Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 152 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη στις 00.45. Είχα ακούσει πολλά θετικά για αυτήν την Ελένη αλλά τελικά όταν περνούσα , είτε δεν δούλευε είτε ήταν σε δωμάτιο και αργούσε . Σήμερα είπα να περιμένω για να την δω. Αφού έκανε σχεδόν ένα τέταρτο (δεν ξέρω συνολικά γιατί όταν πήγα ήταν ήδη στο δωμάτιο)βγήκε στο σαλόνι ένα ξανθό μίλφ (λίγο πάνω απο τα 40)με πιασιματάκια , 2άρι + βυζί άσπρη επιδερμίδα και ψηλές διχτυωτές κάλτσες. Στο σαλόνι ανακοινώνεται απλό πρόγραμμα αλλά ήξερα απο φίλο μου ότι μέσα παίζει ακα τελειωτικό κάτι βέβαια που γνωρίζουν και οι γνώστες ότι συμβαίνει με το 98% των κοπελών που δουλεύουν σε αυτό τον οίκο.

Πλήρωσα και πέρασα στο ίδιο δωμάτιο που περνάω πάντα...μίας και λές και είναι γραφτό της μοίρας μού δεν έχει τύχει να περάσω ούτε στο δεξιά απο το γραφειάκι ούτε στο μέσα αριστερά.....Φρεσκαρίστηκα και περίμενα. Μετά απο μερικά λεπτά ήρθε και η Ελένη στο δωμάτιο , μιλάει ελληνικά , είπε ότι είναι απο Ρωσία , στο βλέμμα είναι άγρια , της είπα αν έχει κάτι και να χαλαρώσει γιατί μου θυμίζει έτσι όπως κοιτάει μία θεία μου που είχε κήπο και εγώ πιτσιρικάς της κατέστρεφα τα λουλούδια παίζοντας μπάλα και με κοιτούσε με αυτό το ύφος , γέλασε , γέλασε πολύ αλλά λύθηκε... Με ρώτησε αν είμαι παντρεμένος και διάφορα άλλα προσωπικά.

Ξεκίνησε να βγάζει τα εσώρουχα της και την πλησίασα για να ξεκουμπώσω το σουτιέν της. Έγλυψα για λίγο τις ρόγες της και χάιδεψα το μουνάκι της .Μού είπε να ξαπλώσω κάτι που έκανα αμέσως και γιατί ήμουν κουρασμένος αλλά και γιατί γι αυτό πάμε στα μίλφ για να αφεθούμε στις υπηρεσίες τους και όχι αυτές στις δικές μας...τι είπα πάλι μου θύμισα τον φίλο μου τον farkeli… Mε την γλώσσα της έγλυψε τον λαιμό μου το στήθος τα χέρια μου , τα πλευρά μου την κοιλούμπα μου και φτάνοντας μπροστά στο πέος μου με ρώτησε να θέλω προφυλακτικό. Με καθάρισε με μωρομαντιλο και ξεκίνησε πίπα , πίπα καλή , υγρή όσο μου αρέσει βαθιά με αυξομειώσεις ρυθμού , απο αρχίδια δεν έκανε πέρασμα αλλά ούτε εγώ ζήτησα .
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , βρήκαμε καλό ρυθμό , φιλιά ανταλλάσαμε μόνο πεταχτά ,ενώ και κάποιοι αναστεναγμοί της ήταν εμφανώς ψεύτικοι και παρατραβηγμένοι. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , αντέχει σε δυνατούς ρυθμούς και έτσι συνεχίσαμε έτσι για κάνα 4λέπτο . Της είπα να τελειώσω στο στόμα της. Τραβήχτηκε μπροστά σηκώθηκε και πήγε και έφερε χαρτί , εγώ έβγαλα το προφυλακτικό , μου είπε να ξαπλώσω , αφού μου τον έπαιξε λίγο τον πήρε στο στόμα , καλή και τώρα η πίπα της αλλά σε πιο γρηγορο ρυθμό , όταν άρχισα να χύνω τοποθέτησε το χαρτί κοντά στο στόμα της , απο την μια μεριά με έγλυφε και απο την άλλη άφηνε να κυλούν τα χύσια στο χαρτί.

Σηκωθήκαμε πλυθήκαμε , μου είπε ότι με περιμένει πάλι ξανά με καληνύχτισε και έφυγε για τον επόμενο πελάτη. Στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά .Δεν ήταν σούπερ αλλά σίγουρα μια καλή επιλογή λαμβάνοντας και υπόψη το αντίτιμο των μόλις δέκα ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.612
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού