Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ντιάνα ειμαι μια πολύ όμορφη γυναίκα όπως και η κολλητή της η Χριστιάνα του ίδιου οίκου. Θα θελα πολύ να τις δω να γλείφονται τα δυό τους.
Κοντούλα με πολύ όμορφο σώμα, πολύ όμορφο πρόσωπο, βυζί σιλικονάτο αλλά όμορφο. Κλασσικό μοντελοπούτανο απ το τιμημένο Καλαράσι.
Μου τη παρουσίασε η πάντα ευγενική τσατσά του οίκου που δείχνει άπλετο σεβασμό στον πελάτη και εκπέμπει μια ελληνική φιλοξενία.
Τώρα στα ενδότερα η κοπέλα βγάζει μια θετική/γλυκιά αύρα που προέρχεται απο σεβασμό στο 20ρικο και στον πελάτη. Μπορεί να της το μετέδωσε η τσατσά του οίκου αυτό γιατί οι Ρουμάνες δύσκολα το χουν μέσα τους αυτό το στοιχείο. Το σεξ τυπικό/διεκπεραιωτικό χωρίς βιασύνη, επέδειξε υπομονή καθότι τη παίδεψα με εναλλαγές στάσεων,'ομως μέχρι τέλους δεν έχασε τη γλυκύτητα της. Την ευχαρίστησα για την υπομονή της και μου τόνισε οτι δε κουράστηκε και είπε χαρακτηριστικά οτι την ενδιέφερε να το ευχαριστηθώ απλά. ok καλή πώληση απ τη κορασίδα.
Μουνάρα μεν, διεκεραιωτική δε. Πιστεύω στο 20ρικο δε μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω κάποια, ας είμαστε και λίγο λογικοί. Ας αναλογιστούμε οτι υπαρχουν φολάρες και στο 50ρικο και βάλε. Η συγκεκριμένη κοπέλα μπορεί και σε στούντιο άνετα. Θα ξαναπήγαινα μόνο για να τη πάρω παρτούζα με τη Χριστιάνα καθότι κάνουν έναν άκρως καυλωτικό δίδυμο για να γούστα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2016
Η ημερ/νια δεν ειναι σημερινή. Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη προηγούμενη εβδομάδα.
11 Ιανουαρίου, 2016
δουλευε σε στουντιο παλιοτερα και δυστηχως την πηρα καποιες φορες σκαζοντας 50ρικο Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
12 Ιανουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πιστευω στο 20ρικο δε πρεπει να χεις παραπανω απαιτησεις παντως.. εδω αλλοι σκανε 80-100 σε cg και τους βγαινει φολα.. θες φωτο της? Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3