Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν 2 χρονια ειχα συναντησει την Τζινα την βουλγαρα που λειπει τωρα και ολοι ρωταμε που ειναι και που ειναι. Οταν την ειδα σε ενα μπουρδελο της Λιοσιων δεν ενημερωσα. Ηταν στην αρχη της. Τωρα μαγκες εγω θα ενημερωσω. Το μικρο το λενε Νινα, 20 χρονων απο Αλβανια. Μουναρος! Κοντο, σοκολατι χρωμα, βυζαρες φυσικες , κωλαρα και ωραιο προσωπο. Ειναι καινουργια στη δουλεια μου ειπε η τσατσα και το καταλαβα οταν πηγε να μου βαλει προφυλακτικο. Μπαινει μεσα , συστηνομαστε και παλευε να ανοιξει το προφυλακτικο. Μονο που επιασα τις βυζαρες μου εγινε τουρμπο. Χουφτωνα, εβαλα δαχτυλο, εριχνα σκαμπιλακια και το μωρο δεν ελεγε τιποτα. Ουτε ιστερικες κραυγες. Ειναι μια κοπελα απειρη και επαγγελματιας ταυτοχρονα. Φιλακια δινει στο λαιμο. Πιπα με χερι αλλα παλευε να τον παρει ολο μεσα και αυτο με καυλωνε περισσοτερο. Πρωτη σταση στα τεσσερα που σφυροκοπουσα οσο δεν μπορουσα χωρις να πει τιποτα. Εδειχνε να το απολαμβανει πραγματικα, δεν με νοιαζει αν το εκανε επιτιδες ή οχι. Το θεμα ειναι εκεινη τη στιγμη τη καταλαβα. Δευτερη σταση απο πανω οπου μετα απο 4 λεπτα τελειωσα. Κανει απλο προγραμμα.
Για να μην κουραζω με λεπτομερειες πιστευω οτι με λιγη βελτιωση σε προκαταρκτικα και αν καθετε στο τελος της συνευρεσης θα ξεχασουμε την Τζινα ολοι.
Στα θετικα επισης να αναφερω οτι το μαγαζι δεχεται μονο Ελληνες. Φαγανε πορτα ενας Αιγυπτιος και κατι γυφτοι που βγαλανε κανονικα μπλε για να περασουν. Η τσατσα ( Σουλτανα) αν θυμαμαι καλα το ονομα ειναι γαμω τα παιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νίνα
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, DmtrsxXx, Katourokavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού