Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294617
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γενικα περναω μια ασχημη περιοδο. Ουτε για ορεξη για σεξ. Περναγα απο την Βριλησσου και σκεφτηκα μηπως ειναι εκει η κυρια Μπετη, ισα ισα για να πω καμμια κουβεντα.
Μπηκα στο 36Α αλλα δεν ηταν. Ανεβηκα στο 36 δεν ηταν, ηταν η κυρια Ελενη. Δεν την γνωριζω τοσο καλα οσο την κυρια Μπετη αλλα πιασαμε κουβεντα. Ειχα αναγκη να μιλησω και της ξεκαθαρισα οτι δεν εχω ορεξη για σεξ. Εκει που μιλαγαμε ηλθε η Σαμανθα.
Αερατη, προσχαρη, χαμογελαστη καθισε διπλα μου χωρις να ειναι πιεστικη και σπαστικη. Με διάβασε. Συμπαθητικο προσωπο, στηθος 2 αρι στητο και φυσικο. Οχι πολυ κοντη και λεπτουλα. Ωραια μπουτια και γαμπες
Καθισε διπλα μου και ακουγε τη κουβεντα μας. Σιγα σιγα η πιεση αρχισε να φευγει. Εντωμεταξυ η Σαμανθα ευωδιαζε και ανεπνεε σεξουαλικοτητα. Δεν ειναι θεα στην εμφανιση αλλα πολυ ελκυστικη και σεξυ. Αρχισα να καυλωνω στο σαλονι.
Τελικα περασα. Δεν αργησε να μπει στο δωματιο (ευτυχως γιατι η τουβου εδειχνε τσοντα με γρια - αηδιασα), γονατισα, της εβγαλα το στριγκακι και το φορεσα κολαρο. Μυριζε φρεσκο μουνι. Αρχισα να της γλυφω το μουνι.
Ξαπλωσαμε και μου πηρε μια πολυ βαθεια πιπα, σφιχτη αλλα χωρις δοντια. Πολυ βαθια και αλλαγες σε παιξιμο του κεφαλιου.Μου γυρισε στη σταση 69 και εγλυψα εναλαξ την μυρωδατη κλειτοριδα της και το κωλαρακι της. Απο τις καλυτερες πιπες της Βριλησσου.
Με σκουφωσε και συνεχισε με πιπα. Συνεχισε με cow girl ενω την κωλοδακτυλωνα. Δεν ειπε οχι σε τιποτα. Ιεραποστολικο με τα μπουτια της ψηλα και φιλια στο τρυφερο της βυζακι που εχει καβλερη ρωγα σαν κερασι. Στη συνεχεια πισωκολλητο οπου εχυσα για αρκετα δευτερολεπτα. Εχει πολυ τρυφερο κωλαρακι. Η συμμετοχη αλληθοφανεστατη χωρις ψαρωτικες υπερβολες.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.421
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CHEYENNE, satyrus, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2016
πόσα έδωσες τύπε?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 113062
22 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

50 αλλα ειμαι αποκλειστικος πελατης απο 10-ετια στην εν λογω αλυσιδα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2