Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημέρι Κυριακής και ανέβηκα τη σκάλα του ιστορικού αυτού οίκου όπου μου άνοιξε η ίδια η κοπέλα γιατί η υπηρεσία έλειπε προσωρινά,
Λοιπόν
Αντζελα Τσεχα κατά δήλωση της που δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω. Καλή γνώση της Ελληνικής και άψογη συνεννόηση. Η κοπέλα είναι ξανθιά, 30 και κάτι, κανονικό ύψος 1,67 περίπου,συμπαθητικό πρόσωπο, σώμα κανονικό με κάποια κιλά στα σημεία που πρέπει και τα οποία δένουν αρμονικά ,στήθος φτιαγμένο 2,5 .
Πρόγραμμα φουλ. Είσοδος στο δωμάτιο το οποίο και είναι καθαρό, ζεστό με σαπούνι και λιστεριν και μετά από λιγάκι έρχεται και η Αντζελα.
Ξεκίνημα με τριψηματα ,φιλακια στο λαιμο,που σύντομα έγιναν γλωσσοφιλα και κράτησαν αρκετή ώρα. Αφού ασχολήθηκα με το στήθος ξεκίνησε το στοματικό που έγινε ακα μετά από δική μου έγκριση .Καλο στοματικό που εξελίχτηκε σε 69 μιας και είδα ένα ωραίο ζεστό και παχουλο μουνακι.
Πέρασμα προφυλακτικού για μένα και δυστυχώς κρέμας για την κοπέλα.Ξεκίνημα σε ιεραποστολικό αλλά λόγω της κρέμας δεν καταλάβαινα σχεδόν τίποτα. Τη γυρίζω στα 4 και παρόλη την κρέμα μπήκα με δυσκολία στο κωλαρακι της όπου και κατέθεσα.
Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά, αρνητικό ήταν το της κρέμας αλλά η κοπέλα ήταν αρκετά πρόθυμη και συμμετοχική, άρα Προτείνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
hounik
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
87
Πόντοι:
5.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, batraxomouris, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού