Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 184892
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά το βάτεμα της Μαρίας, Μαριγώς & Πενταγιώτισσας μπήκα σε σκέψεις να καβαλήσω και τη νταρντανοΡεγγίνα....
Τόσα χρόνια ΧΧΧ activities, δεν είχα πληρώσει κάποια για να πάρω Spanish υπηρεσίες. Ούτε είχα ζητήσει κάτι τέτοιο, μετρημένες οι φορές στα πορνοδάκτυλά μου που οι κοπέλες από μόνες τους να το έκαναν αυτό...
However, nevertheless, δεν είμαι φαν των μεγάλων μασταριών, μου αρέσουν τα μικρούλια σα λεμονάκια (όπως της Μαρίας) διότι μου ξυπνούν διεστραμμένα ένστικτα πιπινοκαταστάσεων!
Τέσπα το απόγευμα ήταν ο κ. Τάκης καταγόμενος εξ Πύλου, ο οποίος είναι αρκετά κοινωνικός, παρλάρει και με άφησε να καπνίσω στην υποδοχή αν και δεν ήθελε μη σκάσει κανένας περίεργος....
Προσέφερε παγωμένο ύδωρ από τον ψύκτη, παρόλο το κρύο είχα κορακιάσει! 10ρι στον κ. Τάκη!
Η Ρεγγίνα είναι κατά τι κοντύτερη από τη Μαριγώ, έχει ωραίο ανοικτό καστανό κατσαρό μαλλί έως τον ώμο. Παρόλο που έχει τα λίγα κιλάκια παραπάνω δεν είναι μπάζο. Θα της έβαζα 6.5 (ορ σιξ πλας πλας) μπατ ήταν ελαφρώς ιδρωμένη, ίσως το ολόσωμο δίχτυ που φόραγε συν ότι κατάγεται από ψυχρή χώρα συνετέλεσαν σε αυτό. Πρόσωπο καλούτσικο (συγκρινόμενη με τη Μαρία φυσικά) έτσι 6 από εμένα...
Ηλικιακά είναι μεγαλύτερη από τη Μαρία, ομιλεί πάρα πολύ καλά ελληνικά. Αμφότερες κοπέλες δεν πάσχουν από γκραντ κάνυον πατούσες, ραγάδες και τα συναφή (όσο μπόρεσα να παρατηρήσω). Το μουνάκι της Ρεγγίνας παχουλό κι ο ντούντος μου ένοιωθε ότι μαρκαλάει στενή γκόμενα. Καρά!!!
Η βυζαντινή μπετατζού δε γλύφει @@ρια (επαναλαμβάνω ότι η Μαρία το κάνει καθώς κι ακαπ πίπα) και δε δίνουν κωλαράκι δυστυχώς κι οι δυο τους....
Κάνοντας το μπάνιο λέω => ρε συ δεν παίρνεις και τα δύο καριολίδια?
Έτσι βγαίνοντας κάνω σήμα και στην Πενταγιώτισσα να περάσει δίνοντας άλλα 50Ε....
Η Ρεγγίνα κάνει λαρυγγάτο! Ναι τον ΡΟΥΦΗΞΕ ΟΛΟΝ με εξαιρετική άνεση!!!
To πάρτυ με τα ούζα κράτησε περισσότερη ώρα από την προηγούμενη συνεύρεση, όμως δε χρονομέτρησα που να βρω όρεξη για τέτοια!
Η Ρεγγίνα έχει βαρύ χέρι σα μπετατζού, με πόνεσε αρκετά όταν με χτύπαγε. Την παρότρυνε η Μαρία φυσικά!
Κάναμε τα προκαταρκτικά, Ισπανική χωρίς σκούφο, με φίλαγαν στο στήθος και στο λαιμό οι δυο τους και έτριβε την κωλάρα της η Ρεγγίνα πάνω στο μεντέκι!
Με τη Ρεγγίνα το κάναμε στα 4, η Μαρία ήταν βοηθητική. Έτσι κι αλλιώς το είχα κάνει πριν μαζί της, ήθελα να δοκιμάσω κάτι άλλο.
Χούφτωμα (εξωτερικά φυσικά) δέχτηκαν αναντίρρητα σαν υπάκουες κοτούλες!

Διάφοροι διάλογοι στο περίπου (Κ=ο καύκος), Μ (Μαρία), Ρ (Ρεγγίνα).

Κ: Καλά μωρή με τζιτζίκια γαμιέσαι? Για να δω το μουνάκι σου, πόσο παχουλό είναι βρίσκει κόντρα ο πούτσος μου!
Μ: Είναι παρθένα η καριόλα!
Ρ: Έχεις ξεχάσει τις τρύπες και δε μπορείς να τις βρεις!
Κ: Ωρέ μου τον πήρες όλον μέσα, κοίτα την!!


Κ: Θα γαμήσω αυτή την καριόλα, εσύ θα φιλάς και θα με χαιδεύεις, έτσι θα την τιμωρήσω!
Μ: Σκίστηνε να το καταλάβει!
Ρ: Ααααααχχχχχ μου αρέσει!
Κ: Δε μου έγλυψες τα @@ρια να έβλεπες ότι θα τρελλαινόσουν!
Ούτε δίνεις κωλαράκι να στον έχωνα τρυφερά....
Μ: Ε δώσε τον κι εσύ....
Κ: Γιατί εσύ δίνεις κωλαράκι? Θα χρειάζεται ειδική προετοιμασία....


Κ: Μου αρέσει συνέχισε...
Μ: Βάλτου χέρι να γίνει το πουτανάκι μας!
Ρ: Έτσι καριόλη σου βάζω χέρι, θα σε κάνω πούστη!
Κ: Σου αρέσει όμως να σε γαμάω άγρια.....


Κ: Μη με χτυπάς μωρή πονάω...
Ρ: Σκάσε...
Μ: Χτύπα τον....
Κ: Κοίτα τι μου κάνατε, πάει έπεσε η τσουτσούνα μου παλιοκόριτσα, ουααααααα....
Μ: Έλα να σου δώσω γαλατάκι μωράκι μου.....


Ρ: Πρόσεξε μη σε χέσει....
Κ: Αν θέλει ας ρίξει και καμμιά κλανιά!
Κλάσε με κλανιάρα μου!
Μ: Πρόσεξε μη με φιλήσεις παραπάνω από όσο πρέπει γιατί θα σε χρεώσω περισσότερο!
Θα δώσεις και 10Ε παραπάνω, τόσες καπότες αλλάξαμε!
Κ: Ναι μου πιάσατε τον κώλο, θα με χρεώσετε και παραπάνω. Αν το ήξερα θα έπαιρνα δικές μου φθηνότερα θα μου ερχόταν...
Μ: Χαχαχαχα!!!


Κ: Πάρτε μου πίπα να χύσω....
Μ: Τα θέλω εγώ άντρα μου, όχι σε αυτή!!
Κ: Είσαι και ζηλιάρα το ξέρεις?¨
Έλα κοντά να σε χουφτώνω μωρή μπετατζού!
Μ: Μαλάκα σε κάναμε και πούστη σήμερα!
Κ: Καριόλες δε με αφήσατε να σας γαμήσω από πίσω να σας έφευγαν σκατά και τότε θα μιλάγατε καλύτερα!


Μ: Πόσες φορές έχεις χύσει σήμερα καυλιάρη μου?
Κ: Πριν μαζί σου....
Μ: Βάλε λίγο αλοιφή στο δάχτυλο είναι στενός ο πούστης!


Μ: Θα τον παντρευτώ, εσύ κουμπάρα!
Κ: Θα κοπούν όμως αυτά...
Μ: Ε θα δουλεύω εδώ να τρώω καμμιά 50ρια πούτσες!


Φλύαρες κι οι δυο τους! Που δε με χαλνάει καθόσον είμαι φαφλατάς!
Βγαίνοντας έξω, έδωσα το κινητό κι η Μαρία διάβασε την κριτική που ανέβασα για πάρτη της. Της άρεσε, απλά είχε ένσταση επειδή έγραψα κάποια αρνητικά σχόλια για τις αλλοδαπές εργαζόμενες (δείτε τους άλλους διαλόγους στην άλλη κριτική). Της είπα ότι ανέφερα ότι λέγαμε εκείνη τη στιγμή και ένοιωθα αρκετά ικανοποιημένος διότι είχα πάρα πολύ καιρό να πετύχω ντόπια γκόμενα. Ο κ. Τάκης μου είπε να γράψω στην κριτική ό,τι ήθελα, όμως δεν έβαλα σάλτσες....
Φεύγοντας η Μαρία μου είπε ότι κάναμε πολύ καλή παρτούζα, που όντως ήταν. Χαλάλι τα 110Ε ΖΗΤΩ Η ΑΓΡΟΤΙΑ!
Νωρίς το πρωί ξύπνησα καυλωμένος αλλά στεναχωρημένος που δεν είχα τα κορίτσια δίπλα μου. ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑΑ....
Ας σταματήσω εδώ, είναι ήδη πολλά τα όσα διαβάσατε, σε γενικές γραμμές δεν πρέπει να έχω ξεχάσει κάτι, από εκεί και πέρα υπάρχουν και διευκρινιστικές ερωτήσεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Ρεγγίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2016
Ναι!Ναι!Ναι!
21 Ιανουαρίου, 2016
οτι και να πω , λιγο μπροστα στον οιστρο σου.Viva la αγροτια ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
29 Ιανουαρίου, 2016
Ευχαριστώ και τη Ρεγγίνα η οποία με τίμησε με την αντίστοιχη θετική ψήφο Χαμόγελο
Το βασικότερο είναι ότι αμφότερες κοπέλες πέρασαν καλά κι εγώ ικανοποίησα τον εγωισμό μου.
The male ego; what a fragile thing Κουλ
N
Ntountaras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3