Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνια της συναντησης ειναι ενδεικτικη , αν θυμαμαι καλα πρεπει να βρεθηκαμε γυρω στα μεσα προς τελη Νοεμβρη . Η αφορμη για την κριτικη ειναι οτι την Δευτερα καθως ανεβηκα να παρω ξηρα τροφη για τον πιστο μου φιλο , την πετυχα απ εξω απ την Σχολη Χορου που διδασκει, δεν θα αναφερω που , και χαρηκε πολυ που με ειδε , τα ειπαμε για κανα τεταρτακι και μετα αφου με χαιρετησε με ενα γλυκο φιλι μου ειπε οτι πρεπει να ανεβει πανω διοτι εχει να κανει μαθημα στις μαθητριες της .
Πραγματικα χαρηκα πολυ που την ειδα , διοτι εχω περασει απιστευτες στιγμες μαζι της μιας και ειναι απ τα πρωτα ανεξαρτητα callgirl που παιζανε στην αρχη της πορνοκαριερας μου , ετσι λοιπον ηθελα παντα να γραψω μια κριτικη για αυτην την φινετσατη γυναικα , και με το που την ειδα προχθες ειπα απο μεσα μου , μια κριτικη την χρωσταω σε σενανε οπως και δηποτε !!!
Παμε λοιπον στα του ραντεβου , η συναντηση εγινε πρωινη ωρα οπως παντα επιθυμει και η ιδια και μου αρεσει κι εμενα , διοτι βρισκεις τις κοπελες παντα φρεσκες και ορεξατες , κλασσικα σε γνωστο χοτελι στα Βορεια προαστια , ηρθε στο ραντεβου σικ ντυμενη οπως παντα , δεν προκαλει , με ενα απιστευτο αερα , και με ενα αισθησιασμο που μονο μια γυναικα της ηλικιας της μπορει και αποπνεει . Οποιος δεν την εχει δει ,προκειτε για μια νεαρη μιλφαρα γυρω στα 40 την κοβω , με πολυ ντελικατο προσωπο , λεπτα χαρακτηριστικα προσωπου , ξανθια , με αρκετα λευκο δερμα , και σιλικονουχο στηθος απαλο στη υφη , το οποιο εχει απιστευτη αρμονια με το υπολοιπο σωμα της , εκει καταλαβενεις την ποιοτητα της τυπισσας , διοτι αντι να παει να βαλει τιποτα τεραστια στηθη σαν φτηνη τσοντου , εχει βαλει ενα μεγεθος το οποιο δενει αψογα με την εικονα του σωματοτυπου της .
Αφου μπηκε λοιπον στο δωματιο ξεκινησαμε λιγο χαλαρα κουβεντουλα για τα νεα μας , και καπου εκει ξεκινα ενα πολυ αισθησιακο χαμουρεμα με γλωσσοφιλα και ερωτικα χαδια ( φιλα απιστευτα το Βανεσσακι λες και εισται χρονια μαζι ) και καπου εκει αρχισα σιγα σιγα να την ξεγυμνωνω και να της βγαζω τα ρουχα , μετα τα αισθησιακα γλωσσοφιλα , επεσε στα γονατα και με πηρε στο στομα της οπου μου προσφερε ενα απιστευτα αισθησιακο στοματικο , με μπολικο σαλιο και περιποιηση και της γυρω περιοχης , οταν πλεον ημουν ετοιμος βαλαμε προφυλαξη και την εβαλα απο πανω μου να με καβαλησει , με αργους ρυθμους στην αρχη κι οσο περναγε η ωρα τοσο αυτη ανεβαζε στροφες , αλλαξαμε κανα δυο στασεις ακομα , οπως και ορθιοι μπροστα απ τον καθρεφτη και καπου εκει οταν ενιωσα να πλησιαζει το τελος , πεταξα το προφυλακτικο την εβαλα να με παρει παλι στο στομα της , οπου και κατεθεσα μεσα στο ζεστο της στοματακι , μερικα απο αυτα τα καταπιε αλλα τα αφησε και πεσαν στο τουμπανιασμενο στηθος της Προσκύνημα Προσκύνημα
Αφου πηγε στο μπανιο για το απαραιτητο ντουζακι , γυριζοντας αραξε λιγο διπλα μου , μιλησαμε για λιγο για διαφορα πραγματα , πραγματικα η τυπισσα ξερει και να μιλαει και να συζηταει , ειναι απιστευτα μορφωμενο ατομο , και καπου εκει ξεκινησε παλι το χαμουρεμα , την αισθησιακη της πιπα με προσπαθειες για deepthroat , μεχρι που βαλαμε παλι προφυλακτικο κι αρχισαμε παλι τα πλαγιαστα και τα μπρουμυτα , η τυπισσα ειναι μια ηρεμη δυναμη που οσο περνα η ωρα τοσο αυτη ανεβαζει στροφες , το τελος ηρθε παλι στο ζεστο φιλοξενο στοματακι της οπου πραγματικα δεν αφησε τιποτα να παει χαμενο .
Ετσι λοιπον για να ανακεφαλαιωσουμε , η Βανεσσα ειναι μια απιστευτα σεξυ γυναικα με φινετσα , μια ηρεμη δυναμη θα την ελεγα εγω, που αν της φερθεις με σεβασμο θα σε ανταμειψει στο μαξιμουν , σιγουρα προσπαθει παντα να ικανοποιησει και να περασει καλα ο συντροφος της , και σιγουρα αξιζει μια δοκιμη σε καποιους που αναζητουν κατι πιο φινετσατο και πιο αριστοκρατικο ,αυτα λοιπον για την Βανεσσα κι ελπιζω καποια στιγμη στο μελλον να την συναντησω ξανα !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 11, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.346
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, ILIAS1339, cuckold_cleaner και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2016
Καταλαβαίνεις ότι στην πρώτη παράγραφο της κριτικής σου ουσιαστικά "δίνεις" την κοπέλα; Σοβαρό φάουλ.
14 Ιανουαρίου, 2016
Πολυπραγμων η κυρια. Δασκαλα χορου, γυμναστικη σε σχολειο απογευματινο, δασκαλα σε γυμναστικο συλλογο του κεντρου. Στο τελος θα μας βγει και κολυμβητρια ή ναυαγοσωστης. Μπραβο της αφου τα κανει όλα και συμφερει. Εξακολουθεί μετα τοσα χρονια να απασχολει τον ανδρικο πληθυσμο ή τον λαο όπως λεει καποιος .
14 Ιανουαρίου, 2016
Τι ξηρά τροφή παίρνεις για το πιστό σου φίλο Χμμμ;
14 Ιανουαρίου, 2016
'σιγουρα προσπαθει παντα να ικανοποιησει και να περασει καλα ο συντροφος της'
για τον συντροφο της μπορει να φροντιζει για τους πελατες της, φροντιζει?
14 Ιανουαρίου, 2016
Nομιζω παικτη οτι κανεις λαθος που βγαζεις προσωπικα δεδομενα των κοριτσιων.
Οπως δεν θα θελαμε να το κανουν εκεινες για εμας ..ετσι δεν πρεπει να το κανεις και εσυ!!!!!Γερο-μύστης
Καπέλο
15 Ιανουαρίου, 2016
τηλεφωνο συναγωνιστεσ εχουμε ?
15 Ιανουαρίου, 2016
...η κριτικη μια χαρα αξιοπιστη ειναι και ακριβης...το φαουλ του συναγωνιστη δεν ειναι οτι με την κριτικη δινει δεδομενα της κοπελας αλλα οτι με την κριτικη δινει δεδομενα στην κοπελα για το ποιος την εχει γραψει..
16 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν νομιζω ότι θα εγραφε ένα βιβλιο για να της πει την καψουρα του. Μπορουσε να την παρει τηλ. Λαθη γινονται. Αρκει να τελειωνουν εδω
23 Ιουλίου, 2016
τηλεφωνο συναγωνιστεσ εχουμε? στειλτε pm!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9