Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινές ορέξεις και παω καρφωτός στο εν λόγο σπιτάκι για να συναντήσω την Μπάρμπαρα.Ανεβαίνω τα σάπια σκαλιά και μπαίνω στο σπίτι.Μου εμφανίζεται η Μπαρμπόρα με μια μαύρη μπλουζοφουστα μαύρο δικτυωτό καλσον και μαυρα ψιλοτάκουνα μποτάκιαΈρωτας.Μελαχρινή με ωραίο σιλικονάτο στήθος μέτριο ανάστημα.Μπαίνω στο δωμάτιο δίνω το 50ευρο και ρωταει την τσατσα (η οποια δεν εχει εμφανιστεί καθόλου)αν εχει ρέστα.Εκείνη απαντάει θετικά και με κλείνει την πόρτα.Αναμονή περίπου 5 λεπτών και η κορασίδα μπαινει στο δωμάτιο λέγοντας πράγματα που ούτε η ίδια καταλάβαινε.Εμμμμ.Μου δείχνει τα ρέστα και τα αφήνει στο τραπεζάκι δίπλα.Μου πιάνει κουβέντα για τα καινούριο 20ευρω και το πόσο της αρέσουν όσο εγώ χούφτωνα τα μπουτάκια της και το κωλαράκι τηςΓλώσσα.Βγάζει την φουστομπλούζα και πέφτω με τα μούτρα στα βυζιά της.Βγάζει ένα λαστιχάκι και μου πιάνει τα μαλλιά μου λέγοντάς μου να της το δώσω πριν φύγωΝαι!.Ξαπλώνω και μου φέρνει τα βυζιά της στα μούτρα μου λέγοντάς μου "βλέπω σου αρέσει το στήθος μου".Κατα λάθος βάζω και λίγα δόντια εκέι και άρχισε να μου τσιμπάει τις ρόγες για να μου δείξει ότι πονάει.Αφού έχω γίνει τούρμπο με ρωταει αν θέλω πίπα με ή χωρίς και εννοείτε λέω χωρίς.Ξεκινάει να μου παίρνει ενα πολύ ωραίο τσιμπούκι χαλαρό και βαθύ.Τις λέω να τον βάλει ανάμεσα στα βυζια της και μου χαρίζει ενα πολύ ωραίο ισπανικόΈρωτας.Στη συνέχεια μου περνάει την μαύρη καπόταΝαι!και με ρωτάει σε τι στάσει θέλω να την πάρω.Τις λέω να γυρίσει σε πισωκολητό για να βλέπω το ωραίο κολαράκι της.Δέχεται δινατό σφιροκόπιμα και της αρέσει να της δίνεις και σφαλιαρίτσες στο κώλο μιλώντας παράλληλα και λίγο πρόστυχαΝτροπή.Ένιωθα οτι έρχεται το τέλος και ετσι έβγαλα την καπότα και της τον έδωσα στο στόμα.Αυτην τα ρούφηξε όλα ενώ παράλληλα με κοιτούσε με ένα καυλωτικό βλέμμα.Τα έφτησε στο νιπτήρα και ενώ ντυνόταν χόρευε και μου έλεγε κάτι μπερδεμένα για το τραγούδι που έπαιζε εκείνη την ώρα.Ακουγόταν λίγη φασαρία από το σαλόνι αλλά εκέινη δεν έλεγε να φυγει απο το δωμάτιο.Όταν τελικά αποφάσισε να φύγει μου έβγαλε τα λαστιχάκι απο τα μαλλιά μου, μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα και μου είπε ελπίζω να ξαναέρθειςΈρωτας.

Γενικα η Μπαρμπορα είναι μια κοπέλα που έχει αρκετή τρέλα και αν σε γουστάρει τότε σίγουρα θα περάσεις καλά και δεν βιάζεται καθόλουΝαι!
Αυτά από εμενα ελπιζω να βοήθεισαΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
ZoReN
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2.426
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, fouxter, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού