Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σχεδον ενα χρονο μετα επισκεφθηκα την παλια αγαπημενη Εμμα την οποια παντα σκεφτομαι και θυμαμαι τις ωραιες στιγμες που μας εχει χαρισει στο παρελθον.Μπηκα χωρις να τη δω,χρειαστηκε να περιμενω πολυ ωρα ενω ειχε μονο εναν πελατη και αυτο καπου με κουρασε και με αποσυντονισε...ηταν εντονος και ο φωτισμος,πολυ δυνατα η μουσικη,ειχε και ζεστη...
Τελοσπαντων ηρθε μετα απο κανα μισαωρο εννοειτε πως με θυμαται αμεσως...πιασαμε το μπλα μπλα πραγμα αναποφευκτο μετα απο τοσο καιρο αλλα μετα χανεται η καυλα με την κουβεντα
Εμφανισιακα ενταξει οπως ητανε στα ιδια κιλα απλα εδειχνε αρκετα κουρασμενη,νομιζω πως και παλιοτερα που γινοταν ο μεγαλος ντορος δεν ηταν για την εμφανιση της αλλα για οσα εκανε μεσα στο δωματιο

Στο κομματι του σεξ την εβαλα να κατσει πανω μου μπας και καυλωσω,λιγο τη χουφτωνα τα βυζια,λιγο τη δαχτυλωνα το μουνακι,εγερνε κι αυτη πανω μου και με φιλουσε με γλωσσα και στο λαιμο....
Πιπα η γνωστη βαθια της Εμμας με μπολικο αρχιδογλειψιμο,σε καποια φαση γυρισε και στο πλαϊ οποτε εγλειψα κι εγω λιγο το ζαρωμενο μουνακι της...

Τη γαμησα απο κατω χωρις να εχω καυλωσει καλα και επειδη εβλεπα οτι δε μ'αρεσει την λεω ελα να στα δωσω στο στομα πραγμα για το οποιο φημιζεται και δεν αρνειται ποτε
Εβγαλα την καποτα τον επαιξα λιγο,πλησιασε το στομα της και μολις ηρθε η ωρα τον μπουκωσε στο στομα της και τα πηρε ολα μεχρι τελευταιας σταγονας και τα καταπιε
Αυτο ητανε ολο το σκηνικο

Συμπερασμα...θα θυμαμαι παντα τις πολυ ωραιες στιγμες που περασαμε στο μπουρδελο της Κατεχακη,τοτε που το ονομα της μονοπολουσε το θεμα της Θεσσαλονικης και οι κριτικες επεφταν βροχη.Ολα αυτα τα χρονια αυτη η κοπελα εκανε φανατικους θαυμαστες αλλα και αμετανοητους εχθρους λογω των εξτρα που εδινε παντα.Τελοσπαντων παραμενει μια δυναμη,κανει τα παντα δε λεει οχι σε τιποτα αλλα για μας τους καπως παλιοτερους νομιζω οτι εχει χαθει πλεον ο ενθουσιασμος.Σιγουρα καποιος που δε την ξερει θα περασει καλα μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2016
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.194
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού