Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για να δούμε τι συμβαίνει με την εν λόγω τρανς, πρέπει κατ' αρχήν να παρατηρήσουμε ότι μένει πολύ καιρό στην Αθήνα. Μετά από αυτήν την αντικειμενική παρατήρηση, έρχεται αβίαστα το ερώτημα : Γιατί ; Γιατί μένει τόσο πολύ καιρό ; Για να μην μακρηγορούμε η συγκεκριμένη έχει πολύ επιτυχία ως ΤΟΠ (ενεργητική) και απ' ότι μου είπε την επισκέπτονται 2 - 3 ανά ημέρα Αθηναίοι που της ζητάνε να τους πηδήξει ! Λύθηκε το μυστήριο, πάμε στα του αγώνα. Πολύ ωραίο πρόσωπο και πολύ φροντισμένο σώμα. Χώρος στο Παγκράτι στο κέντρο σε ένα ωραίο και καθαρό διαμέρισμα, χωρίς όμως να είναι κάτι το ιδιαίτερο όπως πχ ο χώρος της Ιβάνας στο Μετς. Πολύ καλή στο σεξ και υπάκουη, ακόμα και όταν την ζόρισα πηδώντας την κάπως βίαια και ρίχνοντας μπάτσες στα κολομέρια της ταυτόχρονα. Τελείωσα 2 φορές, μάλιστα την δεύτερη την πήδηξα όρθια με τις παλάμες της στον τοίχο, στάση που επέλεξε η ίδια καθότι στο πρώτο τρίποντο την είχα σφυροκοπήσει με ένταση σε ιεραποστολική στάση. Να τονίσω ότι και λόγω ότι έχει συρρικνωθεί σημαντικά η ξένη παρουσία των τρανς, αλλά και λόγω ότι οι Ελληνίδες τρανς έχουν πολύ - πολύ υψηλό επίπεδο ποιότητας και παρουσίας (ενδεικτικά οι προτιμήσεις μου που λίγο πολύ τις ξέρετε και τις έχω κατά καιρούς εκθειάσει στις κριτικές μου) τείνω να πηγαίνω πλέον σχεδόν αποκλειστικά με Ελληνίδες. Να είστε όλοι καλά και να περνάτε υπέροχα.
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2015
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.443
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, chris1955, SheFucker και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού