Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματινή επίσκεψη στην περιοχή, και μια και πολλά σπίτια ήταν κλειστά, έκανα πρώτη είσοδο στο Νο8 για να δω τη Νίνα που φαινόταν ενδιαφέρουσα στο αντίστοιχο νήμα.

Η ενθουσιώδης τσατσά (κάποια μέρα θα την βάλω στο δωμάτιο, που θα πάει) παρουσίασε την κοπέλα που εμφανίστηκε γυμνόστηθη -το μεγάλο της όπλο- και υποσχέθηκε να περάσουμε καλά. Μια και ο χρόνος με ψιλοπίεζε, μπήκα με απλό πρόγραμμα.

Μετά από 3-4 λεπτά ήρθε η κοπέλα που στο πρόσωπο μοιάζει με την ηθοποιό Βίνα Ασίκη (στα νιάτα της), με λίγο μεγαλύτερες καμπύλες προσώπου. Βυζιά πλαστικά και σκληρά, κώλος μπαμπάτσικος, 1-2 κιλάκια επιπλέον στην κοιλιά, και 3 τατουάζ στο σώμα. Ρωσίδα, 30+ και με ύψος περίπου 1.68. Ξεκίνησε με μηχανικά χάδια, και μόλις η στύση έφτασε στο 30% έβαλε καπότα και ξεκίνησε την πίπα. Πίπα βαθιά, χωρίς πολύ χέρι, με το απαραίτητο ρούφηγμα αλλά χωρίς περιποίηση στα @@ ή την γύρω περιοχή.

Όταν η στύση ολοκληρώθηκε, ανέβηκε από πάνω όπου κουνήθηκε ωραία. Κουράστηκε γρήγορα (ίσως γιατί της πολυμάλαζα τα βυζιά) και αποφάσισε να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό. Μείναμε έτσι για λίγο, γιατί είχε μείνει εντελώς ακίνητη και ανεκφραστη, και γυρίσαμε στα 4 όπου και μετά από σφυροκόπημα ήρθε το τέλος. Έμεινε μαζί μου και μιλήσαμε λιγάκι για την προσωπική μας ζωή, και την ζωή στα μπουρδέλα των Χανίων. Αφού βιαζόμουν όμως, την έδιωξα για να πλυθώ και να την κάνω από εκεί.

Σε γενικές γραμμές μια μέτρια συνάντηση με μια όμορφη όμως κοπέλα, όπως συνηθίζει το συγκεκριμένο σπίτι.

Δεν θα ήταν απο τις πρώτες επιλογές μου, αλλά δεν θα έλεγα ότι δεν θα την ξαναέβλεπα.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίνα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού