει αρχιδια?
28 Ιανουαρίου, 2016
ωραιος Προσκύνημα
F
filakovios
28 Ιανουαρίου, 2016
nop
27 Φεβρουαρίου, 2016
Ο τίτλος μου θυμίζει την ταινια ΕΠΟΣ "ΠΡΩΚΤΙΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ" του 2000 με Νάτσο Βιντάλ , Ροκο Σιφρέντι
κλπ κλπ πουτανάκια που τα ΞΕΚΟΛΙΑΖΑΝ . Παραγωγη Private .
Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4