Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την ειχα ξαναγαμησει το καλοκαιρι και ειχα μεινει αρκετα ικανοποιημενος,απο τοτε δε την ξαναδα.Σημερα λοιπον που επεσα τυχαια πανω της με το που την ειδα δε μπορεσα να αντισταθω και μπηκα χωρις δευτερη σκεψη αν και λιγο πριν ειχα γαμησει αλλη κοπελα.Ψηλη,ξανθια,κουκλαρα με πολυ γλυκα χαρακτηριστικα και αθωο βλεμμα που σε καθηλωνει.Κορμι σαν αλογο με ποδαρες και ασπρη αφρατη κωλαρα και μικρο στητο βυζακι.

Μπηκα στο πολυ συμπαθητικο περιποιημενο δωματιο και μετα απο λιγο ηρθε το μωρο.Ακομα δε μιλαει καλα ελληνικα οποτε της ειπα κανα δυο κουβεντες αλλα δεν καταλαβαινε.Οπως ηταν ορθια ακομα την γυρισα απο πισω και εχωσα το κεφαλι μου στον κωλο της για να τον μυρισω και να δαγκωσω τα κωλομαγουλα.Την τραβηξα στο κρεβατι να κατσει πανω στον πουτσο μου με το στριγκακι ακομα και αυτη με χαϊδευε απαλα στα μαγουλα στο στηθος,εσκυβε και μου εγλειφε τις ρωγες,τσιμπουσα κι εγω τις δικες της...
Μετα με ξεκαβαλησε και ηρθε απο πλαϊ μου για πιπα...

Πολυ βελτιωμενη στην πιπα τον πηρε αργα στο στομα της με κοιτουσε στα ματια,χαϊδευε απαλα τα αρχιδια και μεσα σε ενα λεπτο μου τον ειχε κανει καγκελο.Ανεβασε και λιγο ταχυτητα,εχωσα κι εγω το δαχτυλο μου κατω απο το στριγκακι και ετριβα το υγρο μουνακι της
Μετα εβγαλε το βρακι ανοιξε τα ποδια και την πλακωσα στο γλειφομουνι με μανια και το τρελανα το μωρο,εχωσε τα δαχτυλα της στα μαλλια μου και μου πιεζε το κεφαλι προς το μουνι της.
Γυρισαμε σε 69 οπου εκει το θεαμα ειναι απιστευτης ομορφιας.Δυο πανεμορφα,στρογγυλα και τρυφερα κωλομαγουλα να απλωνονται στη μουρη σου και αναμεσα η συμμετρικη βαθια σουφριτσα της την οποια δε χορταινα να γλειφω και να χωνω τη γλωσσα μου μεσα.

Ετσι οπως ημασταν μου εβαλε καποτα οποτε την εσπρωξα προς τα κατω να με καβαλησει με πλατη σε μενα.Στηριχθηκε με τα χερια στο κρεβατι και κουνουσε την κωλαρα πανω κατω και τον επαιρνε ολον μεσα.
Μετα καναμε κανονικο πισωκολλητο οπου κι εκει κανει φοβερο στησιμο και τη γαμησα πολυ δυνατα χουφτωνοντας τα βυζια απο μπροστα και τελος την εστησα απο κατω οπου συνεχισα να τη γαμαω δυνατα,ρουφουσα δυνατα το λαιμο της και τις ρωγες της...βεβαια την ωρα που τη γαμας δεν κανει ουτε κιχ,ειναι εντελως απαθης αλλα και μονο που το κοιτας αυτο το μωρο και νιωθεις το κορμι του πανω σου ευχαριστιεσαι οποτε συνεχισα μεχρι που εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με τιναγματα και δυνατες κραυγες.Εμεινα για λιγο στην αγκαλια της,με χαϊδευε και γελουσε πονηρα ΈρωταςΈρωτας

Συμπερασμα...πολυ βελτιωμενη τεχνικα σε σχεση με την αλλη φορα,πρεπει να μαθει λιγα ελληνικα ωστε να βελτιωσει και το επικοινωνιακο κομματι αλλα απο κει και περα ειναι τοσο ωραιο μωρο που δε χρειαζονται και πολλα.Δε βρισκεις τετοια εμφανιση καθε μερα.Οι λατρεις του 69 πρεπει οπωσδηποτε να εχουν αυτη την εμπειρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.188
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2016
αναστήθηκε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1