Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 369953
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Επίσκεψη στο κλαμπ κατά τις 02:00 το βράδι του σαββάτου παρέα με 2 φιλικά ζευγάρια.Το μαγαζί είχε αρκετό κόσμο αλλά και πάλι έλειπε η διάθεση για παιχνίδι Money MouthΚεφάλι σε τοίχο!.Αφού ήπιαμε τα ποτά μας και κάναμε το χαβαλέ μας οι 3 γυναίκες της παρέας αποφάσισαν να μας τρολάρουν και πήγαν μόνες τους στο gangbang room (αριστερή κουρτίνα δηλαδή) και ξεκίνησαν ένα άγριο λεσβιακό παιχνίδι χωρίς να επιθυμούν την παρουσία μας εκεί Μεγάλο χαμόγελο.Εμείς περιοριστήκαμε απλά στο να κάνουμε μάτι ενώ και άλλα ζευγάρια πέρασαν να δουν για λίγο τις δικές μας οι οποίες το είχαν τεράστια ανάγκη Ναι!Ναι!.Γλωσσόφιλα,γλειφομούνια,γλείψιμο η μία στα βυζιά της άλλης και κωλοδάχτυλα απογείωναν την καύλα μας ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Μόλις τέλειωσαν τα κορίτσια καθίσαμε για λίγο στο μπαρ να χαλαρώσουμε και ανεβήκαμε στον όροφο μιας και ο χώρος του μπαρ είχε σχεδόν αδειάσει.Το θέαμα εκεί η απόλυτη απογοήτευση Θυμός. καμιά 20αρια ζευγάρια το ένα δίπλα στο άλλο να κοιτιούνται μεταξύ τους και κανείς να μην κάνει τίποτα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,σαν να είναι σε ουρά στην εφορίαMoney MouthΣπασίκλας.Πραγματικά δεν ξέρω τι ψάχνουν όλοι αυτοί και για πιο λόγο το κάνουν αυτό αλλά πραγματικά χαλάνε την εικόνα του μαγαζιού και ξενερώνουν και όσους θέλουν να κάνουν παιχνίδιΜαλακίαΜαλακία.Πιστεύω πρέπει οι ιδιοκτήτες να βρουν έναν τρόπο να τους περιορίσουν γιατί δεν έχει κανένα νόημα όλο αυτό Γερο-μύστηςΓερο-μύστης.Κατεβήκαμε γρήγορα κάτω με την δικιά μου κι εκεί που τραμπούκιζα τους πιρφόρους του πάνω ορόφου μπαίνουμε στο doctors room (δεξιά κουρτίνα δηλαδή) και βλέπουμε ένα ζευγάρι γύρω στα 40 γαμιέται δυνατά και να μας προσκαλεί για παιχνίδι ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Φυσικά δεν χάσαμε την ευκαιρία,γδυθήκαμε και ξεκινήσαμε να χαμουρευόμαστε όλοι μαζί.Η τύπισσα ήταν ένα άγριο μιλφ με υπέροχα 3,5αρια βυζιά και πολύ απαλό δέρμα Χαμόγελο.Αφού της έγλειψα τα βυζιά ξεκινήσαμε να ανταλλάσουμε γλωσσόφιλα και στην συνέχεια με ξάπλωσε και μου πρόσφερε ένα πολύ βαθύ και υγρό τσιμπούκι,ενώ έβλεπα και την δικιά μου να τσιμπουκώνει με μανία τον συνοδό της.Εγώ με την τύπισσα είχαμε τρομερή χημεία και δεν θα μπορούσα να μην της κάνω ένα δυνατό γλειφομούνι το οποίο είχε τεράστια ανάγκη.Εγώ να γλείφω την υγρή μουνάρα της,η δικιά μου να πιπώνει τον τύπο και να πέφτουν γλωσσόφιλια μεταξύ τους.Αφού είχε κατακαυλώσει,μου ζήτησε να μπω μέσα της και να την γαμήσω δυνατά.Σεληνιασμένος από καύλα την ξαπλώνω και ξεκινάω να την σφυροκοπάω μπροστά στα μάτια του άντρα της που το απολάμβανε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Της έδινα γλωσσόφιλα και της έσκιζα το μουνί ενώ ο τύπος μου έλεγε ''έτσι ξεσκίσε την'' Ναι!Ναι!.Με σταματάει από μόνη της,με ξαπλώνει κι έρχεται και με καβαλάει.Αρχίζει να χοροπηδάει σαν τρελή πάνω στο καυλί μου ένω φιλιόμαστε παθιασμένα.Παράλληλα ο άντρας της δαχτυλιάζει την δικιά μου ενώ παίφτουν και από εκεί ρομαντικά γλωσσόφιλα.Εμείς γαμιόμαστε πολύ δυνατά ενώ έχουν σκάσει και άλλα 3 ζευγάρια και παρακολουθούν καυλωμένα το σκηνικό.Μετά από αρκετή ώρα χυνώ πολύ δυνατά ενώ η γκόμενα δεν έλεγε να ξεκαβαλήσει από πάνω μου.Ο δικός της άδειασε τα χύσια του στις βυζάρες της δικιάς μου.Τα είπαμε για λίγο και επιστρέψαμε στο μπαρ στην παρέα μας η οποία μας έπαιρνε μάτι σε αυτή την ανταλλαγή ΧαμόγελοΧαμόγελο.Είχε πάει 04:00 και κάτι και το μαγαζί είχε σχεδόν αδειάσει οπότε φύγαμε κι εμείς.Η μουσική ήταν και πάλι απογοητευτική όπως και ο κόσμος φυσικά.Κρίμα γιατί ο χώρος προσφέρεται για πολύ δυνατές swinging φάσεις
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
20 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, xenitemenipsixi, antiosmuchachos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2016
Το είχες τεράστια ανάγκη μύστη μου!!! Εύγε!
Συνέχισε έτσι, έχουμε τιτανότεράστια ανάγκη τις κριτικές αυτές Ναι!
P
Parakmiakos
26 Ιανουαρίου, 2016
Ναι!Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2