Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109066
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Χώρος (γενικά)
 
6.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
3.0
Διακριτικότητα
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το συγκεκριμένο με βολεύει λόγω απόστασης και έτσι το έχω επισκεφτεί άπειρες φορές.

Στα θετικά του επίσης η καθαριότητα του χώρου και το πάρκινγκ το οποίο βέβαια δεν χρησιμοποιώ ποτέ. Συνηθίζω να παρκάρω λίγο πιο μακριά από τον τόπο του εγκλήματος πάντα. Ματάκι

Στα πολύ αρνητικά του όμως, το απαράδεκτα μικρό ντουζ χωρίς καμπίνα που αναγκάζεσαι να γεμίζεις νερά παντού, η έλλειψη σουδαρίων, όπως λέει και ένας φίλος Μεγάλο χαμόγελο, και οι μόνο 2 ασφράγιστες πετσέτες σώματος.

Δεν με πείραζαν όμως όλα αυτά, είπαμε δίπλα είναι δε βαριέσαι.

Απαράδεκτο θεωρώ όμως τη χρέωση 11€ επιπλέον για μια πετσέτα που χρησιμοποίησα επιπλέον στο πρόσφατο ντούο που έκανα εκεί. Μαλακία

Ακόμη πιο απαράδεκτο ο τρόπος που έγινε. Μαλακία

Αφού παίρνω το δωμάτιο (δεν ανέφερα ότι πρόκειται για ντούο, λογαριασμό θα τους δώσω?), έχοντας στο μυαλό μου προηγούμενη εμπειρία ντούο στο ίδιο ξενοδοχείο, που η μία κορασίδα αναγκάστηκε να σκουπιστεί με το πανωσέντονο, εφοδιάστηκα μία επιπλέον πετσέτα μόνος μου από το καροτσάκι της καθαρίστριας του ορόφου, που βρισκόταν στον διάδρομο.

Στο τέλος, την ώρα της πληρωμής και μπροστά σε άλλον συναγωνιστή που εκείνη την ώρα πλήρωνε τον οβολό του Money Mouth στη ρεσεψιόν, γυρίζει η κυράτσα και μου λέει: εσείς 33€ γιατί είχατε δύο κορίτσια. Κεφάλι σε τοίχο!

Τα δίνω και φεύγω χωρίς κουβέντα.

Ρε μαλάκες, πρώτον, παρακολουθείτε ποιες γαμάει ο καθένας στο μπουρδέλο σας? Τον καταγράφετε κιόλας?
Δεύτερον, 11€ για μία επιπλέον πετσέτα? ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Τι άλλη ζημιά σας έκανε το επιπλέον άτομο?

Έχω πάρει όπως είπα και άλλες φορές ντούο, στο συγκεκριμένο. Τότε δεν μου ζητήθηκε τίποτε. Τι να ζητήσουν όμως όταν ο ένας στους 3 δεν είχε πετσέτα? Έχω πάρει ντούο και σε άλλα χοτέλια. Στο Athens prive στο Medousa. Εκεί άσε που υπάρχουν περισσότερες πετσέτες, δεν ζήτησαν ποτέ τίποτα επιπλέον.

Δεν ξέρω αν είμαι υπερβολικός, αλλά εμένα με έχασαν από πελάτη και δεν ήμουν και από τους κακούς νομίζω.
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.213
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PSAXTIRI, wired77, rodriguez65 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2016
και σε εμένα από τις 3 τούζες σ'αυτό, σε μία μου ζήτησαν επιπλέον το 11αριMoney Mouth. Στο Μπιλ δεν ζητάνε ποτέΚουλ
20 Ιανουαρίου, 2016
Ακριβοδίκαιη κριτική! Η έλλειψη επίσης υποπόδιου σουδαρίου επιτείνει το χάλι τους!
20 Ιανουαρίου, 2016
Δεν μας λες τα βασικα Νικ, πιες πηρες για ουζα και αν ηταν καλες
20 Ιανουαρίου, 2016
Δέν ξαναπάω στο Lacoba.Είναι απαράδεκτο,από όλες τίς απόψεις.Ιδιαίτερα άν εχεις πάει σέ κάποιο Bill,Priamo,πρόσφατα.Μετά τό Lacoba φαίνεται κοτέτσι.
21 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ nikiko έχω γράψει ήδη μαν Ματάκι
22 Ιανουαρίου, 2016
Και στον Πρίαμο στο Παγκράτι αλλά και GLS, πήραν τηλέφωνο πως η 2η κοπέλα (δηλαδή το τρίτο άτομο), θα χρεωθεί παραπάνω. Αυτό που έκανε εντύπωση κάθε φορα ήταν πως το κατάλαβαν, ενώ δεν είχα πει τίποτα, πως η κάποια που μπήκε έρχεται στο δωμάτιο μου ως τρίτο άτομο! Το "μας καταγράφουν" που λέει ο συναγωνιστής NICK TRIVE πιθανότατα χωράει μεγάλη συζήτηση. Πάντως μια κάμερα σε κάθε ρεσεψιόν υπάρχει και είναι ολοφάνερη.
22 Ιανουαρίου, 2016
Σε πολλα χρεωνουν τη δευτερη κοπελα...φυσικα οχι σε ολα...αν δν το αναφερεις και ερθουν σε διαφορετικο χρονο(οχι κ η 2 μαζι) πολυ πιθανον κ να μην το παρουν χαμπαρι...γραφω ως παθων!!
13 Φεβρουαρίου, 2016
Σοβαρά, έκαναν τέτοιο πράγμα;

Σε μένα σε αντίστοιχη περίπτωση δεν το έκαναν - αν το είχαν κάνει, ΤΕΛΟΣ.

22 Απριλίου, 2016
σχεδον όλοι χρεωνουν το τριτο ατομο,απλα θεωρω λιγο κλεψιμο που καποιοι θελουν να το χρεωσουν σα διπλη χρεωση κι οχι απλα ενα 10ευρο παραπανω.
T4
tiger 40
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9