Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400503
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βικτώρια Βυζαρού, απο Ρουμανια,
21 ετών (οπως λεει) εγω θα λεγα 27.. 1,60κατι υψος,λευκο δερμα,μαυρα μαλλια συμπαθητικη παρουσια και γυρω στα 65κιλα-58 χωρις τα βυζια που ειναι Νο 6 προς 7 φουσκωτα και βαρια με μικρες θηλες και μεγαλο ανοιγμα ρογας.

Συμπεριφορα λιγο καταθλιπτικη και δειχνει οτι δεν της αρεσει πολυ αυτο που κανει (εξου και το υπεραπλο) αλλα αμα της κανεις λιγο το κλικ σου ανοιγετε περισσοτερο.
Βεβαια εγω δεν ειμαι και πολυ του ρομαντικου,οπωτε και δεν δινω πολυ σημασια σε αυτα.

Απλο σεξακι, οπου ζητησα 40€ την αλλη φορα, και να πει στο ιδιοκτητη οτι με αυτες τις τιμες δεν θα πανε και πολυ μακρια,
πραγμα που πρεπει να αρχισουν να κανουν ολοι πλεον.

Η κοπελα δουλευει σε πολλα στουντιο καθημερινα και ισως να υπαρχουν και αλλου κριτικες σαν Βικτωρια2 ή οτι αλλο.Εγω κανω σε αυτο που πηγα.
Το πιο σωστο θα ηταν να υπαρχει κριτικη για τις κοπελες και να βαζεις σε πια στουντιο δουλευουν αλλα τεσπα.

Εν κατακλειδι,η κοπελα εχει τις μεγαλυτερες φυσικες βυζαρες που εχω δει σε φυσιολογικο επιπεδο ωντας νεαρα και οχι καμμια σαπια γρια ή θωρηκτο.
Εφαμιλλες της Ρομπερτας αλλα λιγο μεγαλυτερες,
γι αυτο μπηκα και στην διαδικασια μικρης κριτικης-πληροφορησης (πραγμα που δεν το συνιθιζω).

Ευχομαι το 2016 η αρχικη τιμη στα στουντιο να πεσει στα 40€ και αυτο γινετε μονο με ευγενικη διαπραγματευση και σκληρη σταση απεναντι τους.
Σιγουρα υπαρχουν και αυτοι που τους περισσευουν αλλα εμεις πιστευω ειμαστε περισσοτεροι...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια Βυζαρού
Katourokavlas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.709
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Ξύδης, spyvar

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού