Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161191
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στη σιγουρη αγκαλια της Θειας Μονικας μετα απο ενα μηνα αφου ειχα πεθυμησει την φιλοξενη κωλοτρυπιδα της.Ειμαστε φιλαρακια πλεον οποτε με το που μπαινει στο δωματιο μου λεει κατι μαλακιες παντα για να γελασουμε,την λεω κι εγω τα δικα μου και μετα περναμε σρο κυριως θεμα

Οπως παντα μου επιτιθεται στο κρεβατι και με φιλαει σαν λυσσαρα και μετα σιγα σιγα κατεβαινει ωσπου φτανει στον πουτσο μου και τον στραγγιζει εντελως.Γλειφει πολυ ωρα τα αρχιδια και τα παιρνει στο στομα της,εγω συγρονως την βριζω και τη ριχνω και καμια σφαλιαρα ετσι για να αναψουν τα αιματα...Αυτη τη φορα μου ζητησε μονη της να μου κανει αναποδη πιπα...ξαπλωσε με το κεφαλι της στην ακρη του κρεβατιου κι εγω ορθιος απο πανω της την γαμουσα το στομα πανω κατω
Αφου με καυλωσε καλα την εστησα στα 4 εγλειψα την κωλοτρυπιδα της,την δαχτυλιασα κιολας για να χαλαρωσει και μπηκα κατευθειαν στον κωλο της ολος μεσα με τη μια.
Λιγο ουρλιαξε στην αρχη αλλα μετα συνηθισε και δε χορταινε κωλοξεσκισμα.Τη γαμησα στα 4 πολυ ωρα την εριχνα και πολυ δυνατα κωλοσκαμπιλα κι αυτη κοιταζοτανε στο καθρεφτη και καμαρωνε

Μετα την ξαπλωσα κανονικα την σηκωσα τερμα πανω τα ποδια και συνεχισα να τη γαμαω τον κωλο σε πολυ δυνατο τεμπο...εκει καπου κουραστηκα και ειχα μια στιγμιαια εμπνευση.
Επειδη ημασταν στο δωματιου του αυταρχικου διπλα ακριβως στο κρεβατι εχει ενα μεγαλο σιδερενιο κλουβι...οποτε ξαπλωνω εγω κανονικα και χωνω τα ποδια μου μεσα στο κλουβι και την λεω ελα καβαλησε με απο πανω και πιασε απο τα καγκελα του κλουβιου για να ισορροπεις Μεγάλο χαμόγελο...με κοιταξε καπως περιεργα και εσκασα στα γελια αλλα τελικα το εκανε,τον καρφωσε ολον μεσα στον κωλο της και ανεβοκατεβαινε πανω κατω κι εγω απολαμβανα το θεαμα...την ειπα την αλλη φορα αν θελει να γαμηθουμε μεσα στο κλουβι αν χωραμε Ματάκι
Κουραστηκε ομως οποτε την πηρα στα ορθια στην ακρη του κρεβατιου εδωσα λιγο ταχυτητα και εχυσα δυνατα μεσα στην κωλαρα της με κραυγες

Συμπερασμα...Μονικα ειναι αυτη ο,τι θελεις κανει και ο,τι θελει σε κανει.Ακουραστη μιλφ,ανεξαντλητη στο σεξ και πολυ ευχαριστη στο επικοινωνιακο κομματι.Ειναι το απολυτο στανταρακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2016
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.268
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 strekmean, Alexander81, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού