Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη απόγευμα στις 18.15 . Αφού κάναμε βόλτα μαζί με φίλο μου στα μεγάλα νούμερα της Φυλής , με σκοπό να δώ αυτήν την Μιρα στο Φυλής 109β (για άλλη μια φορά δεν την είδα αφού δούλευε η Κλαούντια που πετυχαίνω συνέχεια)στην συνέχεια συνέχισα μόνος μου στα σπιτάκια πέριξ Πλατείας Αττικής.

Μπήκα στον οίκο και η ευγενική τσατσα με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Αϊντα , κάτι που ευχόμουν να ακούσω μίας και ήθελα να την δοκιμάσω . Δεν πέρασα κατευθείαν και περίμενα να την δώ άλλη μια φορά στο σαλονάρισμα. Εμφανίστηκε με μαύρο στρίνγκ και άσπρο διάφανο διχτυωτό φορεματάκι μέσα στο οποίο ασφυκτιούσαν τα 4-5άρια βυζιά της .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Ξανθιά ψηλή νταρντάνα με κοιλίτσα πράσινα μάτια , μιλάει μόνο αγγλικά , λέει ότι είναι ρωσίδα και σε ερώτηση μου πόσο χρονών είναι απλά γέλασε και είπε ότι δεν θέλω να μάθω, όταν της είπα ότι πρέπει να είμαστε πάνω κάτω στην ίδια ηλικία γέλασε ακόμα πιο πολύ και μου απάντησε σε ευχαριστώ πολύ αλλά εγώ είμαι πολύ πάνω απο τα 30 που είσαι εσύ....γέλασα και εγώ με την σειρά μου και της είπα πόσο είμαι και η ψιλή κουβέντα έληξε λέγοντας μου ότι δεν μου φαίνεται.

Την πλησίασα απο πίσω και άρχισα να χουφτώνω τις βυζάρες της και να την φιλάω στους ώμους , αυτή με το χέρι της άρχισε να χαϊδεύει το καυλί μου , την γύρισα χούφτωσα πάλι τις βυζάρες της και έσκυψα να τις γλύψω , της είπα ότι έχει απίθανες βυζάρες και αυτή κοκκίνισε..... Ξάπλωσα στο κρεβάτι , αυτή άφησε το μπουκαλάκι με το τζελ που κρατούσε καθώς και το προφυλακτικό στο κομοδίνο. Έβγαλε το στρίνγκ της και γονάτισε στα πλάγια απο το κορμί μου. Ξεκίνησε να με φιλάει/γλύφει απο τον λαιμό μέχρι την κοιλιά αργα και αισθησιακά και κατέβηκε προς τα κάτω , αυτή την φορά γονάτισε ανάμεσα στα πόδια μου , αφού έπαιξε πολύ λίγο η αλήθεια είναι τον πούτσο μου στα βυζιά της , πήρε το προφυλακτικό(κόκκινο)το άνοιξε και μου το τοποθέτησε. Πίπα καλή αν και απο μίλφ προσδοκείς καλύτερη. Την γύρισα για 69 , έγλυψα το μουνί της το οποίο είναι και παχύ και ευρύχωρό....όσο την έγλυφα σταμάτησε να μου παίρνει πίπα και έπαιζε τον πούτσο μου με το χέρι της σε γρήγορο ρυθμό.

Την σταμάτησα και της είπα να στηθεί ανάσκελα , την γαμούσα και “ευχαριστιόμουν ”τις βυζάρες , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , καλή στάση σώματος την γαμούσα και χούφτωνα τα τεράστια βαριά βυζιά της .Την γαμούσα για αρκετή ώρα και κουραστικά . Σταμάτησα και την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της , ευγενικά μου αρνήθηκε. Ξάπλωσα ανάσκελα , κατέβηκε χαμηλά στα πόδια μου τοποθέτησε τον πούτσο μου στις βυζάρες της και άρχισε μια πολύ καλή ισπανική , είναι ιδανικό η άλλη να έχει και μεγάλο στήθος αλλά να ξέρει και να το χρησιμοποιεί . καθώς μου έκανε ισπανική άλλη μια φορά την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της και να την πληρώσω έξτρα , αρνήθηκε πάλι χαμογελώντας. Συνέχισε την ισπανική , εγώ είχα κλείσει τα μάτια μου και απολάμβανα όταν μετά απο 2-3 λεπτά σταμάτησε αφαίρεσε το προφυλακτικό και συνέχισε την ισπανική σε γυμνό πούτσο...λίγο μετά έχυσα τόσο στα βυζιά της στον λαιμό της αλλά σκάγια πήγαν και στην κοιλιά μου....

Σηκώθηκε αφού με βυζοστράγγιξε να πλυθεί , σηκώθηκα και εγώ πήγα στον καλόγερο που είχα κρεμασμένα τα ρούχα μου , έβγαλα ένα δεκαευρω και πήγα να της το δώσω , χαμογέλασε και μου είπε ότι δεν το θέλει ,της είπα ότι δεν έχω πρόβλημα με τα λεφτά και ότι έτσι κι αλλιώς της είπα ότι θα της έδινα έξτρα , είπε ότι δεν τα θέλει , τα ακούμπησα στο κρεβάτι αλλά έφυγε χωρίς να τα πάρει τελικά....

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου τέταρτο , δεν βιάζεται , είναι χαμηλών τόνων , πίπα καλή , καλά στησίματα , μία απο τις καλύτερες ισπανικές που μου έχουν κάνει , ενώ να μην πάρει τα λεφτά είναι κάτι που δεν μου έχει τύχει ξανά και ανέβηκε στα μάτια μου. Είναι δοκιμασμένη λύση οπότε δεν έχω να πω κάτι άλλο γι αυτήν μίας και έχουν γραφτεί .Για βυζολάγνους και όχι μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άιντα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού