Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 51 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συναντηση με την κοπελα λιγο πριν φυγει για διακοπες Χριστουγεννων (εμαθα οτι θα ξαναγυρισει τελη ιανουαριου btw).

Συννενοηση με το γραφειο αριστη, στελνω το μεσημερι 1-2 μηνυματακια, για συναντηση το βραδυ με την Δημητρα. Η κοπελα ερχεται στην ωρα της , σεξυ ντυμενη με ενα στενο φορεματακι και οι βυζαρες τις να προσπαθουν να σκισουν το ντεκολτε και να βγουν εξω. Κοντουλα, λεπτουλα με γυμνασμενο σωμα, και γλυκο προσωπακι.

Μπαινει αμεσως μεσα, καθεται πανω μου αρχιζουμε φιλια με γλωσσα. Με τα χιλια ζορια της επεισα να παει για μπανιο και να ξεκολλησει απο πανω μου. Βγαινει με καυτα κοκκινα εσωρουχα, μου αρπαζει τον πουτσο μεσα απο το παντελονι και αρχιζει να μου τον τριβει. Με ξαπλωνει κατω μετα, και αρχιζει ο πολεμος!!!!! Ναι!Ναι!Ναι!
Τετοια πιπα, δεν μου εχουν ξαναπαρει. Να ειμαι ξαπλωμενος και να τον παιρνει ολο μεσα στο στομα της, να τον γυρναει μεσα , να κανει κολπα με την γλωσσα, να σταματαει να τον αρπαζει με το χερι της να τον σφιγγει και μετα να αρχιζει ενα τρελο πιπιλιμα στα μπαλακια μου..πο πο πο ονειρο απλα . Σαν να βρισκομαι σε τσοντα.

Μετα ξανα φιλια , να με πιανει και να μου λεει στο αυτι "θελω να με γαμησεις, φτυσε το μουνι μου". Να αρχιζω να την γαμαω στα τεσσερα και να με παιρνει απο το χερι μετα , να με πηγαινει στο τραπεζι απεναντι και να μου ζηταει να την γαμησω στο ορθιο με το ενα ποδι πανω στην καρεκλα. Τρελο γαμησι με πολλες στροφες και η κοπελα απλα απιστευτη. Δεν εχω λογια αυτη την στιγμη, μεγαλυτερη επαγγελματιας δεν νομιζω να υπαρχει..Κατσικογάμης
Χυσιμο 2 φορες , η μια στο στομα , που τα καταπιε (επειδη οπως ειπε ηταν πολλα χεχεχε Έρωτας) και η αλλη στο σφικτο κωλαρακι της ΈρωταςΈρωτας

Αργησα να γραψω την κριτικη και παρολα αυτα θυμαμαι αυτο το γαμησι ακομη και τωρα. Δεν την ξεχνας ευκολα την Δημητρα. Θελησα να την ξαναπαρω και αργοτερα αλλα εμαθα οτι ειχε φυγει για τα Χριστουγεννα . Σιγουρα παντως θα τα ξαναπουμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Spirouklas
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
88
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, Dirty69 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2016
Η Δήμητρα δεν δούλευε εκείνη την εποχή.
Ρ
Ρωμαιος
20 Ιανουαρίου, 2016
Ναι ρε παιδιά, η Δήμητρα έχει εξαφανιστεί μήνες, από το Σεπτέμβρη, ίσως και πιο πριν, περίεργο.
20 Ιανουαρίου, 2016
δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω πρέπει να γύρω στις αρχές Οκτωβρίου ή μέσα.
20 Ιανουαρίου, 2016
ηταν πριν φυγει... Γενικα τωρα αρχισα να γραφω κριτικες και τις εγραψα ολες μαζεμενες. Μην κολλατε στην ημερομηνια ειναι λιγο πολυ ενδεικτικη Μεγάλο χαμόγελο
20 Ιανουαρίου, 2016
Το ερώτημα είναι αν θα επανέλθει τέλη Γενάρη, όπως λέει ο φίλος στην κριτηκή. Ήθελα να δοκιμάσω μια μέρα και είχε εξαφανιστεί το προφίλ της στο agn
20 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

yeup και εγώ μια από τα ίδια Καπέλο
20 Ιανουαρίου, 2016
Η δημητρα εχει να δουλεψει απο ιουνιο. Εχει εξαφανιστει. Απο 20-25 αυγουστου που ηταν να γυρισει ακομα ερχεται. Αφαντη. Την εβγαλαν κ απο το σαιτ
20 Ιανουαρίου, 2016
H Δήμητρα έχει να δουλέψει από το καλοκαίρι,και αν της πάνε τα πράγματα όπως θέλει δεν θα επιστρέψειΜατάκι
Ρ
Ρωμαιος
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8