Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236268
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την τιμησα το σαββατο, εξω εριχνε τον κωλο του κ μ ενα κολληταρι καναμε μπουρδελοτσαρκα...Η τσαρκα ηταν συντομη γιατι ο καιρος ηταν χαλια..Ειχα καιρο να παω με την αννα κ ειπα να μπω, μιας κ ηξερα οτι θα περασω καλα..Στο παρελθον την εχω παρει αρκετες φορες..Μπαινουμε στο καταστημα κ μας υποδεχεται η τσατσα η οποια μας λεει διχως να σαλοναρει πληρωνω κ μπαινω στο δωματιο..Ξεχασα να αναφερω οτι την ωρα που φτασαμε δεν υπηρχε ψυχη..Δεν περνουν 5 λεπτα κ σκαει μυτη η αννουλα, δεν περιγραφω εμφανιση την ξερετε κ αλλωστε την περιγραφουν ποσοι απο κατω..Ξαπλωνει στο κρεβατι κ πριν αρχισει το μπαλαμουτι τα ψιλολεμε..Δεν θα σας κουρασω: τα προκαταρκτικα ηταν πολυ καλα με διαρκεια κ περιποιηθηκαμε ο ενας τον αλλον, κλαρινο πολυ καλο μου περιποιηθηκε κ τις μπαλες, οι στασεις που ακολουθησαν ηταν: cow-girl, ιεραποστολικο, στο πλαι κ τελος στα τεσσερα..Η συμμετοχη της ηταν παρα πολυ καλη κ φυσικα στηνεται σωστα χωρις να κλεβει..Η αννα τα τιμα τα λεφτα της κ φυσικα αυτο που κανει το γουσταρει..Μες την παρακμη του ομοιλου κασσανδρας αλλα κ γενικα των στουντιο(που πλεον λιγες αξιζουν) για μενα κανει την διαφορα..Μακαρι σε αλλα στουντιο να φερουν κοπελες οπως η αννουλα, γιατι τους βλεπω να βαρουν μυγες..Αυτα απο μενα...........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.978
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, dmtrsxxx, mauros gatos(1) και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2016
Υπάρχει πουθενά φωτογραφία της κοπέλας? Στο σάιτ του στούντιο δεν βλέπω κάτι Λύπη
23 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ουτε κ εγω εχω δει σε καποιο site, περνα να την δεις αξιζει πιστεψε με...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2