Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όσον αφορά την εμφάνιση της κοπέλας οι photos λένε την αλήθεια. Το κορμί είναι όπως φαίνεται στις photos με το κόκκινο φόντο και για τα γούστα μου είναι super. Το στήθος είναι απρόσμενα στητό για φυσικό, flat κοιλιά και πολύ ωραίο κώλο και σε εμφάνιση και σε αίσθηση. Το πρόσωπο είναι επίσης αυτό που βλέπετε, υποδεέστερο του σώματος, αλλά μια χαρά στο γενικότερο πλαίσιο, με πολύ ωραία μάτια. Ηλικία όχι 29, που αναγράφεται, αλλά 32-33 κατα την εκτίμησή μου.
Ήρθε ντυμμένη με μαύρο φόρεμα, κάλτσες σιλικόνης και ψηλοτάκουνες γόβες. Καθαριότητα σε όλα ΟΚ, πολύ προσεγμένη γενικά, με περιποιημένα άνω και κάτω άκρα και ωραίο άρωμα. Διάθεση εξαιρετική, χαμογελαστή, πολύ φιλική και άνετη. Social πολύ καλό, η κοπέλα μιλάει αρκετά καλά Ελληνικά και καλά Αγγλικά και είναι πολύ επικοινωνιακή.
Στον αγώνα : Πίπα πολύ καλή, με καλό γλύψιμο της γύρω περιοχής, ακούραστη, με dt και mouthfucking. Στο sex η κοπέλα δίνει ρέστα. Full PSE σε ότι στάση θέλετε με αποκορύφωμα το πρωκτικό, επίσης σε διάφορες στάσεις, με πολύ καλή αίσθηση. Η εικόνα στα τέσσερα, κατά την άποψή μου, τα σπάει! Η κοπέλα γουστάρει και το δείχνει. Δεν κοιτάει ρολόι, ούτε παίζουνε τηλέφωνα από οδηγούς κλπ. Στην συνάντησή μας ξεπεράσαμε την ώρα κατα 15-20 λεπτά. Δεν ξέρω αν αυτό είναι κάτι γενικότερο ή έτυχε.
Συμπερασματικά : Εξαιρετική επαγγελματίας, με σωματάρα. Sex machine που μπορεί να δουλεύει στα κόκκινα από το 1ο μέχρι το 90ο λεπτό, με όρεξη και θέληση.

Επιτρέψτε μου δύο παρατηρήσεις/διευκρινήσεις με αφορμή αυτή την κριτική:

1. Το αντίτιμο (220=170+50) είναι σίγουρα υψηλό. Στην σχέση Απόδοση/Τιμή έβαλα 8. Αυτό για εμένα μεταφράζεται ως εξής (και αντίστοιχα σε όλες τις κριτικές μου) 220*(8/10)=176. Αν λοιπόν στα 170 ήταν μέσα και το πρωκτικό η κοπέλα με την εμφάνιση που έχει και το πρόγραμμά της θα ήταν VFM. Πάντα και σε σχέση με το τι κυκλοφορεί εκεί έξω.

2. Όπως στα περισσότερα θέματα στη Ελλάδα του 2016, έτσι και στον αγοραίο έρωτα υπάρχει μια λανθασμένη άποψη γύρω από το θέμα του επαγγελματισμού. Επαγγελματίας, εξ' ορισμού, είναι αυτός που θα κάνει καλά την δουλεία για την οποία πληρώνεται. Πολλές φορές όταν γράφουμε στο forum επαγγελματική συμπεριφορά το θεωρούμε αρνητικό. Μιλάμε για "μηχανικά" και αυτοματοποιημένα προγράμματα, βαριεστημένες συμπεριφορές κλπ. Στην ουσία όμως αυτό που περιγράφουμε είναι κάτι το εντελώς ερασιτεχνικό, όχι επαγγελματικό. Εγώ όταν πληρώνω κάποια επαγγελματία δεν θέλω κοπέλα που θέλει 2 ώρες για να ¨λυθεί", δεν θέλω κοπέλλα που γαμιέται καλύτερα μετά την τρίτη συνάντηση ή αν της γλύψεις τις μασχάλες...Γι' αυτά έχω (ευτυχώς ή δυστυχώς Μεγάλο χαμόγελο) ερασιτέχνες, στην προσωπική μου ζωή. Όταν πληρώνω θέλω μια κοπέλα που θα περάσω καλά όση ώρα είμαι μαζί της, πάντα ανθρώπινα, αλλά σύμφωνα πάντα με αυτά που η ίδια λέει ότι προσφέρει χωρίς αποκλίσεις . Μακάρι όλες οι κοπέλες του χώρου να ήταν επαγγελματίες 100%. Και για να μην παρεξηγηθώ σαφώς η Cinzia δεν είναι η μόνη σε αυτή την κατηγορία, υπήρξαν και υπάρχουν (ευτυχώς) αρκετές. Δύο παραδείγματα που μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό (και που τις ξέρει αρκετός κόσμος) είναι η Alexandragr (τι θυμήθηκα τώρα...)και η Izabella. Και υπάρχουν και άλλες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
87
Likes:
13.021
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., sithlord, Jim25jim και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2016
Ωραία η κριτική σου αναλυτική και πολύ περιγραφική
25 Ιανουαρίου, 2016
Εξαιρετικό attitude! Καπέλο
25 Ιανουαρίου, 2016
Σωστότατος . . .
Ετσι ακριβώς πρέπει να είναι ο/η επαγγελματίας . Τέλος.
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3