Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση λοιπον με την εν λόγω κυρία βραδάκι την πρπηγουμενη εβδομαδα.
Στην ωρα της το κορίτσι, μπαίνει στο δωματιο, χαμογελαστή, ντυμένη με παντελόνι, ενα κοντό πουλόβερ κ παλτό.
Βλέπω πως ειναι ορεξάτη κ ανεβαίνει κ η δίκη μου η διάθεση και κάπου εδω τελειώνουν τα θετικά...
Γδύνεται κ διαπιστώνω οτι απο την μέση κ πανω εχουμε πολυ σοβαρά ζητήματα και εξηγούμαι:
1) βυζι σταφιδιασμενο κ κρεμαστό...
2) πολλές ουλές στην κοιλιά που απο οτι μου είπε εχει κανει 5χειρουργεια απο ενα ατύχημα που είχε. Το θέαμα βέβαια άκρως ξενερωτικο.
Λεω δε γαμιεται, μιας κ ειναι χαβαλεδαρια να βγάλω απο το οπτικό μου πεδίο την κακοφωνία αυτή και ξεκινάμε ενα ψιλομπαλαμουτι στα όρθια... Με πιάνει μπόχα απο μασχάλη!!!! Μια κρεμυδιλα-ξυνιλα!! Της λεω να παει για μπανάκι κ μου λέει οτι μολις έκανε. Και εκει τι να πεις; Βρώμας;;;; Λεω δε γαμιεται παμε παρακάτω.... Βάζω λόγο δάχτυλο κ παιδιά μου έρχεται μια μπόχα καλο πράγμα... Της ξαναλέω να κανει μπανάκι και εκείνη το αποφεύγει εντέχνως βάζοντας το στο στόμα...
Λοιπον, με την γενική μπόχα, τα σημάδια κλπ κλείνω τα μάτια, τα δίνω στην πίπα και εκσφενδονίζομαι στο μπάνιο. Μετα το ντουζακι μου βγαίνω ντύνομαι κ μου λέει η θεα( που δεν εχει κανει καμία κίνηση να παει στο μπάνιο) τι αυτο ήτανε;;;; Θα φύγουμε;;; Εγω θελω κι άλλο!!!
Συνοψιζω... Ταλέντο ατην φωτογράφιση ο φωτογράφος του γραφείου, το οποίο δεν θα καλέσω ξανα.
Εαν ήταν καθαρή ίσως να μπορούσε να προσφέρει μια χαλαρωτική ωρα..
Φτου κ μακριά!
Καλα να περνατε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 loubas, Hell Boy 29, tomtum και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2016
Ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες... Εύγε που αντέξατε ... Χμμμ;
14 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραιος ...οταν η καυλα χτυπαει κοκκινο εσυ πρεπει να τον βαζεις και στο σιφονι του μπανιου Προσκύνημα
15 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν σε πιάνει η τρέλα φιλε, ξέρεις τι συμβαίνει...
Σκέφτεσαι οτι εχεις πληρώσει, δεν εχεις χρονο να πορείς αλλη κλπ κλπ κλπ.
Οταν μιλάει το κατω κεφάλι παντως... Γινεται μαλακια'
15 Ιανουαρίου, 2016
Μη σου τύχη...
Μήπως έπρεπε να καλέσεις τον βρυκολακοΜητσοτάκη??? Να σπάσει η γκαντεμιά?
Ζ
Ζορό_2
16 Ιανουαρίου, 2016
Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Καταρχάς να σασ αναφερω οτι ολες οι κοπελες εχουν περασει ιατρικες εξετασεις ακομα και οι Ρωσιδες, αν και φημιζονται για την καθαριοτητα τους η συγκεκριμενη φυλη, θα σας ενημερωσω οτι λοιπον οποιαδηποτε στιγμη θελετε δεν εχετε απο το να μασ τις ζητησετε.Οσο για το οτι η κοπελα βρωμουσε γνωριζω οτι ειναι αναληθεις.Δεν ξερω αν ετυχε σε εσας παντως σιγουρα οι κοπελες κυριε ειναι πεντακαθαρες. Λυπαμαι ζηταω σωγνωμη αν σας ετυχε ομως οι μεχρι τωρα εντυπωσεις και η πορεια της συγκεκριμενης εσκορτ ηταν περιφημη. Ευχαριστουμε πολυ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5