Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46519
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με υποδεχτηκε η Φωτεινη, ακρως ερωτικη κ πολυ γλυκεια γυναικα, με τροπους κ επαγγελματισμο στην γενικη συμπεριφορα της ως προς τους πελατες. Αξιολογη προσωπικοτητα.

Απο κοριτσια ηταν η Βαλερια κ η Ηλιανα. Πολυ γλυκες κ οι δυο, επελεξα την Ηλιανα, λογω το νεαρο της ηλικιας, αν κ μου αρεσουν κ μεγαλυτερες, απλα εκεινη την ωρα ηθελα κατι σαν την Ηλιανα. Μου αρεσαν πολυ κ τα tatoo της, δηλωνω fan...

Μου εβγαλε κ κατι ντροπαλο στο σαλοναρισμα της που με εξιταρε ακομα περισσοτερο. Η κοπελα ειναι ομορφη με ωραιο κορμι, αρμονικες καμπυλες εκει που πρεπει, κ ωραιο γεματο στηθος.

Διαλεξα το προγραμμα της μισης ωρας, χωρις μασαζ δηλ. Η κοπελα ηρθε με το μπουρνουζακι της, αφου εκανε το απαραιτητο ντουζακι. Ξεκινησαμε με φιλια στο στομα, λαιμο, αυτια κτλ. κ μετα κατεβηκε χαμηλα, οπου ξεκινησε ενα πολυ καλο στοματικο, με περιποιηση κ της υπολοιπης οικογενειας.

Αφου με εφτιαξε καλα, της ειπα να ξαπλωσει να την περιποιηθω κι εγω με την σειρα μου. Ξαπλωσε στο μασαζοκρεβατο κ ξεκινησα να γλυφω το υπεροχο μουνακι της, η ανταποκριση της με εξεπληξε, γιατι το ζουσε πραγματικα, οι κινησεις του κορμιου της κ οι ανασες της προδιδαν πως ειχε καυλωσει τρομερα, μεχρι που με πλυμμηρισε με τα καυτα υγρα της, κ τελειωσε με σπασμους κ εντονους ηχητικους αναστεναγμους.

Απο κει κ μετα πηρε φωτια κ με τρελανε στα φιλια κ στο στοματικο, κι επειδη θα ερχοταν το τελος προωρα την σταματησα, για να κανουμε κ λιγο σεξακι. Ξεκινησαμε ιεραποστολικα, οπου η συμμετοχη της ηταν αριστη, κ στην συνεχεια σε πισωκολητο με το ενα ποδι στο κρεβατι κ το αλλο κατω, ορθια δηλ. Η Ηλιανα ηταν πολυ συμμετοχικη κ φαινοταν να το απολαμβανει οσο κι εγω. Στο τελος μου ειπε οτι τελειωσε κ δευτερη φορα κατα την διαρκεια του σεξ. Αν ειναι αληθεια τοτε το κοριτσι εχει πολυ ανεβασμενη λιμπιντο.

Για φιναλε, οταν ημουν ετοιμος, εβγαλα το προφυλακτικο κ τελειωσα στις βυζαρες της. Εμεινα πολυ ικανοποιημενος μαζι της, εκατσε λιγο στο τελος κ τα ειπαμε, ωραιο τυπακι ειναι, χαρηκα πολυ που την γνωρισα, οπως επισης κ την Φωτεινη.

Αυτα απο μενα... κ παντα επιτυχημενες εξορμησεις να εχουμε
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ηλιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
111
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Butts, ΥΠΟΣΜΗΝΑΓΑΡΑ, Invisible Man και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2016
που ειναι ρε παιδια το μαγαζι ? εψαχνα μια ωρα !!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1