Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
...ήμουν διεγερμένος , ακόμα και στην καφετέρια που συνηθίζω να πηγαίνω πριν ξαμοληθώ για μπουρδελότσαρκα ένιωθα την στύση μου έτοιμη να τρυπήσει το παντελόνι μου...
...όλως τυχαίως , συνάντησα τον φίλο Πάνο απο τα παλιά και αρχίσαμε μαζί την τσάρκα μετά φιλοσοφικής συζήτησης...
...κατέληξα σε ένα νεαρό χαρωπό καμπυλώδες εκμαυλισμένο γύναιο ονόματι Αλεξάνδρα , με την προσδοκία να με αφήσει να γευτώ τις καμπυλότητές της...φευ...
...της ζήτησα απλά να επιδωθώ σε λειχικό ηδονισμό χρησιμοποιώντας τις μαστικές καμπύλες της ...αλλά οι αρνήσεις και οι δυσανασχετήσεις της μου δημιούργησαν άγχος...
...με άφησε 10 δευτερόλεπτα να την γλύψω ενώ παράλληλα χειρομάλαζα το πέος μου...
...μου έκανε μια βιαστική πεολειχία ...και απαίτησε να βάλω την 75άρα στύση μου μέσα της...
..."σε παρακαλώ , δώσε μου λίγο χρόνο να σε γευτώ ...της είπα ...και κείνη δυσανασχετώντας μου έδωσε άλλα 5 δευτερόλεπτα...το άγχος πυροδότησε το συμπαθητικό και το "αντανακλαστικό της φυγής" εκδηλώθηκε σε μια αγχωμένη εκσπερμάτιση με ημιστύση...
...σιχάθηκα τον εαυτό μου ...αυτό είναι μια μαλακία , δεν έχει καμμία σχέση με ηδονισμό, είναι ένας στείρος ψυχαναγκασμός άνευ απόλαυσης...
...η συνέχεια με βρήκε να απολαμβάνω ένα κέμπε με μαγιονέζα ταχίνι συζητώντας με τον πάνο διάφορες ηδονιστικές έννοιες...
...καλύτερα μια μαλακία με τη χρήση xhamster παρά με τη χρήση παθητικού και βιαστικού γυναικείου κρέατος καίγοντας 10ευρώ ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, Φανούρης Τζούρας και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2016
Δεν πρόλαβα για μερικές ώρες να διαβάσω την κριτική σου,και πέταξα ένα δεκάρικο στον κουβά... Money Mouth
17 Ιανουαρίου, 2016
Δεν πειράζει ρε rigor,φτάνει που δεν πήγες με Ελλεινίδα Κουλ
G
gianis85
17 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...αυτό το καμμένο δεκάρικο μου χάλασε την υγεία φίλε μου...Money MouthΛύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3