Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173342
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι να περιγραψω γι'αυτη τη γυναικα κι απο που ν'αρχισω...για το χαρακτηρα της?για τις βυζαρες της?για την κωλαρα της?για την ομορφια της?Πηγα κατα τις 5 καρφωτος εκει γιατι την ειχα πεθυμησει,περιμενα λιγο να ερθει και τον επαιζα και μου εγινε καγκελο...
Μπαινει στο δωματιο και χωρις πολλα πολλα κολλαω απο πισω της και τον καρφωνω αναμεσα στα κωλομαγουλα με το στριγκακι και κανω σα να τη γαμαω...αρχιζει τα καυλολογα και με τρελενει τελειως...

Γδυνεται πεφτει στο κρεβατι και μου ζηταει να την καβαλησω απο πανω για ισπανικο,βαζει την σηκωμενη πουτσα μες τις βυζαρες και τις κουναει δυνατα πανω κατω.Πεφτω στην αγκαλια της και τη ρουφαω δυνατα το λαιμο και αυτη με χαϊδευει στοργικα,ρουφαω τις ρωγες της και παιζω και με το μουνακι της.

Ξαπλωνω για πιπα οπου παιρνει μια πλαγια σταση να μπορω να παιζω με μουνακι και σουφρα,τον ρουφαει βαθια σε σταθερο τεμπο με πιεση στο πουτσοκεφαλο ενω μου χαϊδευει απαλα τα αρχιδια.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα να στηριζεται στις παλαμες της στο κρεβατι και να ανεβοκατεβαινει πανω κατω με μανια να τον παιρνει ολον μεσα κι εγω να την πιανω απο τις βυζαρες.
Μετα γυρισε κι απο μπροστα οπου γαμηθηκε πιο αισθησιακα και εγερνε και μου εγλειφε τις ρωγες και φιλιομασταν στα χειλη.

Μετα λιγο πισωκολλητο οπου επεσαν και κατι σφαλιαρες στην κωλαρα της και μετα την εστησα απο κατω και τη γαμησα αργα για πολυ ωρα και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες και σπασμους μες την αγκαλια της οπου εμεινα για αρκετη ωρα μετα το τελος.

Συμπερασμα...εκτος οτι ειναι η καλυτερη ολων των εποχων οπως λεω καθε φορα μπορω να πω οτι τη γουσταρω πολυ αυτη τη γυναικα...την θελω για μενα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, alladalla, GAMEOVER και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού