Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322641
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τα μασσατζιδικα στις περιοδους ξηρασίας (γιορτες, Αυγουστος κλπ) ειναι εγγυηση, αφου δουλευουν πάντα και με φουλ ροστερ
το συγκεκριμενο ανανεωσε καπως τα δωματια, αλλα και παλι χωρις ντουζιερες ειναι θεμα

την Ρουλα την ξέρω απο πολυ παλια, ενα καλο ΜΙΛΦ με ωραιο κορμι και προσωπο σπασμενο, αλλα πολυ καυλωτικο
στο σερβις να πω οτι δεν τρελλαινομαι, δεν μου βγαζει το αγριο PSE για το οποιο σε προδιαθετει η εμφανιση της
Αποφευγει να βγαλει τα εσωρουχα, πίπα με πολυ χερι, αλλα το δυνατο της σημειο ειναι η γλωσσα, η οποια κινειται παντου και με πολυ αισθησιακο τροπο, απο τα ποδια μεχρι το κεφαλι σε κανει τουρμπο.

Στα 60 ευρω ο ενας γυρος με μασσαζ για 45 λεπτα, υπαρχουν και καλυτερες επιλογες, απλα το συγκεκριμενο ειναι ανοικτα και Κυριακες απο τις 11, οποτε εχει καποια λειτουργικα συν
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Ανώτατος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
85
Likes:
2.470
Πόντοι:
12.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, Invisible Man

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2016
Φιλε μήπως αυτή η Ρούλα είναι Ελληνίδα?
16 Φεβρουαρίου, 2016
Ναι , η Ρουλα για Ελληνιδα φαινεται...Κια προσεξτε , ειναι αληθεια , δεν βγαζει το σουτιεν της . Εγω μια φορα πηγα μαζι της πριν ενα χρονο , και δεν ξαναπηγα. Ψυχρη. Παρα το σωμα της , που ειναι για πολλα κυβικα...Η ιδια δεν το χρησιμοποιει σωστα.Σαν να μην θελει αυτο που κανει...Γιατι το κανεις τοτε βρε κοριτσι ?
Επισης προσοχη ! Εκει ειναι και μια Βικτωρια , μου ειπε οτι ειναι απο Ουκρανια. Με το που τελειωσα , πριν μαλιστα ακομα τελειωσω , μου τον ειχε πιασει και μου τον τραβουσε εξω !!! Φοβοταν μην σπασει το προφυλακτικο , δεν ξερω τι φοβοταν !!! με εκοψε στο καλυτερο...Προσοχη !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2