Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Λιζα ειναι μια νεαρη Ρουμανα με πολυ ομορφο προσωποΈρωτας , κανονικο αναστημα , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , ενα τατου πισω στον ωμο και ενα χαμηλα στο ποδι , ωραια μικρα στητα βυζακιαΓλώσσα , λευκο δερμα και κανονικο κορμιΓλώσσα.Για τα δικα μου γουστα ειναι μουναρα!Έρωτας Εχει ξαναδουλεψει στην μοντελοαλυσιδα πριν απο 2 χρονιαΓερο-μύστης.Θυμαμαι ηθελα να την τιμησω αλλα αυτη ξαφνικα ειχε εξαφανιστει απο την πιατσαMoney Mouth.Οι συναγωνιστες γραφανε οτι δεν θα ξαναγυρισει και οτι σταματησε οριστικαMoney Mouth.Τεσπα , αυτη τελικα γυρισε και ετσι δεν αφησα την ευκαιρια να την τιμησω με διαφορα 2 ετων!Ναι! Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα και σταση 69Γλώσσα.

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστηΧαμόγελο Λιζα.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες στα Ελληνικα.Ομως τα Ελληνικα της ειναι ελαχιστα οποτε η κοπελα μου ζητησε να συνεχισουμε στα Αγγλικα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της.Εγω την εφερα απο πανω μουΚουλ και αρχισα να χουφτωνω το κωλαρακι της.Το μουνακι της ακουμπουσε στην πουτσα μου και η στυση μου βαρουσε κοφτες!Ναι! Εχει πολυ ομορφο μουνακι!Γλώσσα Εγω εγλυφα τα στητα βυζακια της και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Υστερα η κοπελα μου εκανε μερικα προκαταρκτικα.Μου εγλυψε αργα και αισθησιακα τα βυζακια μου.Τα προκαταρκτικα ειχαν μικρη διαρκεια.Υστερα η κοπελα ξαπλωσε απεναντι απο εμενα και εφαρμοσε το προφυλακτικο για να ξεκινησει την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια , με ελαφρα χρηση χεριου.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο η πιπα της , αλλα δεν ειναι αεροπιπα.Προσπαθει καπως στην πιπα.Η πιπα της ειχε μετρια διαρκεια.

Την ξαπλωσα ανασκελα για να γύψω αυτο το πανεμορφο καθαρο μουνακι!Γλώσσα Ειναι ποιημα!Έρωτας Την εγλυφα μανιωδως και αυτη αναστεναζε και εβγαζε αληθινα επιφωνηματαΚουλΕδειχνε να το απολαμβανειΧαμόγελο.Δεν μπορουσα να χορτασω να γλυφω αυτο το λαχταριστο μουνακιΝαι!.Το θετικο ειναι οτι αυτη δεν εδειχνε σημαδια βιασυνης οποτε ειχα αρκετη ωρα για σπατουλαρισμαΜατάκι.Πρωτη σταση λοιπον το ιεραποστολικο.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη δεν εδειχνε ιδιαιτερη συμμετοχη.Απλως με κοιτουσε με τα καυλιαρικα ματακια της.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσεραΚατσικογάμης.Καλη τοποθετηση του σωματοςΚατσικογάμης εκ μερους της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαωΚατσικογάμης σε γρηγορους ρυθμους.Ειναι πολυ ωραια η θεα του κορμιου της στα τεσσερα! Εχει και πολυ ωραια κωλοτρυπιδα.Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω ακομη πιο δυναταΚουλ.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγηταΧαμόγελο.Εγω την βαρουσα στα κωλομερια και κοιτουσα το καυλωτικο θεαμα απο τον καθρεπτηΓλώσσα.Το θετικο ειναι οτι και αυτη εκανε παιχνιδι με τον καθρεπτηΓλώσσα.Μετα απο λιγο δεν αντεξα και παρεδωσα το υγρο πυρ στην καποτα.Η κοπελα περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Λιζα ειναι μια αρκετα εμφανισιμη ιεροδουληΈρωτας.Αυτο που λεμε μουναραΈρωτας.Κανει λιγα προκαταρκτικα μικρης διαρκειας.Η πιπα της ειναι μετρια και μετριας διαρκειας.Εχει ωραιο μουνακι και της αρεσει να την γλυφουνΓλώσσα.Σε αφηνει αρκετη ωρα για να την γλυψεις.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Στο πισωκολητο δειχνει καποια συμμετοχη και παιζει με τον καθρεπτη.Το πιο σημαντικο ειναι οτι δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνηςΓερο-μύστης.Πιστευω οι λατρεις των πιπινιων και των μοντελε κορμιων αξιζει να την δοκιμασουν εστω και μια φοραΓερο-μύστης.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, didiscote, Invisible Man

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού