Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λώρα ή Λώρη λοιπόν, ένα γλυκό πιτσιρίκι, στο 1.6, αδύνατο, με ανύπαρκτο στήθος και ελαφρώς πεσμένο κωλαράκι. Χάλια οδοντοστοιχία, οπότε ας λείπουν τα χαμόγελα. Δεν μιλάει Ελληνικά ή Αγγλικά.

Στο δεύτερο πέρασμα μου από το μπουρδελάκι άδειαζε δωμάτιο, οπότε έδωσα τα πορνοευρώ και βουρ μέσα. Η κοπέλα ήρθε μετά απο κανά εικοσάλεπτο. Στην αναμονή απόλαυσα ωραία Γερμανική τσόντα. Ναι!Ναι!Ναι!

Μόλις μπήκε μέσα με αγκάλιασε όπως είμαστε στα όρθια και μου έδινε γλυκά φιλάκια στο λαιμό και το στήθος. Δυστυχώς δεν δίνει γλωσσόφιλα. Εμμμμ

Την ξάπλωσα, της έβγαλα το στριγκάκι της, τα παπούτσια και άρχισα να την φιλάω σε όλο το σώμα. Εκεί έβγαλε τους πρώτους αναστεναγμούς. Το κορμάκι της είναι τόσο μικρό...βέβαια όσο χάϊδευα έπιασα τριχοχνουδάκι, που με ξενέρωσε και σταμάτησα. Money Mouth

Ανέβηκα προς στο μαξιλάρι και της έδειξα με νοήματα ότι θέλω πίπα. Μου καθάρισε τον πούτσο με μωρομάντηλο, τον έπιασε δυνατά με το χέρι της και άρχισε να γλύφει το κεφάλι με λατρεία, βάζοντας πολύ σάλιο. Κατά διαστήματα τον έβγαζε από το στόμα, τον έπαιζε λίγο και ξανάρχιζε. Χωρίς να δείχνει βιασύνη, έγλυφε μέχρι που τη σταμάτησα για να ξεκινήσουμε.

Γι αρχή την ανέβασα πάνω μου, το έχωσα στο στενό της μουνί, αλλά δεν την βόλευε η στάση και κουνιόταν πολύ άγαρμπα, οπότε την έφερα προς το μέρος μου, την αγκάλιασα και άρχισα να την σφυροκοπώ στην αρχή σιγά και μετά ανεβάζοντας ταχύτητα, όσο το πιτσιρίκι μου φιλούσε το λαιμό. Γύρισμα στα τέσσερα, όπου το μικρό έβγαλε πολύ καλή συμμετοχή γραπώνοντας τα σεντόνια και κοιτώντας τον καθρέφτη με ευχαρίστηση. Παρολιγό να έχουμε τέλος, οπότε προτίμησα την αγαπημένη μου ιεραποστολή, γαμώντας με δύναμη και φιλώντας το νεανικό λαιμουδάκι της, γέμισα το πορνολάστιχο σπέρμα. Έρωτας

Συμπέρασμα: Πιτσιρίκι πετίτ, με καλή συμμετοχή, αλλά χωρίς μεγάλη εμπειρία. Αν την αποκτήσει, βελτιώσει κάποιες λεπτομέρειες στην εμφάνιση της και μείνει στη δουλειά, θα σηκώσει όλο το μπαγιόκο. Γερο-μύστης

Η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου, το πάρκινγκ εύκολο λόγω ώρας και ημέρας.

Υ.γ. Προφέσορα τα σέβη μου Καπέλο

Καλά να περνάμε
Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρα
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2017
συγνώμη δουλεύει ακόμη αύτη η κοπέλα?
09 Φεβρουαρίου, 2017
συγνώμη δουλεύει ακόμη η κοπέλα και αν ναι τι ώρες?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2