Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 185955
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαρία είναι ξανθιά αδύνατη Ελληνίδα (επιτέλους, πήξαμε στις αλλοδαπές) με κοντό ίσιο ξανθό μαλλάκι. Μάτια δεν πρόσεξα, χμ σκούρα πρέπει να έχει.
Ομολογώ ότι ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. Είχα πάρα πολύ καιρό να πετύχω Ελληνίδα (η τελευταία ήταν πριν 2.5 έτη στο στούντιο της Φυλής 104 η Αλίκη).
Η νεαρή κορασίδα έχει μπόι γύρω στο 1.70 και κάνει καλό ακάπ. Μετά παρακλήσεως με βύζαξε και στα @@ρια!
Η φάση κράτησε κάτι λιγότερο από 11 λεπτά (χρονομετρημένα).
Μόλις μπήκε αμέσως άρχισα να τη χουφτώνω με τις ροζιασμένες παλάμες μου, όμως ως πυρφοροτρόμπας τη ρώτησα αν είμαι φορτικός. ΟΚ δεν αντέδρασε. Τη φίλησα στα καπούλια της, στην κοιλίτσα (επίπεδη εντελώς) τα μπουτάκια και το κωλομεράκι της.
Αυτή με φίλαγε στις ρώγες και στο στήθος όταν με ξάπλωσε. Εκεί άρχισε να αγριεύει κι ο ντούντος κι άρχισε να τον παίρνει ακάπωτα στο στόμα. Της είπα να τον πάρει βαθειά όσο μπορεί αλλά μου είπε ότι δε μπορεί, πάντως πήρε τον μισό μέσα.
Το καβάλημα ήταν σε δυο στάσεις: αρχικά κάρφωμα ιεραποστολικά και να τη φιλάω στο λαιμουδάκι της ενώ αυτή να με αγκαλιάζει, να με χτυπάει (της είπα εγώ να το κάνει) και μετά στα τέσσερα. Το τελείωμα Γερο-μύστης με βρήκε να με πιπώνει στα @@ρια και την σκεπασμένη ντούντα.
Ομολογώ καλή εμπειαρία!
Τα περί χώρου, τσα@ κλπ κλπ, ε τα έχω γράψει και σε παλιότερες κριτικές, δείτε τα. Κωλαράκι δυστυχώς δε δίνει. Χέρι στα εργαλεία της εξωτερικά, δεν επιχείρησα να εισέλθω καθόσον έχω δάχτυλα σαν πόδια αγριοντόσας! Μεγάλο χαμόγελο
Διάλογοι:

- Χτύπα τον καυλιάρη αγρότη σου κλανιάρα μου!
- Είσαι ανύπαντρος, έχω τα μισά σου χρόνια, δεν κάνουμε κάτι?
- Καύλα μου, δεν είσαι εσύ να μαζεύεις ελιές είσαι μικρούλα....
- Μα πώς με ήθελες? Είναι της μόδας. Θες να χοντρύνω για να αντέχω?
- Είσαι ευαίσθητη, ααααααα (άρχιζα να βρυχιέμαι σαν κάτι παλιγελάδια LOL)....
- Σκίσε το καριολάκι σου...
- Σου άρεσε ο ντουνταροαγρότης, έτσι???
Κοίτα τα @@ρια μου είναι σαν μποτσίκια φουσκωμένα, μωρή λιοπίτσα!
Επιτέλους ελληνικό μουνί, άστο διάβολο με τις κωλοαλβανίδες γαμώ την Αλβανία τους! Γαμιόλες Ρωσσίδες!!
- Αααααχχχχχ......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2016
Μεγάλο χαμόγελο χαχαχαχα κλαιω με τον διαλογο...
19 Ιανουαρίου, 2016
Ρε μαν , δεν ειχα σκοπο να συνδεθω , αλλα με αυτα που διαβασα δεν ειχα αλλη επιλογη.
ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΣ ΠΟΙΗΤΗΣ, ΠΕΖΟΓΡΑΦΟΣ κι οτι αλλο γουσταρεις.Δεν υπαρχεις ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΚαπέλοΚαπέλοΝαι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
19 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο but ο Δαίμων του πληκτρολογίου επενέβη=> παλιογελάδι είναι το σωστό!
Ικανοποιημένος έδωσα κάτι ψιλά για γκαφέ Χαμόγελο
N
Ntountaras
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3