Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ισογειου οικου ανοχης και η τσατσα μου παρουσιασε την Ντενισα.Προκειται για μια νεαρη Ρουμανα με ομορφο γλυκο προσωπο με ενα καυλιαρικο πιρσινγκ πανω απο τα χειλη , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , ωραια στητα μικρα βυζακια ,λευκο δερμα , κανονικο αναστημα και ωραιο μοντελε κορμι με επιπεδη κοιλια και καλοσχηματισμενο κωλαρακι! Η κοπελα ειναι γυρολογος και εχει δουλεψει Ιασωνος 20γ,Λεωνιδου 28 κτλ. Επισης προσφατα εχει κανει ενα περασμα απο τη περιοχη της Φυλης και συγκεκριμενα απο το Φυλης 84α.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμμα.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει λιγα Ελληνικα και λιγα Αγγλικα.Η κοπελα εβγαλε το στρινγκακι της και καθισε διπλα μου.Αμεσως ξετυλιξε το προφυλακτικο και το εφαρμοσε στο καυλι μου.Μηδεν στα προκαταρκτικα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και με αρκετη χρηση χεριου.Κανει πολυ αγαρμπη πιπα! Πιο πολυ με πονεσε με τα δοντια της παρα μου προσεφερε ηδονη.Η πιπα της ειχε μικρη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα την ξαπλωσα ανασκελα και της τον εχωσα στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα αλλα αυτη δεν συμμετειχε καθολου.Πηγα να γλυψω τα βυζακια της αλλα αυτη τραβηχτηκε και μου ειπε ευγενικα οτι δεν της αρεσει.Την γαμουσα και εγλυφα τον λαιμο της.Εχει ομορφο κοκκινο μουνακι.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Ωραια η θεα του κορμιου της στα τεσσερα.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω.Αυτη ειχε χαμηλωσει το σωμα της πολυ χαμηλα και δεν με πολυβολευε για να γαμησω.Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια χωρις αυτη να παραπονεθει.Την σηκωσα πιο ψηλα και συνεχισα να την γαμαω.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Εχυνα μεσα της και χουφτωνα τα βυζακια της.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε γιατι η τσατσα την ειχε φωναξει ηδη.

Συνοψιζοντας , η Ντενισα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Γενικα ειναι μια ευγενικη και γλυκια ιεροδουλη.Καπου εδω τελειωνουν ολα τα καλα.Μηδεν προκαταρτικα.Δεν θελει φιλακια στα βυζακια της.Πιπα αδιαφορη και μικρης διαρκειας.Στο κυριως σεξ δεν συμμετεχει καθολου.Η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η τσατσα ομως μας ενοχλησε.Η κοπελα ειναι μονο για οσους αρεσκονται να γαμανε ομορφα πιπινια και δεν περιμενουν πολλα απο την αποδοση τους.Ειναι μονο για να πεταξεις τα χοντρα με ενα 10ρικο.Δεν απευθυνεται σε απαιτητικους πελατες.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, mallias20, javajis_javajis και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού